Skip to content
TV

Aw, Geez, Rick and Morty sezon 6 nadchodzi szybciej niż myślisz

27 de lipiec de 2022
l intro 1658938254

Zły Morty siedzący przy stole

Wieloletni fani uwielbianego serialu animowanego Adult Swim „Rick and Morty” wiedzą, że serial ma niesławnie złe wyniki, jeśli chodzi o daty premiery. Chociaż pierwszy sezon „Rick and Morty” miał premierę w 2013 roku, do tej pory serial wydał tylko pięć sezonów – średnio około dwóch lat produkcji między każdym nowym sezonem.

Chociaż te długie przerwy między sezonami stały się akceptowaną normą dla serialu, serial był również nękany przez irytująco niespójne daty premiery: być może najbardziej nagłym z nich był pierwszy odcinek sezonu 3, który został wydany bez zapowiedzi 1 kwietnia. 2017 i wyprzedził kolejny odcinek sezonu 3 o prawie cztery miesiące. Biorąc pod uwagę wszystkie zmienne, których możemy się spodziewać w każdym nowym sezonie „Rick and Morty”, wydawało się prawdopodobne, że długo oczekiwany szósty sezon serialu zostanie wydany dopiero w 2023 r. – najprawdopodobniej z datą premiery, która nie nie pokrywa się z żadnym z poprzednich sezonów.

Prawdę mówiąc, wydaje się, że wydanie szóstego sezonu „Rick and Morty” będzie ważnym kamieniem milowym dla serii, ponieważ nadchodzący sezon zostanie wydany znacznie wcześniej niż oczekiwano.

Premiera szóstego sezonu Rick and Morty odbędzie się 4 września

Jak donosi Variety, premiera szóstego sezonu „Rick and Morty” ma się odbyć 4 września 2022 roku. Raport wskazuje, że pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 23:00 ET/PT, wypełniając ten sam przedział czasowy, co serial. podczas premiery piątego sezonu. To ogłoszenie jest ważnym pierwszym dla „Rick and Morty”, ponieważ sezon 6 będzie miał premierę niecały rok po finale poprzedniego sezonu, który ukazał się 5 września 2021 roku.

Jest to najkrótsza przerwa między sezonami w historii „Rick and Morty” i jako taka stanowi zachęcający znak na przyszłe sezony, zwłaszcza że serial jest wciąż w trakcie ogromnego 70-odcinkowego odnowienia, które zostało napisane w 2018, a scenarzyści byli już pracuje nad sezonem 7 w 2021 roku. Trzeba mieć nadzieję, że ten niezwykle krótki okres między sezonami stanie się normą i że fani nigdy więcej nie będą musieli czekać dwa lata między sezonami.

W każdym razie do premiery szóstego sezonu „Rick and Morty” dzielą nas niecałe dwa miesiące, co bez wątpienia ekscytuje miliony fanów na całym świecie, którzy z zapartym tchem czekali na wieści o bardzo oczekiwanym powrocie serii.

Czy ten post był pomocny?