Skip to content

Black Summoner Episode 9: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

28 de sierpień de 2022
BSumm

Czarny Przywoływacz to japońska seria light novel napisana przez Doufu Mayoi i zilustrowana przez Kurogina. Zaczęła publikować online na stronie wydawniczej powieści Shōsetsuka ni Narō w październiku 2014 roku. Anime adaptacja serii przez Satelight miała premierę 9 lipca 2022 roku i jest obecnie jednym z najbardziej omawianych programów w społeczności. Czekając na nowe odcinki, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 9 Czarny Przywoływaczktóry zostanie wyemitowany 3 września 2022 r.

Czarny Przywoływacz Data i godzina wydania odcinka 9

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 9 z Czarny Przywoływacz ukaże się 3 września 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest znany w chwili pisania tego artykułu. Poprzedni odcinek wyemitowano 27 sierpnia 2022 r. Jeśli chodzi o czas, harmonogram przedstawia się następująco:

  • 06:00 czasu pacyficznego (PT) w sobotę
  • 08:00 czasu centralnego (CT) w sobotę
  • 09:00 czasu wschodniego (ET) w sobotę
  • 06:00 indyjskiego czasu standardowego (IST) w sobotę

To jest oficjalny harmonogram wydań Czarny Przywoływacz Odcinek 9, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

100 najlepszych filmów anime wszech czasów

Czarny Przywoływacz Zapowiedź odcinka 9 i spoilery

Fabuła Czarny Przywoływacz Odcinek 9 nie jest w tej chwili znany. Dlatego w tej sekcji przedstawimy Wam podsumowanie ostatniego odcinka, abyście mogli z grubsza wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 9:

Po oswojeniu Sery Kelvin tworzy swoją zbroję ze zbroi Viktora, a także nowy miecz, Dainsleif, dla Gerarda. Kelvin nagle poczuł silny głód ryżu, więc wszyscy udają się do nadmorskiego miasta Toraj, gdzie można znaleźć ryż, a Sera może pływać w oceanie. Melfina ponownie znika, twierdząc, że ma nadzieję posiąść jednego ze swoich awatarów i ostatecznie pojawić się w świecie fizycznym.

Gerard potajemnie podejrzewa Melfinę o zazdrość. Kelvin ma w swojej grupie dwie panie. Podczas podróży zostają zaatakowani przez gang bandytów Black Wind, którzy chcą Sera i Efil do handlu niewolnikami. Sera lubi ją pokonać, zanim Kelvin ją przesłucha. Kelvin informuje lidera gildii Toraj Mist, że tajnym przywódcą Czarnych Wiatrów jest słynny poszukiwacz przygód imieniem Christoph, który jest potajemnie zaangażowany w nielegalny handel niewolnikami. Z powodów politycznych nie mogą publicznie oskarżyć Christopha, dopóki Kelvin nie zorientuje się, że czterej bohaterowie są w mieście.

Dzięki jej sugestii Mist oficjalnie zaprasza bohaterów do zbadania niedawnych porwań Czarnego Wiatru. Kelvin znajduje i uwalnia niewolników schwytanych przez Czarny Wiatr, po czym z łatwością pokonuje Christopha i jego poruczników. Bohaterowie w końcu nadrabiają zaległości, ale wierzą, że Christoph jest kolejnym poszukiwaczem przygód wysłanym, by uwolnić niewolników i znaleźć Kelvina i jego drużynę, którzy twierdzą, że są prawdziwymi władcami Czarnego Wiatru.

Gdzie oglądać Czarny Przywoływacz Odcinek 9?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Czarny Przywoływacz regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Czarny Przywoływacz również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Czarny Przywoływacz odcinki w każdym regionie świata.

Czy ten post był pomocny?