Skip to content

Bleach Odcinek 371: Data premiery, czas i gdzie oglądać

1 de listopad de 2022
Wybielanie wartosci netto zarobkow i przychodow 2022 Ile pieniedzy zarobila

Wybielaczmanga, zadebiutowała w 2001 roku i 20 lat po debiucie, Tite Kubo powrócił z jednorazowym rozdziałem mangi (pozostawiającym miejsce na nową mangę) i jeszcze większą wiadomością – po 10 latach, Wybielacz w końcu dostosuje ostatnią mangę i nada anime właściwe zakończenie w sezonie 17. Wybielacz. Czekając, aż Shinigami w końcu zmierzą się z Quincy, postanowiliśmy powiedzieć wam wszystko, co wiemy o nadchodzącym odcinku 371 Wybielaczktóry ma ukazać się 7 listopada 2022 r.

Wybielacz Odcinek 371 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 371 z Wybielacz ukaże się 7 listopada 2022 roku. Tytuł odcinka będzie, co zostało oficjalnie potwierdzone, „Gniew jak błyskawica”. Poprzedni odcinek wyemitowano 31 października 2012 roku. Jeśli chodzi o czas, harmonogram przedstawia się następująco:

  • Czas pacyficzny: 0:00 AM
  • Czas centralny: 2:30 AM
  • Czas wschodni: 3:30 AM
  • Czas brytyjski: 20:30

To jest oficjalny harmonogram wydań Wybielacz Odcinek 371, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

Lista wypełniaczy wybielacza: Przewodnik po wszystkich odcinkach i ich liczba?

Wybielacz Zapowiedź odcinka 371 i spoilery

Fabuła Wybielacz Odcinek 371 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić wam podsumowanie ostatniego odcinka, abyście z grubsza mogli wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 371:

Gdy Ichigo ma do czynienia z Quilge Opie w Hueco Mundo, Quincy rozpoczynają inwazję na Soul Society, zabijając 1000 Shinigami w zaledwie siedem minut, co powoduje kompletny chaos w Sereitei. Porucznik Kira zostaje pozornie zabity przez Bazz-B, a Jugram Haschwalth atakuje posterunek 13. Dywizji. W innym miejscu kapitan 3. Dywizji Rōjūrō Ōtoribashi dowiaduje się o rzekomej śmierci Kiry, przygotowując się do stawienia czoła NaNaNa Najahkoop, U Sternritterowi.

Gdzie indziej, Division 6 staje do walki z Ęs Nödt, Sternritter F, którego technika wywołująca strach sprawia, że ​​większość członków Division ucieka ze strachem, dopóki Renji Abarai nie Nödt. Maska De Masculine próbuje interweniować, ale zostaje tymczasowo usunięty przez kapitana 6. Dywizji, Byakuyę Kuchiki, który zauważa, że ​​nie może go pokonać. Ęs Nödt bez użycia jego Bankai. W innym miejscu Sajin Komamura walczy z Bambiettą Basterbine, Sternritter E, Soi Fon walczy z BG9, a Tōshirō Hitsugaya walczy z Cang Du. Wszyscy używają swoich Bankai przeciwko wrogom, tylko po to, by dowiedzieć się, że wrogowie tak naprawdę nie zapieczętowali ich Bankai – kradną je!

Wiadomość ta jeszcze bardziej szokuje kapitanów, ponieważ obaj toribashi a Kyoraku, który walczy z Robertem Accutrone, nie może aktywować swojego Bankai. Tymczasem Mayuri Kurotsuchi jest wściekły na swoich kolegów, że nie czekali na jego analizę. W tym samym czasie Akon kontaktuje się z Kisuke Uraharą, chcąc przenieść Ichigo do Soul Society.

Tymczasem Ichigo nie ma większych problemów z Quilge Opie, który jest sfrustrowany, ponieważ nie może ukraść Bankai Ichigo; Ichigo teoretyzuje, że Quincy tak naprawdę boją się Bankai, dlatego kradną je. Urahara interweniuje i pozornie zabija Opie, wysyłając Ichigo do Soul Society podczas analizowania ich umiejętności plądrowania Bankai. Ichigo zostaje ostatecznie zatrzymany przez Opie, który wstaje dzięki technice Ransōtengai, raniąc Orihime i Chada oraz szokując Urahrę.

Gdzie oglądać Wybielacz Odcinek 371?

Jedyne miejsca, w których możesz oglądać Wybielacz regularnie są Disney+ i Hulu. Disney+ i Hulu regularnie oferują serial poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Wybielacz również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Disney+ i Hulu nie oferują Wybielacz odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?