Skip to content

Ana De Armas fetowana w Deauville; „Camp Pleasant Lake” wchodzi do produkcji (na wyłączność); Zestaw Jury w Edynburgu; Umowa „Pan Limbo” (na wyłączność); Viaplay oryginalny; Promocje Blue Ant — Global Briefs

2 de sierpień de 2022
Blonde 2 e1658922929829

„Blondynka” Ana De Armas będzie fetowana w Deauville

Andres Dominik krąży wokół zdjęcia Marilyn Monroe Blondynka, która po swoim światowym debiucie w Wenecji, pojedzie na francuski Festiwal Filmów Amerykańskich w Deauville (2-11 września), gdzie główna aktorka Ana de Armas zostanie uhonorowana nagrodą Hollywood Rising Star Award. Urodzona na Kubie gwiazda De Armas od kilku lat stale rośnie w siłę dzięki występom w Blade Runner 2049, Wyjęte noże, Nie ma czasu na śmierća ostatnio Szary Człowiek. Wcześniejsi laureaci nagrody Hollywood Rising Star to Ryan Gosling (2011), Jessica Chastain (2011), Paul Dano (2012), Robert Pattinson (2015), Elizabeth Olsen (2015), Chloé Grace Moretz (2016), Daniel Radcliffe (2016). ), Shailene Woodley (2018), Elle Fanning (2018), Sophie Turner (2019) i Dylan Penn (2021). Dominik przyjedzie także na festiwal z francuską premierą filmu.

Do produkcji wchodzi indie Horror „Camp Pleasant Lake”; Michael Pare i Devanny Pinn wśród liderów

EKSKLUZYWNY: Niezależny horror Obóz Przyjemne Jezioro wchodzi do produkcji w LA 28 sierpnia z Michaelem Pare (Czołga się pod spodem, Schronienie) właśnie dodano do obsady. Bonnie Aaron (Zakonnica, Zaklinanie 2), Devanny Pinn (Świt, Dom Mansona) i Michaela Fergusona (Powstanie w Amityville) również gwiazda. Safier Entertainment nabyło prawa do filmu na całym świecie i zajmuje się produkcją z PhilaDreams Films, Lux Angeles Studios i Mahal Empire. Jared Safier (Safier Entertainment) Jackson Everest, David M. Parks i Thomas Walton (PhilaDreams Films) są producentami, z Waltonem znanym z filmu Lionsgate Pokój 9pisanie i reżyseria. Obóz Przyjemne Jezioro opowiada o przedsiębiorczej parze Rutherfords, która postanawia otworzyć obóz horrorów na opuszczonej posesji, gdzie młoda dziewczyna Echo Meadows i jej rodzice zostali brutalnie zamordowani 20 lat wcześniej. Zaliczają dorosłym wygórowane sumy za przybycie i ponowne przeżycie wydarzeń z pomocą doradców, którzy byli obozowiczami dwie dekady wcześniej, jednocześnie rozsiewając pogłoskę, że Echo powraca co roku. Jednak doradcy zaczynają umierać i nie jest jasne, czy jest to część aktu, czy Echo uciekła od swoich oprawców i szuka zemsty.

Członkowie Jury Konkursowego Festiwalu Filmowego w Edynburgu; Dodaje dwa nowe tytuły do ​​składu

Weteran przemysłu Gaylene Gould został ogłoszony przewodniczącym jury w konkursie głównym festiwalu filmowego w Edynburgu, trwającego od 10 do 20 sierpnia. Do Goulda dołączy producentka z Glasgow Rosie Crerar oraz pisarka Sarah Winman. Jury przyznaje nagrodę Powell & Pressburger dla najlepszego filmu fabularnego, główny konkurs festiwalu pod nową nazwą, w którym bierze udział 11 filmów brytyjskich, irlandzkich i międzynarodowych filmowców. Nominowany do Oscara reżyser Bastien Dubois poprowadzi jury, które przyzna nagrodę festiwalu za animację, obok reżyserów Jennifer Zheng i Sue Loughlin. Tymczasem szef programów filmowych Sheffield Doc/Fest Raul Niño Zambrano poprowadzi jury filmów krótkometrażowych wraz z Raymah Tariq i Seanem Dunnem. Festiwal dodał również breakout Owena Kline’a w Cannes Śmieszne strony w swoim składzie, obok filmu dokumentalnego Annie Ernaux Super 8 latktóry również zadebiutował na Croisette.

