Skip to content

Barry Sezon 4 – Co wiemy do tej pory

28 de grudzień de 2022
l intro 1672207150

Barry wygląda na zszokowanego

Przez trzy sezony serialu HBO „Barry” jego niedoskonały bohater zwykle obiecywał sobie nowy początek. Zawodowy płatny zabójca Barry Berkman (Bill Hader) rozpoczyna serial z zamiarem pozostawienia za sobą przesiąkniętej krwią przeszłości i życia jako aktor. Ale zamiast konsekwentnie trzymać się prosto i wąsko, Barry nadal albo zwiększa liczbę swoich ofiar, albo nieumyślnie pogarsza życie innych ludzi. Przez chwilę jedyną prawdziwą pociechą, jaką bohater mógł znaleźć, było to, że ledwo uszedł z życiem lub nie został złapany. Tak przynajmniej było do końca sezonu 3. Kiedy jednostka SWAT celuje w Barry’ego, wydaje się, że jego występki w końcu go dopadły.

Finał, trafnie zatytułowany „Zaczynamy teraz”, sprytnie wskazuje na niekończący się cykl, w którym utknął Barry, pomimo jego ciągłego dążenia do czystej karty. Ale ten cykl tematyczny sprawił, że „Barry” stał się jednym z najbardziej głośnych i nagrodzonych Emmy programów HBO. Jest to również wyjątkowa czarna komedia zasługująca na wszystkie pochwały, częściowo dzięki znakomitym występom obsady i inteligentnemu scenariuszowi. I na szczęście mamy więcej serii, na które czekamy w przyszłości z kolejnym sezonem. Oto, co wiemy do tej pory o 4. sezonie „Barry”.

Kiedy premiera 4 sezonu Barry’ego?

Jak dotąd nie ogłoszono oficjalnej daty premiery 4. sezonu „Barry”, ale dobrą wiadomością jest to, że kolejny sezon jest zdecydowanie w drodze. Per Deadline, wraz z mnóstwem zasłużonych pochwał, HBO EVP Programming Amy Gravitt ogłosiła, że ​​”Barry” został przedłużony na sezon 4. I podobnie jak poprzednie sezony, możemy spodziewać się ośmiu odcinków (via Variety). Chociaż nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, powinniśmy mieć nadzieję, że oczekiwanie na nowy sezon nie będzie zbyt długie. Fani mogą już pamiętać, że między sezonem 2 a 3 minęło kilka lat, głównie z powodu COVID-19. Jednak mógł już nastąpić wczesny skok w pracy na sezon 4.

W 2021 roku Bill Hader powiedział Sethowi Meyersowi, że on i jego zespół scenarzystów napisali scenariusze do sezonu 4 podczas przerwy w produkcji sezonu 3. A skoro mowa o produkcji, zdjęcia do sezonu 4 „Barry” rozpoczęły się na początku tego roku. Henry Winkler po raz pierwszy ujawnił kamień milowy produkcji 4. sezonu „Barry”, kiedy udostępnił na Twitterze zdjęcie z planu, przedstawiające go i Hadera. Nie powinno minąć dużo więcej czasu, zanim produkcja dobiegnie końca, a HBO w końcu poda wszystkim datę premiery.

Jaka jest fabuła czwartego sezonu Barry’ego?

Aresztowanie Barry'ego na oczach Gene'a

Zakończenie trzeciego sezonu „Barry” uderzyło fanów kilkoma nieoczekiwanymi ciosami w brzuch, zwłaszcza w ostatnim kolosalnym momencie. Dzięki Gene’owi Cousineau (Henry Winkler) i Jimowi Mossowi (Robert Wisdom) Barry’ego po raz ostatni widziano, jak został złapany przez oddział SWAT, a jego dążenie do nowego startu zostaje przerwane. Pułapka zemsty Gene’a i Jima na Barrym wydaje się prawie właściwym zakończeniem. W końcu Barry tak długo omijał śmierć i więzienie, że jego ostateczne złapanie sprawia, że ​​zastanawiamy się, jak serial może być kontynuowany. Na szczęście Bill Hader i jego scenarzyści wydają się mieć odpowiedź, którą zobaczymy w przypadku fabuły sezonu 4, po prostu pytając: „Więc co będzie dalej?”

