Skip to content
TV

Bezwstydni fani mają bolesne opinie na temat sezonu 11

27 de lipiec de 2022
l intro 1658886923

Fiona jest zirytowana

Żadnemu długowiecznemu programowi nie udaje się dotrzeć do 11 sezonów bez uderzania w poważne progi zwalniające. Wersja Showtime „Bez wstydu” zakończyła show swoim 11. sezonem i, jak już wcześniej opisywaliśmy, niektórzy widzowie, którzy śledzili klan Gallagher od samego początku, byli mniej niż zachwyceni sposobem, w jaki serial wybrał swój finał kokarda.

Czy to był fakt, że „Bez wstydu” nie udało się sprowadzić Fiony Gallagher (Emmy Rossum) na ostatni ukłon, jak zdecydowali się zakończyć historie Lip Gallagher (Jeremy Allen White) i Debbie Gallagher (Emma Kenney), fakt, że Kevin (Steve Howey) i Veronica Ball (Shanola Hampton) ostatecznie wyprowadzili się z Chicago, by wieść szykowne życie w innej części miasta, lub jak postanowili przedstawić ostatnie chwile patriarchy Franka Gallaghera (William H.) Macy), wydaje się, że każdy ma do czynienia z producentami serialu, gdy seria dobiega końca.

Fani publikujący na subreddicie „Bez wstydu” nadal są zirytowani tym, jak serial się zatrzymał, lata po tym, jak przyjął swój ostatni ukłon. Oto dlaczego mają brutalnie szczere przemyślenia na temat tego, jak serial utknął w ostatecznym lądowaniu.

Finał Franka i charakterystyka Debbie to ważne punkty dyskusyjne

u/illcigz powrócił do znanego refrenu w swoim poście o sezonie 11 „Bez wstydu” w swoim poście na ten temat; śmierć Franka była źle traktowana, a przysługa występowi Williama H. ​​Macy’ego. „Pożegnanie Franka było tak cholernie tandetne”, oświadczyli, a następnie dodali: „Wkurzyło mnie, że ten NIESAMOWITY aktor (jeden z najbardziej imponujących, jakie kiedykolwiek oglądałem) został pokazany, jak unosi się na stołku barowym to był pieprzony film Disneya.

u/illcgiz również ubolewał nad charakteryzacją Debbie w 11. sezonie, twierdząc, że jej postać jest jeszcze straszniejsza niż osławiony Frank i wyraził swoją niechęć do romansu Lipa z Tami (Kate Miner). Narzekali również, że przedstawienie ubóstwa rodziny w serialu zdecydowanie zmieniło się na przestrzeni lat, zauważając:[a]Na początku rodzina była biedna do tego stopnia, że ​​jedyną wargą telefoniczną była ta, którą ukradł ze stołówki, gdy ją opuścił dziecko” i zauważył, że wszystkie postacie mają iPhone’y pod koniec serialu. pochwały, jaką mieli za sezon, było dla historii Carla Gallaghera (Ethan Cutkosky), w której został policjantem, który przezwycięża korupcję wokół niego, aby poprawić swoją pozycję w życiu.

u/illcigz miał też trochę gniewu z powodu niedawnej przeszłości serialu. Wywołali historię sezonu 8, w której Ian Gallagher (Cameron Monaghan) stał się częścią lokalnej społeczności aktywistów jako „wesoły Jezus” po zaniedbaniu przyjmowania leków na chorobę afektywną dwubiegunową. Protesty Iana prowadzą do odsiadki w więzieniu po wysadzeniu samochodu. To była fabuła na tyle niepopularna wśród krytyków, że zepsuła reputację programu; spowodowało to, że Collider uznał sezon 8 za najgorszy w całej serii.

Jak zły jest sezon 11 Bezwstydu, naprawdę?

V jest zirytowany

Ci, którzy odpowiadali na post u/illcigz, zgodzili się z niektórymi swoimi uwagami, ale mieli też pewne zastrzeżenia dotyczące swoich uczuć. „Zgadzam się ze wszystkim oczekuję [sic] Frank umiera na chrząszcza” – powiedział u/Hopeful_Ad931. Podczas gdy niektórzy fani naprawdę polubili niektóre postacie, o których mówił u/illcigz, u/hannahquail przyznała, że ​​nie podobała im się ostatnia scena Franka, mimo że bardzo lubili go w sezonie 11. „Jeśli chodzi o całe krzesło barowe, tak, to było super tandetne, chociaż podobało mi się przemówienie i pomyślałem, że to fajny moment pełnego koła. poza faktem, że nie wspomina o fionie”, zaopiniowali. Pojawiając się, by stanąć w obronie Debbie Gallagher, u/Turbulent-Original28, zauważyła: „Zgadzam się ze wszystkim, ale Debbie nie zrobiła nic złego w 11.. jeśli o tym mówisz zerwać z Sandy, a potem to całkowicie wina Sandy, ona poruszyła problemy rodziców, które deb musiały ją zdenerwować.

Fani Reddita zdecydowanie nie są sami w niechęci lub mieszanych emocjach związanych z ostatnim sezonem serialu; krytyczna reakcja na sezon 11 również była polaryzacyjna. Na Rotten Tomatoes sezon 11 ma 70% krytyczny wynik aprobaty i 43% aprobatę publiczności, co czyni go drugim najniżej ocenianym sezonem serialu na stronie internetowej. Najwyżej oceniany odcinek sezonu 11. Mylesa McNutta z AV Club otrzymał B-, a finałowi serialu „Ojciec Frank, pełen łaski” przyznał ocenę D, przy czym większość odcinków otrzymała ocenę C lub niższą. Entertainment Weekly umieścił finał 11. sezonu na swojej liście najbardziej kontrowersyjnych zakończeń telewizyjnych, dołączając do „Roseanne”, „Jak poznałem twoją matkę” i „Dextera” na liście najbardziej kontrowersyjnych finałowych ukłonów w telewizji.

Ale niezależnie od tego, czy kochasz, czy nienawidzisz serialu, „Bez wstydu” jest zdecydowanie trudnym programem do zapomnienia.

Czy ten post był pomocny?