Skip to content

Halo Sezon 2: data premiery, zwiastun, obsada, fabuła i nie tylko

25 de sierpień de 2022
pGyDmdniqHURMK2tN3Kh56

Halo to jedna z najpopularniejszych serii, które można dziś oglądać, ponieważ jest to najnowsza seria science-fiction, która wyszła z ekranów serii gier wideo. Pod tym względem miał już wielu fanów, zanim stał się serialem, i dlatego seria jest tak popularna, jak jest. To powiedziawszy, chociaż wciąż możemy być w pierwszym sezonie Halo, możesz już zastanawiać się nad przyszłością serii. Kiedy więc wychodzi sezon 2 Halo?

Nie ma jeszcze daty premiery drugiego sezonu Halo, ale wiemy, że Paramount odnowił już serię na drugi sezon. Oznacza to, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że drugi sezon Halo nadejdzie nie wcześniej niż w 2023 roku, ale nadal będzie to zależeć od tego, jak szybko zakończy się produkcja.

Halo zawsze było jedną z największych i najbardziej udanych serii gier wideo na świecie i słuszne jest, że jego seria odniesie sukces. To powiedziawszy, sezon 2 Halo ma sprawić, że serial będzie jeszcze większy. W związku z tym spójrzmy na to, co wiemy o nadchodzącym drugim sezonie popularnego serialu Halo TV.

Halo Sezon 2 – data premiery

Jednym z największych obecnie programów w Paramount Network jest Halo, które jest adaptacją udanej serii gier wideo, której właścicielem jest Microsoft. Od czasu pierwszego wydania gry w 2001 roku, stała się ona jedną z najpopularniejszych serii gier wideo w branży i stała się sercem i duszą konsoli Xbox.

Sukces serii gier wideo Halo przeniósł się na serial telewizyjny. Chociaż seria nie jest dokładnie podobna do gier 1:1, ponieważ jest osadzona w równoległym świecie, który różni się od uniwersum gier Halo, duża część elementów obecnych w grach została przeniesiona do serialu . W związku z tym fani gier wideo szybko śledzili serię Halo, a to oznacza, że ​​nadal jest to jeden z najbardziej udanych programów Paramount Plus.

Ze względu na ogromną popularność serii gier Halo, seria miała już zwolenników przed premierą pierwszego odcinka. To pozwoliło serii odnieść taki sukces, jak jest. I ten sukces jest tym, na co liczył Paramount Plus, odnawiając serię na drugi sezon, zanim pierwszy sezon osiągnął nawet połowę swojej liczby dziewięciu odcinków.

ZWIĄZANE Z:

Wszystkie planety w programie telewizyjnym Halo

Tak, dobrą wiadomością dla fanów jest to, że Halo zostało odnowione na drugi sezon, biorąc pod uwagę fakt, że jest bardzo popularne i odnosi sukcesy w porównaniu z innymi programami Paramount Plus. A biorąc pod uwagę, jak wielka jest cała historia serii Halo, jest wiele rzeczy, które zostaną omówione w sezonie 2, a nawet nadchodzących sezonach.

„Halo przenosi nas do olśniewającego świata, który naszym zdaniem oczaruje publiczność tak samo elektryzującą grafiką, jak i śmiałą, opartą na postaciach fabułą” – powiedział szef Showtime i Paramount Plus, David Nevin. „Ten pickup na drugi sezon odzwierciedla zaufanie, jakie pokładamy w mocy tej epickiej serii, która przyciąga i angażuje widzów”.

Pod tym względem ludzie z górnej części drabiny korporacyjnej Paramount Plus rzeczywiście wierzą, że ta seria jest warta inwestycji, biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie zdają sobie sprawę z ukrytych liczb stojących za sukcesem serii Halo. W związku z tym Halo ma teraz zielone światło, aby wyprodukować swój drugi sezon, a to oznacza, że ​​produkcja i zdjęcia rozpoczną się w najbliższym czasie. Ale kiedy dokładnie zostanie wydany drugi sezon?

Biorąc pod uwagę, że serial został właśnie wznowiony, oznacza to, że twórcy serialu wciąż są na etapie planowania produkcji drugiego sezonu. Nie ma jeszcze pełnowymiarowej produkcji drugiego sezonu Halo, a to może się zdarzyć w ciągu najbliższych kilku miesięcy, w zależności od tego, jak szybko scenarzyści będą w stanie wymyślić scenariusz i historię na drugi sezon.

W związku z tym możliwe jest, że wydanie drugiego sezonu może trochę potrwać, biorąc pod uwagę, że wiele rzeczy wiąże się z kręceniem i produkcją całej dziewięcioodcinkowej serii. Dlatego drugi sezon Halo może nie nadejść wcześniej niż w 2023 roku, zwłaszcza jeśli produkcja rozpocznie się w drugiej połowie 2022 roku. Możliwe, że drugi sezon Halo zostanie wydany w połowie lub w drugiej połowie 2023 roku, ale jest też możliwe że nadejdzie w 2024 roku, w zależności od tego, jak szybko zakończy się produkcja sezonu.

