Skip to content
TV

Big Brother 23 Spoilery: kto będzie rywalizował w trzeciej części HOH i kto prawdopodobnie trafi do finału 2

26 de wrzesień de 2021
0ec05aaad4f07c5642a33bbbdfb72d2d06290d7f

Ostrzeżenie! Poniżej znajdują się spoilery z transmisji na żywo Big Brother Season z niedzieli 26 września. Czytaj na własne ryzyko!

Duży brat Sezon 23 jest wreszcie w ostatnim tygodniu i już za kilka dni seria reality show CBS ukoronuje swojego pierwszego czarnego zwycięzcę. W tej chwili będzie to Derek Frazier, Xavier Prather lub Azah Awasum, a duża część wygranych będzie zależeć od tego, kto wygra część trzecią konkursu na Ostateczną Głowę Gospodarstwa Domowego.

Jeśli oglądałeś transmisje na żywo, wiesz już, kto wygrał część pierwszą i drugą największego konkursu w Duży brat. Dla tych, którzy oglądali tylko odcinki, zastanówmy się, kto wygrał każdy konkurs i kogo prawdopodobnie wybiorą, aby usiadł obok nich na krześle Final Two.

Xavier Prather na kanapie Big Brother CBS

Xavier Prather wygrał pierwszą część finałowego HOH

Nie sądzę, żeby ktokolwiek musiał oglądać transmisje na żywo, żeby się tego spodziewać. Xavier Prather jest rozdarty, odkąd dom doszedł do finałowej szóstki i prawie zdominował konkursy, w których do tej pory brał udział. Azah Awasum i Derek Frazier prawdopodobnie podjęli walkę, ale żaden z nich nie stanowił zagrożenia dla konkurencji przez cały mecz. Jako zwycięzca, Xavier mógł usiąść i czekać, aby zobaczyć, z kim zmierzy się w części trzeciej.

Azah patrząca na gości

Azah Awasum wygrała drugą część finałowego HOH

Azah Awasum i Derek Frazier poszli łeb w łeb w drugiej części finałowej Głowy rodziny, a Azah wygrała. Ponownie, nie był to całkowicie nieoczekiwany rozwój wydarzeń, zwłaszcza że Derek Frazier nie wygrał ani jednego konkursu przez całą grę. Azah zmierzy się z Xavierem w części trzeciej, a zwycięzca zdecyduje, kogo zabierze ze sobą do Final Two.

Derek Frazier uśmiechający się Big Brother CBS

Derek F prawdopodobnie przejdzie do finału 2 bez względu na to, kto wygra

Chociaż nie wiemy, kto wygra ostatnią głowę rodziny między Azah Awasum i Xavierem Pratherem, wiemy, kogo prawdopodobnie wezmą do Final Two. Jak wcześniej wspomniano, Derek Frazier nie wygrał ani jednego konkursu przez całą grę. Jeśli zostanie wybrany, byłby pierwszą osobą od czasów dr. Willa Kirby’ego, która dotarłaby do Final Two bez wygranej w konkursie. Jednak wątpliwe jest, by ktokolwiek w izbie przysięgłych uznał to za znaczące osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że Derek ciągle narzeka, że ​​nic nie wygrał.

Osiągnięcia Azah w grze przewyższają osiągnięcia Dereka, więc jest dla niej mądrą opcją. Xavier zabierając Dereka spełniłby swoją obietnicę dnia pierwszego dotyczącą umowy z Derekiem w Final Two (nie wspominając o tym, że chce najmniej konkurencyjnego gracza obok niego). Dobrą stroną dla Dereka jest to, że ma zagwarantowaną co najmniej drugą nagrodę pieniężną. Minusem jest jednak to, że ma szansę na śnieżną kulę w piekle jury głosującego go zwycięzcą nad Azah lub Xavierem, ale dziwniejsze rzeczy się wydarzyły.

Duży brat Sezon 23 kończy się w CBS w środę 29 września o 21:00 czasu wschodniego. Pamiętaj, aby później pozostać przy CinemaBlend, aby uzyskać nasze wywiady z graczami po grze i rozpocząć odliczanie Wielki Brat: Edycja dla celebrytów.

Czy ten post był pomocny?