Skip to content
TV

Brandon Sklenar z 1923 roku był nawiedzany przez ducha na Queen Mary

28 de luty de 2023
l intro 1677551111

Spencer Dutton zatrzymany

Finał pierwszego sezonu „1923” umieścił Spencer Dutton (Brandon Sklenar) i Alexandrę (Julia Schlaepfer) w dość ciemnym i niepewnym miejscu, a to po tym, jak para przeżyła ataki lwów i rekinów podczas ich podróży z powrotem do rodziny Dutton ranczo w Montanie.

Po tym, jak Spencer i Alexandra wpadają na statek, dawną miłość Alexandry, Arthura (Rafe Soule), Spencer zostaje wyzwany na pojedynek. Pomimo dawania Arthurowi każdej okazji do odejścia, Spencer zostaje zaatakowany i wyrzuca Arthura za burtę. Spencer szybko przekonuje się, że świat wysokiej klasy, w której się znalazł, nie wybacza, zwłaszcza gdy się mylą. Wciąż jest dużo miejsca na „1923” do omówienia, a ponieważ będą tylko dwa sezony, ostatni sezon zapowiada się na prawdziwy epicki western od twórcy Taylora Sheridana.

Jednym z najlepszych aspektów odcinka, zatytułowanego „Nic do stracenia”, był sam statek. Historia Spencera i Alexandry została sfilmowana na statku Queen Mary, podobno nawiedzonym statku, który według Travel and Leisure został zamieniony w hotel w Long Beach w Kalifornii.

Omawiając finał „1923”, Sklenar twierdził, że załoga mogła odejść z dowodem na istnienie duchów.

Brandon Sklenar myśli, że widział ducha

W wywiadzie dla The Wrap na temat finału pierwszego sezonu „1923”, Brandon Sklenar został zapytany, czy doświadczył czegoś strasznego podczas kręcenia filmu „Queen Mary”, a aktor ujawnił, że ma zdjęcie czegoś, czego nie potrafi wyjaśnić.

„Ktoś zrobił zdjęcie, które mam w telefonie, sali balowej, w której kręciliśmy scenę i nie żartuję, prawdopodobnie najbardziej autentyczne zdjęcie czegoś, co kiedykolwiek widziałem w moim życiu. Była osoba siedząca przy fortepian, grając na pianinie, jak biała postać” – powiedział Sklenar. Pomimo przerażającego zdjęcia, pit stop „1923” na Queen Mary to dość eleganckie i eleganckie wydarzenie. Sklenar powiedział w osobnym wywiadzie promującym serial, że jego czas tańczenia w odcinku był najbardziej zdenerwowany na planie – nieco szokujące, gdy weźmie się pod uwagę możliwość, że duch siedzi w pobliżu, relaksując się i grając na pianinie.

„Uwielbiam tańczyć, ale nie ten rodzaj tańca. Nigdy nie tańczyłem walca. To był prawdopodobnie najbardziej nerwowy moment, w jakim byłem na planie, robiąc tę ​​scenę taneczną” – powiedział USA Today.

Jeśli jesteś zainteresowany potencjalnym złapaniem własnego upiornego zdjęcia z Queen Mary, według strony internetowej Queen Mary są wycieczki po najbardziej nawiedzonych obszarach hotelu, który został przekształcony w statek.

Czy ten post był pomocny?