Zwiastun sezonu 2 Halo

Biorąc pod uwagę, że sezon 2 Halo nawet nie rozpoczął swojej fazy produkcyjnej, w chwili pisania tego tekstu nie ma zwiastuna. Oczywiście dzieje się tak dlatego, że zwiastuny pochodzą z różnych scen nakręconych w drugim sezonie, a wynika tylko z tego, że nie ma zwiastuna na sezon, który jeszcze się jeszcze nie zaczął.

Niemniej jednak, oto zwiastun pierwszego sezonu na wypadek, gdybyś chciał wiedzieć, o co chodzi w serialu, zwłaszcza jeśli nie widziałeś jeszcze ani jednego odcinka Halo.

Obsada Halo Sezon 2

Biorąc pod uwagę, że pierwszy sezon Halo wciąż znajduje się w środkowej części dziewięcioodcinkowego cyklu, nie możemy potwierdzić, którzy członkowie obsady powrócą w drugim sezonie. Jest jednak kilku członków obsady, którzy z pewnością pojawią się w drugim sezonie ze względu na to, jak ważni są w ogólnej historii Halo.

Są to członkowie obsady, którzy, jak sądzimy, pojawią się w sezonie Halo 2:

  • Pablo Schreiber jako główny podoficer John-117
  • Jen Taylor jako Cortana
  • Natascha McElhone jako dr Catherine Elizabeth Halsey

Halo Sezon 2: data premiery, zwiastun, obsada, fabuła i nie tylko

W zależności od tego, co wydarzy się podczas wydarzeń pierwszego sezonu, oto niektóre postacie, które mogą powrócić w drugim sezonie Halo, ale mogą również umrzeć w pierwszym sezonie:

  • Yerin Ha jako Kwan Ha Boo
  • Olive Grey jako Miranda Keyes
  • Shabana Azmi jako admirał Margaret Parangosky
  • Bokeem Woodbine jako Soren-066

Halo Sezon 2 Fabuła

Fabuła sezonu Halo 2 wciąż wisi w powietrzu, ponieważ nie osiągnęliśmy jeszcze połowy sezonu Halo 1. W związku z tym wciąż wiele rzeczy wydarzy się w sezonie 1 Halo, a to oznacza że jest za wcześnie, aby powiedzieć, o czym będzie sezon 2.

Ale wiemy, że sezon 2 najprawdopodobniej nastąpi bezpośrednio po wydarzeniach z sezonu 1, biorąc pod uwagę, że gry Halo są znane z wydarzeń, które następują po sobie. W związku z tym sezon 2 Halo obejmie wydarzenia, które pojawiły się w wyniku różnych rzeczy, które wydarzy się pod koniec sezonu 1.

Możliwe, że sezon 1 Halo obejmie upadek Reach i odkrycie, czym jest broń Halo. W związku z tym sezon 2 może obejmować wydarzenia, które doprowadziły do ​​​​odkrycia przez Master Chief lokalizacji broni Halo, aby mógł ją zniszczyć i uniemożliwić aktywację Przymierza.

Które gry pokryją Halo Sezon 2?

Jedną z rzeczy, które były jasne w serii Halo jeszcze przed jej wydaniem, jest fakt, że wydarzenia z serialu będą inne, ale podobne do gier, ponieważ rozgrywają się w równoległych światach.

ZWIĄZANE Z:

Wszystkie 16 gier Halo w kolejności

Wydaje się jednak, że sezon 1 obejmuje wydarzenia, które miały miejsce przed Halo: Combat Evolved, ponieważ Reach jeszcze nie został objęty Przymierzem. Jednak sporą część pierwszego sezonu poświęcono Master Chiefowi, który dowiedział się więcej o superbroni Halo, o której UNSC nic nie wie.

Jak wspomniano, możliwe jest, że sezon 1 pokaże upadek Reach, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń w całej historii Halo. A pierwszy sezon może również pozwolić nam zobaczyć, jak Master Chief wreszcie rozumie, czym jest Halo, aby mógł wyruszyć na misję, aby powstrzymać Przymierze przed aktywacją go.

Pod tym względem sezon 2 Halo może być bardziej podobny do pierwszej gry Halo w tym sensie, że może obejmować wydarzenia prowadzące do zniszczenia pierwszej broni Halo. Może również pokazać nam kilka wydarzeń z drugiej gry, która pokazuje inwazję Przymierza na Ziemię.

Halo Sezon 2: data premiery, zwiastun, obsada, fabuła i nie tylko

Niemniej jednak, biorąc pod uwagę, że cała seria nie jest tak naprawdę wierna wydarzeniom z gier, możliwe jest, że sezon 2 będzie mieszanką dwóch pierwszych gier Halo, mając jednocześnie kilka scen i elementów, które są również oryginalne.

Czy będzie 3 sezon Halo?

W tej chwili potwierdzony został tylko sezon 2 Halo. W związku z tym nie wiadomo, czy będzie trzeci sezon Halo. Jest prawdopodobne, że sezon 3 Halo będzie zależał od sukcesu drugiego sezonu, biorąc pod uwagę, że sezon 2 został również potwierdzony, gdy sezon 1 okazał się całkiem udany. Oznacza to, że być może będziemy musieli poczekać na kilka pierwszych odcinków drugiego sezonu Halo, zanim otrzymamy potwierdzenie statusu trzeciego sezonu.

Czy ten post był pomocny?