Skip to content

Boruto Episode 267: data i godzina premiery, podgląd, spoilery i więcej

12 de wrzesień de 2022
BorutoAnime

I kiedy Boruto: Naruto Next Generations nigdy nie stał się tak popularny jak Naruto, ani manga, ani anime, następna generacja postaci Masashiego Kishimoto ma dużą rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą wydarzenia zarówno mangi, jak i anime. Jak już zapewne wiesz, Boruto skupia się przede wszystkim na serialu anime, który ma ponad 200 odcinków, podczas gdy manga nie jest nawet w rozdziale 100. Czekając, aż anime będzie kontynuowało swój obecny odcinek, powiemy ci wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym odcinku 267 z Borutoktóry ukaże się 18 września 2022 roku.

Boruto Odcinek 267 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 267 z Boruto: Naruto Next Generations ukaże się 18 września 2022 roku. Tytuł odcinka ma brzmieć „Kawaki, Identity Revealed?!”. Poprzedni odcinek został wyemitowany 11 września 2022 r. Podobnie jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 267 zostanie wyemitowany 18 września 2022 r. zgodnie z następującymi harmonogramami:

 • Czas pacyficzny letni – 2:00 w nocy, 18 września
 • Centralny czas dzienny – 4 rano, 18 września
 • Czas wschodni – 5 rano, 18 września
 • Brytyjski czas letni – 10:00, 18 września
 • Środkowoeuropejski czas letni – 11:00, 18 września
 • Indyjski czas standardowy – 14:30, 18 września
 • czasu filipińskiego – 17:00, 18 września
 • Czas środkowoaustralijski – 18:30, 18 września

To jest oficjalny harmonogram wydań Boruto Odcinek 267, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Boruto Odcinek 267 fabuła

Fabuła Boruto Odcinek 267 nie jest w tej chwili znany. Dlatego zamierzamy przedstawić krótkie podsumowanie ostatniego odcinka, który został wyemitowany; to znaczy, że wiesz, co wydarzyło się wcześniej:

Himawari oferuje ochronę Kae dla Kawakiego. Eiki ostrzega Kawakiego, że planuje w końcu ujawnić swoją prawdziwą tożsamość. Kae zwierza się Kawakiemu, że planuje zorganizować szkolną imprezę. Himawari przygotowuje Kawakiego na przyjęcie herbaciane. Na przyjęciu Eiki woła Kawakiego, podczas gdy inni są przerażeni jego obecnością. Kawaki i Himawari próbują przekonać innych, że ta pierwsza lubi herbatę i wszelkiego rodzaju słodycze.

ZWIĄZANE Z:

Kiedy nastąpi przeskok czasu Boruto? Oto, co wiemy

Himawari chwali się, że Gaara jest bliskim przyjacielem Naruto i często go odwiedza. Klasa kończy się lubić Kawakiego po odpowiedzi na pytania Kae. Jednak Kawaki wkrótce podejrzewa, że ​​ciasto jest zatrute, więc rzuca je przed wszystkimi, zasmucając księżniczkę. Podczas gdy Himawari odwraca uwagę innych, Kawaki jest w stanie ustalić, że ciasto, mimo że nie zostało zatrute, zostało naruszone.

Ujawnia Osukę Kamakura, egocentryczną córkę aktora Kagemasy Gongoro, jako sprawcę. Kae atakuje Osukę, a Osuka załamuje się i przeprasza. Kiedy Kae zdaje sobie sprawę, że klasa akceptuje jej prawdziwe ja, jest szczęśliwa. Kawaki zapewnia wszystkim Taiyaki, aby nadrobić ciasto.

Gdzie oglądać Boruto Odcinek 267?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Boruto: Naruto Next Generations regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Boruto również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Boruto odcinki w każdym regionie świata.

Autor

 • Artur S. Poe

  Artur S. Poe

  Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?