Skip to content
TV

Bianca Kajilich omawia kręcenie tej rozdzierającej serce sceny z Drake’em Rodgerem w Winchesters – na wyłączność

6 de grudzień de 2022
l intro 1670352002

John wygląda na zamyślonego

Artykuł zawiera omówienie zmagań ze zdrowiem psychicznym.

Przez lata fani „Supernatural” zastanawiali się, jak głęboko współczujący, młody John Winchester mógł stać się zimnym i wojowniczym Johnem, który pojawił się w sezonie 1. Później, w sezonie 5, Matt Cohen gra młodego Johna po raz drugi. W tym odcinku o podróży w czasie fani oglądają rozdzierającą serce scenę, w której młody John potępia ojca Sama za bezduszne wychowywanie jego dzieci na łowców — nie zdając sobie sprawy, że mówi o starszej wersji siebie.

Pęknięte relacje Johna z jego synami oraz wynikające z tego nadużycia i zaniedbania są trudne do oglądania, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co fani wiedzą o młodszej wersji tej postaci. Jasne, John traci Mary, ale w chwili, gdy po raz drugi staje się myśliwym, zostaje mentalnie przeniesiony z powrotem do Wietnamu. Dzięki tej zmianie cały jego świat się zmienia. Znajomość historii Johna nie usprawiedliwia niektórych jego wyborów, ale dodaje kontekst do tej złożonej postaci.

„The Winchesters” zagłębili się w zmagania Johna z zespołem stresu pourazowego w sezonie 1, odcinku 4 i jasne jest, jak młody John staje się fanami Johna, których spotkali w „Supernatural” w sezonie 1, gdy traci miłość i wsparcie zarówno Mary, jak i swojej matki. Jednak wcześniej jest piękny moment, w którym jego mama, Millie (Bianca Kajilich), pociesza Johna w wannie, gdy ten ma atak paniki związany z wojną. Ten moment jest krytyczny, ponieważ pozytywnie reprezentuje zdrowie psychiczne na ekranie i wypełnia lukę między tym, jak John staje się tym, kim jest bez tego wsparcia.

Looper rozmawiała z Kajilich podczas ekskluzywnego wywiadu, w którym omówiła tę rozdzierającą serce scenę i dlaczego ważne jest, aby wszyscy opanowywali swoje emocje.

Millie dostrzega wrażliwą stronę Johna Winchestera

Mówiąc o tej osobistej chwili między Johnem i Millie, Bianca Kajilich zwróciła uwagę na znaczenie bycia bezbronnym. „Nieważne, czy to lata 70 [through] dzisiaj, jako całość, odczuwamy teraz reperkusje tego” – powiedział Kajilich. „Wszyscy chcemy być trzymani. Wszyscy mamy drogocenne zranione serca, które nie potrafią wyrazić naszych prawdziwych, prawdziwych potrzeb”.

Ta scena jest kluczowa dla obu postaci, ponieważ to rzadki moment, kiedy John jest tak bezbronny; w międzyczasie Millie zdaje sobie sprawę, że wewnętrzna walka jej syna jest większa, niż początkowo myślała. „Uwielbiam ten moment dla Johna i Millie, ponieważ dla Millie jest to moment rozpoznania, że ​​jej syn jest głęboko zraniony i że nic nie może zrobić – jako kobieta, która jest bardzo biegła w naprawianiu rzeczy – aby to naprawić, — powiedział Kajilicz. „To tak pięknie mówi o jej charakterze, że w tym momencie jest w stanie wiedzieć, że najlepszą rzeczą, jaką może zrobić, to być tam z nim w tej przestrzeni”.

Bianca Kajilich opowiada się za byciem w kontakcie ze swoją delikatniejszą stroną

Millie uśmiecha się w garażu

Bianca Kajilich jest za tym, żeby nie oceniać książki po okładce. „W zeszłym roku przeprowadziliśmy się do Teksasu, a niektórzy z najbardziej tęgich, szorstkich kowbojów są najbardziej wrażliwymi mięczakami. Odkryłem to i to prawda, że ​​mamy przekonanie, że aby być twardym, nie można być miękkim — powiedział Kajilicz. „To jest ostateczny wyraz prawdziwej siły – być w stanie stanąć w obronie wszystkiego, w co wierzysz, a także być w stanie powstrzymać miękkość bycia istotą ludzką”.

Jeśli pandemia czegoś nauczyła widzów, to tego, że każdy potrzebuje ludzkiego kontaktu i kontaktu. „Mam nadzieję, że ta piękna chwila z tą matką i jej synem przemawia do ludzi w tym sensie, że jest to coś, czego wszyscy potrzebujemy” – powiedział Kajilich – „ale także coś, co wszyscy musimy zrobić dla siebie nawzajem”.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, potrzebuje pomocy w zakresie zdrowia psychicznego, skontaktuj się z Kryzysowa linia tekstowa wysyłając SMS-a do HOME pod numer 741741, zadzwoń pod numer Narodowy Sojusz ds. Chorób Psychicznych infolinię pod numerem 1-800-950-NAMI (6264) lub odwiedź stronę Witryna Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego.

„The Winchesters” jest emitowany we wtorki w The CW, a odcinki są transmitowane za darmo w aplikacji i na stronie internetowej następnego dnia.

Czy ten post był pomocny?