Skip to content

Bleach Odcinek 369: Data wydania, godzina i gdzie oglądać

18 de październik de 2022
Wybielanie wartosci netto zarobkow i przychodow 2022 Ile pieniedzy zarobila

Wybielaczmanga, zadebiutowała w 2001 roku i 20 lat po debiucie, Tite Kubo powrócił z jednorazowym rozdziałem mangi (pozostawiającym miejsce na nową mangę) i jeszcze większą wiadomością – po 10 latach, Wybielacz w końcu dostosuje ostatnią mangę i nada anime właściwe zakończenie w sezonie 17. Wybielacz. Czekając, aż Shinigami w końcu zmierzą się z Quincy, postanowiliśmy powiedzieć wam wszystko, co wiemy o nadchodzącym odcinku 369 Wybielaczktóry ma ukazać się 24 października 2022 r.

Wybielacz Odcinek 369 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 369 z Wybielacz ukaże się 24 października 2022 roku. Tytuł odcinka będzie, co zostało oficjalnie potwierdzone, „March of the Starcross”. Poprzedni odcinek wyemitowano 17 października 2012 r. Jeśli chodzi o czas, harmonogram przedstawia się następująco:

  • Czas pacyficzny: 0:00 AM
  • Czas centralny: 2:30 AM
  • Czas wschodni: 3:30 AM
  • Czas brytyjski: 20:30

To jest oficjalny harmonogram wydań Wybielacz Odcinek 369, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

Lista wypełniaczy wybielacza: Przewodnik po wszystkich odcinkach i ich liczba?

Wybielacz Zapowiedź odcinka 369 i spoilery

Fabuła Wybielacz Odcinek 369 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić wam podsumowanie ostatniego odcinka, abyście z grubsza mogli wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 369:

Z Soul Society napływają raporty o brutalnym ataku na Dywizję 1, w wyniku którego zginął porucznik Sasakibe; jednocześnie władca Wandenreich brutalnie karze swoich podwładnych po uzyskaniu potrzebnych informacji. Ichigo jest zaniepokojony tymi wydarzeniami i kiedy patroluje miasto, Nel i Pesche przybywają z Hueco Mundo i proszą go o pomoc.

Podczas gdy Gotei 13 organizują pogrzeb Sasakibe, Ichigo i gang dowiadują się, że ta sama grupa zaatakowała Hueco Mundo, zajęła je i wzięła za zakładnika Tier Harribel, władcę Hueco Mundo. Wraz z Uraharą, ale bez Ishidy, postanawiają udać się do Hueco Mundo, gdzie widzą Sternrittera, dowodzonego przez Quilge Opie, Sternrittera J, traktującego Hollowy i Arrancire jak więźniów, zabijając ich i torturując.

Pozostałości armii Arrancarów Aizena próbują walczyć, a Tres Bestias zabijają Quincies i atakują Quilge, ale bez powodzenia. Gdy Ichigo dociera do niego i przygotowuje się do walki, Akon składa raport przed kapitanami Gotei 13 o inwazji, po czym Maruyi Kurotsuchi potwierdza to, co wszyscy już wiedzieli, że Quincie są odpowiedzialni za to, co się stało.

Gdzie oglądać Wybielacz Odcinek 369?

Jedyne miejsca, w których możesz oglądać Wybielacz regularnie są Disney+ i Hulu. Disney+ i Hulu regularnie oferują serial poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Wybielacz również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Disney+ i Hulu nie oferują Wybielacz odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?