Skip to content

Boruto Episode 269: data i godzina premiery, podgląd, spoilery i więcej

25 de wrzesień de 2022
boruto 01

I kiedy Boruto: Naruto Next Generations nigdy nie stał się tak popularny jak Naruto, ani manga, ani anime, następna generacja postaci Masashiego Kishimoto ma dużą rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą wydarzenia zarówno mangi, jak i anime. Jak już zapewne wiesz, Boruto skupia się przede wszystkim na serialu anime, który ma ponad 200 odcinków, podczas gdy manga nie jest nawet w rozdziale 100. Czekając, aż anime będzie kontynuowało swój obecny odcinek, powiemy ci wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym odcinku 269 z Borutoktóry ma zostać wydany 2 października 2022 roku.

Boruto Odcinek 269 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 269 z Boruto: Naruto Next Generations ukaże się 2 października 2022 roku. Tytuł odcinka ma brzmieć „A Creeping Shadow”. Poprzedni odcinek został wyemitowany 25 września 2022 r. Jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 269 zostanie wyemitowany 2 października 2022 r. zgodnie z następującymi harmonogramami:

 • Czas pacyficzny letni – 2 nad ranem
 • Centralny czas dzienny – 4 rano
 • Czas wschodni – 5 rano
 • Brytyjski czas letni – 10 rano
 • Środkowoeuropejski czas letni – 11 rano
 • Indyjski czas standardowy – 14:30
 • czasu filipińskiego – 17:00
 • Czas środkowoaustralijski – 18:30

To jest oficjalny harmonogram wydań Boruto Odcinek 269, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Boruto Odcinek 269 fabuła

Fabuła Boruto Odcinek 269 nie jest w tej chwili znany. Dlatego zamierzamy przedstawić krótkie podsumowanie ostatniego odcinka, który został wyemitowany; to znaczy, że wiesz, co wydarzyło się wcześniej:

Himawari oferuje ochronę Kae dla Kawakiego. Eiki ostrzega Kawakiego, że planuje w końcu ujawnić swoją prawdziwą tożsamość. Kae zwierza się Kawakiemu, że planuje zorganizować szkolną imprezę. Himawari przygotowuje Kawakiego na przyjęcie herbaciane. Na przyjęciu Eiki woła Kawakiego, podczas gdy inni są przerażeni jego obecnością. Kawaki i Himawari próbują przekonać innych, że ta pierwsza lubi herbatę i wszelkiego rodzaju słodycze.

ZWIĄZANE Z:

Kiedy nastąpi przeskok czasu Boruto? Oto, co wiemy

Himawari chwali się, że Gaara jest bliskim przyjacielem Naruto i często go odwiedza. Klasa kończy się lubić Kawakiego po odpowiedzi na pytania Kae. Jednak Kawaki wkrótce podejrzewa, że ​​ciasto jest zatrute, więc rzuca je przed wszystkimi, zasmucając księżniczkę. Podczas gdy Himawari odwraca uwagę innych, Kawaki jest w stanie ustalić, że ciasto, mimo że nie zostało zatrute, zostało naruszone.

Ujawnia Osukę Kamakura, egocentryczną córkę aktora Kagemasy Gongoro, jako sprawcę. Kae atakuje Osukę, a Osuka załamuje się i przeprasza. Kiedy Kae zdaje sobie sprawę, że klasa akceptuje jej prawdziwe ja, jest szczęśliwa. Kawaki zapewnia wszystkim Taiyaki, aby nadrobić ciasto.

Gdzie oglądać Boruto Odcinek 269?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Boruto: Naruto Next Generations regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Boruto również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Boruto odcinki w każdym regionie świata.

 • Artur S. Poe

  Artur S. Poe

  Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?