Hader powiedział The Hollywood Reporter, że pytanie o najbliższą przyszłość bohaterów serialu jest tym, co do tej pory zawsze kierowało kierunkiem każdego sezonu. A sezon 4 nie powinien różnić się pod tym względem. Ponieważ postacie takie jak Sally (Sara Goldberg) i Hank (Anthony Carrigan) przeszły przez znacznie mroczniejsze łuki pod koniec sezonu 3, powinniśmy mieć szansę zobaczyć, jak radzą sobie w następnym sezonie. Jeśli chodzi o ostateczne złapanie Barry’ego, myśl o tym mniej jako o zakończeniu, a bardziej jako o ciągłej i krętej historii płatnego zabójcy. „Zawsze postrzegałem to jako jeden wielki artykuł w „Vanity Fair”” — powiedział Hader w rozmowie z The Hollywood Reporter. „Uwielbiam rzeczy o prawdziwej zbrodni, więc to jest właśnie ta część, w której jest coś w stylu:” A potem został złapany, a potem stało się to ”. I jest o wiele więcej”.

Kto jest w obsadzie czwartego sezonu Barry’ego?

Spotkanie Sally z Barrym

Oficjalna lista castingów do czwartego sezonu „Barry” nie została ujawniona, ale oczekuje się, że główni gracze serialu z sezonu 3 powrócą. Prawdopodobnie dotyczy to Sarah Goldberg jako Sally i Anthony’ego Carrigana jako Hanka, jak Bill Hader powiedział The Hollywood Reporter, że sezon 4 powinien dalej badać pytania dotyczące dwóch postaci w sezonie 3. Ponadto, Oficjalny Twitter HBO prawie potwierdził powrót Henry’ego Winklera jako trenera aktorskiego Gene’a Cousineau, kiedy pokazali kolejne zdjęcie produkcyjne, na którym pracował z Haderem. A ponieważ tak naprawdę nie możemy mieć serialu o Barrym Berkmanie bez zabójcy, Hader powtórzy swoją rolę. Jednak w sezonie 4 będzie również wykonywał dodatkową pracę za kamerą.

Według Variety, Hader reżyseruje wszystkie osiem odcinków czwartego sezonu „Barry’ego”. To nie jego pierwszy raz, kiedy reżyseruje serial, ponieważ wyreżyserował kilka odcinków w poprzednich sezonach. Jednak po raz pierwszy sam reżyseruje sezon, ponieważ zwykle dzieli te obowiązki z innymi osobami, takimi jak Alec Berg i Hiro Murai. Hader powiedział Variety, że przypisał decyzję o reżyserowaniu całego sezonu 4 swojej rosnącej pewności siebie jako reżysera i mniejszemu poleganiu na innych w interpretacji jego wizji serialu. Szczerze mówiąc, Hader to wiele do zrobienia, będąc jednocześnie scenarzystą i producentem „Barry’ego”. Ale jak zauważył w wywiadzie dla The Wrap, to wciąż nie jest tak trudne, jak praca nad „Saturday Night Live”.

Gdzie można obejrzeć poprzednie sezony Barry’ego?

Barry próbuje pocieszyć Sally

„Barry” to rodzaj serialu, który naprawdę opłaca się oglądać od samego początku, ponieważ historia kręci się i kręci w zaskakujący, ale urzekający sposób. Ponieważ do premiery 4. sezonu jeszcze trochę czasu, teraz może być idealny moment, aby nadrobić poprzednie sezony „Barry’ego”. I nie martw się, ponieważ istnieje wiele sposobów na przesyłanie strumieniowe tej popularnej serii. Być może najlepszą opcją do oglądania jest HBO Max. Usługa przesyłania strumieniowego zawiera wszystkie trzy sezony „Barry”. Ale dla tych, którzy chcą tylko przetestować wody, HBO Max ma obecnie pierwszy odcinek do bezpłatnego przesyłania strumieniowego bez rejestracji subskrypcji. Będziesz jednak musiał wykupić subskrypcję, aby zobaczyć resztę programu.

Następną najlepszą opcją subskrypcji do oglądania pełnych sezonów „Barry” jest Hulu, który zawiera również wszystkie trzy sezony. Widzowie mają też możliwość zakupu pojedynczych odcinków serialu na YouTube, Google Play, Apple TV czy Vudu.

Czy ten post był pomocny?