Skip to content

Bleach Odcinek 367: Data wydania, godzina i gdzie oglądać

3 de październik de 2022
Wybielanie wartosci netto zarobkow i przychodow 2022 Ile pieniedzy zarobila

Wybielaczmanga, zadebiutowała w 2001 roku i 20 lat po debiucie, Tite Kubo powrócił z jednorazowym rozdziałem mangi (pozostawiającym miejsce na nową mangę) i jeszcze większą wiadomością – po 10 latach, Wybielacz w końcu dostosuje ostatnią mangę i nada anime właściwe zakończenie w sezonie 17. Wybielacz. Czekając, aż Shinigami w końcu zmierzą się z Quincy, postanowiliśmy powiedzieć wam wszystko, co wiemy o nadchodzącym odcinku 367 Wybielaczktóry ma ukazać się 10 października 2022 r.

Wybielacz Odcinek 367 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 367 z Wybielacz ukaże się 10 października 2022 roku. Tytuł odcinka będzie, co zostało oficjalnie potwierdzone, „The Blood Warfare”. Poprzedni odcinek został wyemitowany 27 marca 2012 roku jako ostatni odcinek sezonu 16. Jeśli chodzi o czas, harmonogram jest następujący:

  • Czas pacyficzny: 0:00 AM
  • Czas centralny: 2:30 AM
  • Czas wschodni: 3:30 AM
  • Czas brytyjski: 20:30

To jest oficjalny harmonogram wydań Wybielacz Odcinek 367, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

Lista wypełniaczy wybielacza: Przewodnik po wszystkich odcinkach i ich liczba?

Wybielacz Zapowiedź odcinka 367 i spoilery

Fabuła Wybielacz Odcinek 367 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić wam podsumowanie ostatniego odcinka, abyście mogli z grubsza wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 367:

Kapitanowie postanawiają wrócić do Soul Society, ponieważ potwierdzili, że Ichigo, pomimo rewelacji Ginjo, wciąż jest taki sam. Ichigo w końcu udaje się pokonać Ginjo, ale wskrzeszony Tsukishima próbuje zaatakować go od tyłu: Riruka stoi między nimi, którzy ukryli się w Rukii. Fullbringer sugeruje Tsukishimie zmierzenie się z rzeczywistością: Ginjo uratował ich, ale oni nie byli w stanie zrobić tego samego, podczas gdy Ichigo to zrobił.

Po uwolnieniu Yukio spotyka Jackie, teraz pozbawioną swoich mocy, po tym, jak pochowała Giriko. Shishigawara zabiera Tsukishimę, podczas gdy Riruka budzi się obok Orihime po tym, jak została uratowana przez Uraharę, tylko po to, by uciec. Ichigo otrzymuje audiencję u Komandora Yamamoto w Soul Society, aby poprosić, aby ciało Ginjo, odzyskane przez Renjiego, zostało pochowane na ziemi. Prośba ta zostaje spełniona, ponieważ Ichigo postanowił pozostać zastępującym Shinigami. Po powrocie na ziemię Ichigo spotyka wszystkich swoich przyjaciół i rodzinę, aby go powitać.

Gdzie oglądać Wybielacz Odcinek 367?

Jedyne miejsca, w których możesz oglądać Wybielacz regularnie są Disney+ i Hulu. Disney+ i Hulu regularnie oferują serial poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Wybielacz również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Disney+ i Hulu nie oferują Wybielacz odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?