Skip to content

Berserk sezon 3: potencjalna data premiery, zwiastun, obsada, fabuła (czy to już skończone?)

24 de grudzień de 2022
Berserk

Szał to mroczna manga fantasy autorstwa Kentarō Miury. Manga została zaadaptowana do serialu animowanego składającego się z 25 odcinków w okresie od października 1997 do marca 1998. Trylogia filmów animowanych została wyprodukowana w latach 2012-2013. Nowa animowana adaptacja została wydana w okresie od lipca 2016 do czerwca 2017. Wraz ze śmiercią Kentarō Miura w dniu 6 maja 2021, przyszłość serii anime jest nadal niepewna, chociaż wiemy, że manga będzie kontynuowana, niemniej jednak powiemy wam, czy zobaczymy trzeci sezon Szał Anime.

The Szał Sezon 3 nadal nie został jeszcze potwierdzony. Drugi sezon wyemitowano pięć lat temu i od tego czasu nie było nowych adaptacji popularnej serii mangi. Co więcej, Kentarō Miura, autor mangi, zmarł w 2021 roku, nie kończąc fabuły. Teraz wiemy, że manga będzie kontynuowana, ale nie podano żadnych informacji na temat przyszłości anime.

W dalszej części tego artykułu znajdziesz wszystkie znane i nieznane informacje związane z potencjalnym sezonem 3 Szał. Dowiesz się o potencjalnej dacie premiery, czy pojawi się zwiastun, o czym może być fabuła i wiele więcej o tej intrygującej serii anime, która od czasu swojego debiutu zyskała kultową rzeszę fanów na całym świecie.

Szał Potencjalna data premiery sezonu 3

Studio animacji Oriental Light and Magic wyprodukowało serię anime z 25 odcinkami na podstawie pierwszych 13 tomów mangi pod tytułem Kempū Denki Berserkktóry trwał od 7 października 1997 do 31 marca 1997. We wrześniu 2010 Studio 4 ° C ogłosiło, że planuje adaptację mangi Kentarō Miury.

W lipcu 2011 roku studio poinformowało, że rozpoczęło prace nad trzema filmami fabularnymi. Pierwsza część pt Berserk Ōgon Jidai-Hen I: Haō no Tamago ukazał się w kinach 4 lutego 2012 roku. Druga część ukazała się 23 czerwca 2012 roku, a trzecia i ostatnia część trafiła do kin 1 lutego 2013 roku.

ZWIĄZANE Z:

30 najlepszych anime, takich jak Berserk, które musisz obejrzeć

Pod koniec grudnia 2015 roku ogłoszono nowy serial animowany. Pierwszy sezon został wyemitowany w lipcu 2016 roku i obejmował łącznie dwanaście odcinków. Drugi sezon został wyemitowany w kwietniu 2017 roku. Śledził wydarzenia z filmów anime i służył tym samym jako kontynuacja.

Od pięciu lat nie ma absolutnie żadnych informacji na temat przyszłości Berserker a ponieważ Miura umiera w 2021 roku, przyszłość jest bardzo niepewna. Manga jest kultowa, a dziedzictwo Miury absolutnie zasługuje na kontynuację, ale ponieważ przyszłość mangi jest niepewna, nie możemy nawet odważyć się spekulować na temat serii anime. Dlatego w tym momencie nie mamy dla Was absolutnie żadnych nowych informacji.

Szał Zwiastun sezonu 3

Znasz teraz wszystkie fakty i nasze przemyślenia na ten temat Szał sezon 3, co oznacza, że ​​prawdopodobnie sami wydedukowaliście, że nie ma zwiastuna drugiego sezonu Szał. Dzieje się tak dlatego, że nie wiemy, czy w ogóle powstanie drugi sezon serialu, co oznacza, że ​​zwiastun może się w ogóle nie pojawić. Opierając się na wszystkim, co powiedzieliśmy w poprzedniej sekcji, zwiastun jest absolutnie niepewny, ponieważ nie znamy przyszłości całej serii, w tym anime. Dlatego nie możemy nawet spekulować na temat przyszłości Szał.

Szał Fabuła sezonu 3

Wiemy, że drugi sezon restartu anime zakończył się w 29. tomie mangi. Od kwietnia 2022 roku istnieje 41 tomów Szał nakład wyczerpany. W tym aspekcie możemy założyć, że potencjalny trzeci sezon będzie kontynuacją historii począwszy od tomu 29, ale nie wiemy, do ilu tomów się dostosuje.

Wola Szał być skończonym?

Wraz ze śmiercią Miury, przyszłość Szał stał się nieznany. Hakusensha oficjalnie stwierdził, że przyszłość serii pozostaje niepewna i że priorytet personelu „zawsze będzie na nim kładziony – co by pomyślał, gdyby nadal był z nami”. Posłowie w mandze opublikowanej pośmiertnie 41ul tom (wydany w grudniu 2021) od Młode zwierzęredakcja stwierdziła, że ​​​​przyszłość mangi jest nadal niezdecydowana, ale w czerwcu 2022 roku potwierdzono, że Koji Mori, wieloletni przyjaciel i współpracownik Miury, będzie kontynuował mangę w oparciu o pomysły, które Miura ujawnił mu, zanim on zmarł.

Szał Obsada sezonu 3

Jest jeszcze za wcześnie, abyśmy mogli dyskutować o potencjalnym trzecim sezonie Szał pod względem obsady i postaci, po prostu dlatego, że nie wiemy, czy w ogóle będzie trzeci sezon. Ale widząc, skąd wiemy, że serial będzie miał mniej więcej stałą obsadę, naprawdę nie spodziewamy się zbyt wielu zmian w strukturze trzeciego sezonu, jeśli kiedykolwiek się to stanie. Teraz główni bohaterowie, którzy pojawili się w poprzednich sezonach i prawdopodobnie powrócą w trzecim sezonie, to:

Rola Japoński aktor głosowy
Wnętrzności Hiroaki Iwanaga
Krążek do hokeja Kaoru Mizuhara
Farnese Yoko Hikasa
Serpico Kazuyuki Okitsu
Izydro Hiro Shimono
Azan Hirokiego Yasumoto
Casca Toa Yukinari
Griffitha Takahiro Sakurai
Rycerz Czaszki Akio Ōtsuka
Narrator Unshō Ishizuka

Gdzie oglądać Szał Sezon 3?

W tej chwili, zgodnie z przewidywaniami, nie ma możliwości obserwowania Szał trzeci sezon, bo nie ma trzeciego sezonu Szał oglądać. Pierwsze dwa sezony były transmitowane na całym świecie przez Crunchyroll, najlepszą witrynę internetową związaną z anime, a później przez Funimation w formacie z dubbingiem, więc można bezpiecznie założyć, że trzeci sezon, jeśli kiedykolwiek się wydarzy, będzie również transmitowany przez Crunchyroll i Funimation.

Czy będzie A Szał Sezon 4?

przyszłość Szał jest na ten moment nieznany, jak wyjaśniliśmy powyżej. W tej chwili tak naprawdę nie wiemy nic o trzecim sezonie, więc to, czy zobaczymy czwarty sezon, jest nadal w dużej mierze nieznane. Przyszłość całej niedokończonej serii jest nadal niepewna z powodu śmierci Miury, więc ogólna popularność serii nie ma tak naprawdę wpływu na przyszłość anime; co więcej, minęło pięć lat, odkąd widzieliśmy adaptację Szał, co nigdy nie jest dobrym znakiem. Tak czy inaczej, losy czwartego sezonu Szał jest taki sam jak los całej serii – nieznany.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów oraz zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?