Skip to content

eOne zatrudnia dyrektora Universal International Studios; Wyprzedaż dla dzieci z zatopionych statków (na wyłączność); Obsada dramatu na kanale 5; Torby Viaplay Cocaine Doc — Global Briefs

28 de lipiec de 2022
Christopher Kennedy

eOne zatrudnia Christophera Kennedy’ego z Universal International Studios na stanowisko deweloperskie

Firma Entertainment One zatrudniła Christophera Kennedy’ego z Universal International Studios jako dyrektor ds. rozwoju – Wielka Brytania, telewizja. W nowej roli Kennedy będzie nadzorował rozwój oryginalnego scenariusza dramatu studia, skupiając się na relacjach z najlepszymi brytyjskimi talentami. Będzie mieszkał w Londynie i podlegał Sharon Hughff, dyrektorowi kreatywnemu eOne, Scripted Television – UK, która w lutym dołączyła z Left Bank Pictures, aby poszerzyć listę producentów i dystrybutorów treści scenariuszowych dla kupujących w Europie i Azji. W Universal International Studios Kennedy nadzorował rozwój takich seriali jak Wszyscy inni palą dla Channel 4 i BBC Cwaniak i pracował przy Channel 4 Petera Kosminsky’ego i Peacock co-pro Powstanie ciemności.

Networks hakują „Odd Squad” i „Annedroidy” tonącego statku

EKSKLUZYWNY: Kanadyjska seria dla dzieci Dziwny skład oraz Annedroidy zabezpieczyli nową sprzedaż. Komediowa seria matematyki Dziwny skład sprzedał streamerowi dla dzieci Kixi w Niemczech, podczas gdy Amazon Prime Video oryginalna seria STEM Annedroidy trafił do pop w Wielkiej Brytanii i meksykańskiej sieci edukacyjnej Canal Once. „Obie Annedroidy oraz Dziwny skład nadal podróżować po świecie i dodawać nowych partnerów i fanów, ponieważ oboje rezonują z dziećmi i rodzicami na całym świecie” – powiedziała Kate Sanagan, szefowa sprzedaży i dystrybucji w Sinking Ship. Seria akcji na żywo Dziwny składkoprodukowana przez Sinking Ship i Fred Rogers Productions dla PBS KIDS, we współpracy z TVOkids, śledzi główny zespół młodych agentów z organizacji high-tech prowadzonej przez dzieci, które badają dziwne zjawiska i używają matematyki do rozwiązywania problemów na żywo -hybryda akcja/CGI Annedroidy historia początkującej naukowca Anne, która konstruuje roboty, które pomagają jej przeprowadzać eksperymenty z przyjaciółmi Nickiem i Shanią oraz jej androidami. Sinking Ship produkuje go we współpracy z TVOkids, SRC i KiKa. Te najnowsze oferty są dostępne po niewyłącznych prawach do przesyłania strumieniowego dla Dziwny skład uzyskały licencję HBO Max w Ameryce Łacińskiej.

Jason Watkins, Aneurin Barnard i Brenda Fricker wśród obsady w thrillerze psychologicznym Channel 5 „The Catch”

Brytyjska sieć Channel 5 ujawniła obsadę swojego czteroczęściowego thrillera psychologicznego Połów, która jest oparta na powieści autora TM Logana o tym samym tytule i pochodzi od Projector Pictures, we współpracy z Night Train Media i All3Media International. zwycięzca BAFTA Jason Watkins (Utracony honor Christophera Jefferiesa, W1A) jest liderem, grającym dumnego ojca i miejscowego rybaka, który chce utrzymać rodzinę razem. Aneurin Barnard (Peaking Blinders, Czas) gra bogatego, przystojnego młodszego mężczyznę, który wkracza w życie córki Watkinsa, granej przez Poppy Gilbert (Chloe, Zostań blisko) i grozi, że ją zabierze. Obsada także Cathy Belton (Ukryte aktywa, Panna Scarlet i Książę), zdobywczyni Oscara Brenda Fricker (Moja lewa stopa), Ian Pirie (Aureola), Jade Jordan (Odkupienie) i nowicjusz Morgan Palmer. Michael Crompton (Wakacje, Cichy świadek) i Roberta Quinna (McDonald i Dodds, Zatoka) adaptują powieść Logana na mały ekran.

Torby Viaplay „Kryzys w dolinie kokainy” Doc Z Niemiec

Viaplay uzyskał prawa do transmisji strumieniowej do Kryzys w Dolinie Kokainy z jednogodzinnego reportażu, współfinansującego i dystrybutora doc, Quintus Media. Dokument, który pochodzi z niemieckiego rodaka Quintusa Maximus Film, ujawnia, jak kryzys Covid doprowadził do niemal wyginięcia ogromnych zakładów produkujących kokainę głęboko w lasach deszczowych peruwiańskich Andów. Dzięki wyłącznemu dostępowi do wielu kluczowych graczy w regionie, autorzy dokumentu z powodzeniem tropią opuszczone i aktywne baseny kokainy oraz laboratoria narkotykowe, aby odkryć wpływ pandemii na handel narkotykami i ujawniają, w jaki sposób zawaliły się części „Doliny Kokainy”, a wraz z nią , lokalną gospodarkę. Quintus i Maximus współfinansowali dokument za pośrednictwem Quintus Content Club, inicjatywy zapoczątkowanej w marcu w celu usprawnienia rozwoju finansowania programów merytorycznych.

ITN Productions rozwija się w regionach Wielkiej Brytanii; Dodaje rolę Londynu

ITN Productions wkracza na brytyjskie hotspoty zajmujące się produkcją telewizyjną poza Londynem i zatrudnia dyrektora ds. rozwoju w stolicy. Dział produkcyjny dostawcy wiadomości ITN miał do tej pory ponad 1000 godzin oddanych do użytku i / lub transmitowanych na pokazach, takich jak Jeremy Vine, Program Andrew Neila i niedawną debatę konserwatywnych liderów, a teraz zatrudnia szefa regionów w swoim biurze w Leeds, aby obsłużyć popyt. Pomyślne zatrudnienie rozpocznie się jesienią, a następnie pojawią się kolejni pracownicy regionalni, wraz z nowym dyrektorem ds. rozwoju w Londynie. Co więcej, obecna szefowa rozwoju, Georgina Mantle, rozszerzy swoją rolę wraz z objęciem stanowiska dyrektora kreatywnego.

Czy ten post był pomocny?