Skip to content

Blue Lock Episode 1: data i godzina premiery, podgląd, spoilery i więcej

8 de październik de 2022
BlueLock

Niebieska blokada to japońska manga. Koncentrując się na gatunku sportowym, a konkretnie piłce nożnej, seria jest osadzona w oparciu o wyniki japońskiej drużyny piłkarskiej po Mistrzostwach Świata w 2018 roku. 12 sierpnia 2021 r. ogłoszono adaptację anime wyprodukowaną przez 8-Bit i podczas gdy czekamy na rozwój anime, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 1 gry Niebieska blokadaktóry ma zostać wydany 8 października 2022 roku.

Niebieska blokada Data i godzina wydania odcinka 1

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 1 z Niebieska blokada ukaże się 8 października 2022 roku. Tytuł odcinka będzie brzmiał „Yume”, co zostało oficjalnie potwierdzone. Ponieważ jest to pierwszy odcinek serialu, nie ma poprzedniego odcinka. Jeśli chodzi o czas wydania, Niebieska blokada zostanie wydany zgodnie z następującymi harmonogramami:

 • Czas pacyficzny: 9:30 PDT
 • Czas centralny: 11:30 CDT
 • Czas brytyjski: 17:30 GMT
 • Czas europejski: 18:30 CEST
 • Czas indyjski: 22:00 IST
 • Czas wschodni: 12:30 EST

To jest oficjalny harmonogram wydań Niebieska blokada Odcinek 1, który pokazuje, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Niebieska blokada Odcinek 1 fabuła

Fabuła Niebieska blokada Odcinek 1 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić krótkie wprowadzenie do serii, aby powiedzieć, czego możesz się spodziewać:

Kiedy Japonia zostaje pokonana przez Belgię na mundialu w Rosji, po raz kolejny tracąc szansę na wejście do ćwierćfinału mundialu, menedżer JFA Anri Teieri zdaje sobie sprawę, że japońska piłka nożna nie jest już w stanie robić postępów, ponieważ jej koledzy są zainteresowani tylko w zwykłym zysku ekonomicznym, podczas gdy chciałbyś, aby Japonia wygrała mistrzostwa świata.

W związku z tym zatwierdziła projekt „Niebieski zamek” wyreżyserowany przez Jinpachi Ego, mający na celu wyłonienie 300 najlepszych japońskich piłkarzy z lig licealnych i zabranie ich do specjalnej akademii. Wśród wybranych jest Yoichi Isagi, który przegrał mecz kwalifikacyjny do mistrzostw kraju liceum, nie mając odwagi strzelić wyrównującego, woląc podawać piłkę mniej utalentowanemu koledze z drużyny niż ten, który poniósł sromotną porażkę.

ZWIĄZANE Z:

22 najlepsze anime piłkarskie wszech czasów (ranking)

W Blue Lock, którego celem jest przekształcenie jednego z 300 młodych sportowców w najsilniejszego napastnika na świecie, który poprowadzi Japonię do chwały futbolowej, Isagi będzie starał się wyłonić się w konkurencyjnym środowisku, pomiędzy zaawansowanymi technologiami a potężnymi rywalami.

W pierwszym etapie swojego projektu Ego i Teieri dążą do pierwszego historycznego zwycięstwa w Pucharze Świata U-20 i sprowadzenia na boisko najlepszych graczy Blue Lock w zespole o nazwie Blue Lock Eleven, w którym Isagi również znajduje miejsce, przeciwko formacji Japan Under-20 urzędnik; w przypadku zwycięstwa gracze Blue Lock będą reprezentować Japonię na Mistrzostwach Świata U-20.

Gdzie oglądać Niebieska blokada Odcinek 1?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Niebieska blokada regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Niebieska blokada również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Niebieska blokada odcinki w każdym regionie świata.

 • Artur S. Poe

  Artur S. Poe

  Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?