Terror Films przejmuje północnoamerykańskie prawa do horroru „Mr Limbo”

EKSKLUZYWNY: Terror Films nabyło wyreżyserowaną komedię grozy Pan Limbow roli głównej Dziewczyny z Doliny Cameron Dye, do wydania w Ameryce Północnej. Hugo de Sousa i Vig Norris również grają w filmie, który opowiada historię dwojga nieznajomych, którzy budzą się na środku pustyni, nie pamiętając niczego – łącznie z ich imionami. Czy nie żyją, czy po prostu za mocno imprezowali w Burning Man? Scenarzysta-reżyser Robert G. Putka, którego pierwszy film fabularny SZALONY miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym Slamdance w 2016 roku i był dystrybuowany przez The Orchard, zainspirował go do nakręcenia filmu po tym, jak doznał wyniszczającego załamania. Putka produkuje z Josephem Albertem Battaglia, Norrisem i Benjaminem Measorem, a producentami wykonawczymi są de Sousa, Ern Gerardo, Frank Brown, Mark Reeb i Jennifer Kennedy. Terror Films wynegocjowało umowę bezpośrednio z producentami i teraz jest ona przygotowana do cyfrowego ukłonu 2 września.

Viaplay odwiedza „The Beach Hotel” w kolejnym skandynawskim serialu kryminalnym

Kolejny tydzień, kolejny dramat kryminalny Viaplay. Camilla Läckberg, „królowa nordyckiego kryminału”, kontynuuje swoją serię Hammarvik i film fabularny Lodowiec z Hotel przy plaży (tytuł szwedzki: Strandhotellet). Zapowiadany jako „porywająca mieszanka telenoweli i dramatu kryminalnego”, oryginalny serial zawiera szwedzką obsadę, a zdjęcia zaczynają się dzisiaj w idyllicznym szwedzkim nadmorskim miasteczku Varberg. Spektakl będzie miał premierę wyłącznie na Viaplay w 2023 roku. Akcja rozpoczyna się w dniu 60. urodzin Wernera Gyllenmarka w jego hotelu na plaży. Wydarzenie kończy się nagle wypadkiem, który wstrząsa całym miastem, a wybuchowe tajemnice powoli zaczynają się ujawniać. Lovisa Löwhagen i Jakob Vasell, obaj pracowali nad mydłem Hammarvik są głównymi scenarzystami, a producentami wykonawczymi są Kristoffer Graci z Creative Society Production i Lotta Dolk z Viaplay.

Kanadyjskie media Blue Ant Craig Junner i Andrea Harrick

Kanadyjski producent, dystrybutor i operator kanałów Firma Blue Ant Media awansowała Craiga Junnera na stanowisko starszego wiceprezesa ds. programowania i strategii treści w globalnych mediach, a Andreę Harricka na wiceprezesa ds. pozyskiwania treści w globalnych mediach. Awanse pojawiły się po tym, jak oba odegrały kluczową rolę w szybkim wzroście kanałów Blue Ant w roku, w którym firma uruchomiła cztery kanały w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, takie jak niedawno ogłoszony HistoryTime. Junne, który pracuje w Blue Ant od 2011 roku, będzie nadal kierował strategią programową dla portfolio płatnych kanałów telewizyjnych i kanałów FAST Blue Ant Media. Harrickowi, który dołączył w tym samym roku, przypisuje się zapewnienie tysięcy godzin programowania dla globalnego portfolio Blue Ant.

Czy ten post był pomocny?