Skip to content
TV

Bezwstydny gwiazdor Justin Chatwin porównuje związek Fiony i Jimmy’ego do Romea i Julii

18 de styczeń de 2023
l intro 1674028852

Uśmiech Justina Chatwina

„Shameless” Showtime wykonał świetną robotę, pokazując, jak bieda może wpłynąć na i tak już dysfunkcyjną rodzinę. Wszyscy Gallagherowie mają sporo problemów, ale jedyną, która próbuje utrzymać wszystkich na powierzchni, jest Fiona (Emmy Rossum). Ma wiele problemów, ale stara się to utrzymać razem dla dobra swojej rodziny, w której jest prawie rodzicem z powodu ciągłej nieobecności Franka (William H. Macy). Jednak próbuje zrobić miejsce dla własnej radości, zaczynając od sezonu 1, wychodząc z Jimmy’m (Justin Chatwin).

Chociaż wydaje się, że dobrze do niej pasuje, ma długą kartotekę, a kiedy fani są mu po raz pierwszy przedstawiani, robi to jako złodziej samochodów. W ciągu następnych kilku sezonów Jimmy pojawia się i znika z życia Fiony. Nawet kiedy poznaje innych facetów, on w jakiś sposób wraca do jej łask, powodując nawet, że zdradza z nim swojego męża, Gusa Pfendera (Steve Kazee).

Jimmy i Fiona w końcu kończą sprawy na dobre, ale niezaprzeczalnie łączyła ich silna więź, nawet jeśli nie była ona zdrowa. Chatwin był fanem tego, jak związek był przedstawiany na ekranie, a nawet porównał go do innego skazanego na porażkę, choć bardziej znanego, skazanego na porażkę romansu.

Justin Chatwin uważa, że ​​Jimmy i Fiona zawsze byli sobie przeznaczeni

Chociaż chemia między Fioną i Jimmym jest niezaprzeczalna, po kilku odcinkach staje się jasne, jak autodestrukcyjny jest związek dla nich obojga. Oboje desperacko chcą uwolnić się od swoich traum i okropności, ale ich bagaż emocjonalny znajduje sposób, aby nieustannie przenikać do ich związku.

W 2015 roku Justin Chatwin w wywiadzie dla The Hollywood Reporter spojrzał wstecz na uczucia swojej postaci do Fiony i czy osobiście kibicował im, aby pozostali razem. Chociaż nie udzielił bezpośredniej odpowiedzi, Chatwin narysował podobieństwa między postaciami „Shameless” a Romeo i Julią. Powiedział: „To interesujące, ponieważ kiedy proponowano mi program, [they] powiedział, że to [relationship] to naprawdę popieprzona wersja prawdziwej miłości. Ci dwaj są sobie przeznaczeni; są sercem tej historii; jego Romeo i Julia. Więc zawsze kibicowałem im dwóm, ponieważ obaj byli naprawdę uszkodzonymi ludźmi [whose] serca ustawiły się w jednej linii, ponieważ oba były złamane”.

Tylko dlatego, że dwoje ludzi jest dla siebie przeznaczonych, niekoniecznie oznacza, że ​​są dla siebie zdrowi. Fiona przekonała się o tym na własnej skórze i nawet gdy inni mężczyźni pojawili się w jej życiu, nie mogła puścić Jimmy’ego. W rzeczywistości w końcu musiała opuścić całą rodzinę, aby spróbować zacząć od nowa, więc miejmy nadzieję, że Fionie udało się w pewnym momencie znaleźć spokój.

Czy ten post był pomocny?