Skip to content
TV

Battlestar Galactica Reunion zbliża się do drugiego sezonu „Innego życia” Katee Sackhoff

27 de wrzesień de 2021
c332647bab996fdebe6396a77c6775a65e615ebd

Minęły ponad dwa lata, odkąd fani Katee Sackhoff widzieli ją w centrum Netflixa Inne życie w powrocie do kosmosu, ale drugi sezon już wkrótce i będzie zawierał m.in Battlestar Galactica spotkanie dzięki dwóm dodatkom do obsady. Może tym razem nie grają w Cylonów, ale Kate Vernon i Rekha Sharma z pewnością będą miały do ​​odegrania kilka interesujących ról. Inne życie Sezon 2.

Kate Vernon, która grała Ellen Tigh jako jedną z Final Five Cylonów Battlestar Galactica, będzie ucieleśniać zupełnie inny charakter dla Inne życie. EW donosi, że Vernon wcieli się w postać Ava, która jest matką Niko Breckinridge’a (w tej roli Katee Sackhoff). To powiedziawszy, nie będzie tylko Avą w ciele, ale czasami awatarem wybranym przez Achaiów po tym, jak Niko wejdzie na ich statek. Erik Wallace będzie wchodził w interakcję z prawdziwą Avą na Ziemi, a Ava będzie się martwiła. Tak więc Vernon nie będzie Cylonem, ale nie wyłącznie osobą w roli Avy.

Jeśli chodzi o Rekhę Sharmę, zagrała innego członka Final Five Cylons Battlestar, jak Tory Foster. Podobnie jak Kate Vernon, Sharma gra matkę Inne życie o imieniu Ursula Monroe. W przeciwieństwie do Vernona, postać Sharmy jest matką czującej sztucznej inteligencji odpowiedzialnej za budowanie oprogramowania Williama. Oczywiste jest, że sezon 2 będzie trwał Inne życie w nowych kierunkach i brzmi, jakby Katee Sackhoff regularnie współpracowała przynajmniej z Kate Vernon. Rola Sharmy może sprawić, że będzie ona częściej kontaktować się z innymi, ale tylko czas pokaże na tym froncie.

Co ciekawe, Katee Sackhoff jest ewidentnie odpowiedzialna za pozyskanie Kate Vernon i Rekhy Sharmy Inne życie. O ich odlewach Sackhoff powiedział:

Battlestar Galactica była tak ogromną częścią mojego życia i kariery. Jestem tak błogosławiony, że zbudowałem przyjaźnie na całe życie z obsadą i jestem wdzięczny, kiedy dzwonię i proszę o przysługę, którą zobowiązują. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Kate i Rekha dołączą do tego pokazu. Podnoszą każdą scenę, w której się znajdują i nie mogę się doczekać, aż fani zobaczą tych dwoje w akcji.

Chociaż Netflix nie opublikował żadnego oficjalnego materiału filmowego z dwóch nowych Battlestar Galactica absolwentów, którzy dołączyli do obsady Inne życie, komentarze Katee Sackhoff sugerują, że BSG fani mają się czym ekscytować. A poniżej możesz ponownie zobaczyć trzy aktorki:

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Entertainment Weekly (@entertainmentweekly)

Inne życie długo oczekiwany powrót do Netflix z Sezonem 2 w czwartek, 14 października o godzinie 12:01 czasu PT. Premiera nastąpi grubo ponad dwa lata od premiery pierwszego sezonu w lipcu 2019 r. i prawie dwa pełne lata od wznowienia serialu na drugi sezon pod koniec października 2019 r. Chociaż Katee Sackhoff wróciła w kosmos w ostatnich latach. dzięki Mandalorianin, Inne życie zdecydowanie nie dzieje się w tej galaktyce daleko, bardzo daleko, więc Inne życie fani powinni być podekscytowani, widząc ją z powrotem w roli Niko Breckinridge.

Czy ten post był pomocny?