Skip to content

Alec Baldwin chce pozbyć się rodziców Halyny Hutchins, pozwu siostry w związku ze śmiercią operatora „Rust”

15 de kwiecień de 2023
alec baldwin

Alec Baldwin nie pojawi się w przyszłym miesiącu na mini-procesie w Nowym Meksyku w sprawie śmiertelnego postrzelenia Halyny Hutchins i nie wierzy, że powinien być oskarżonym w procesie rodziców i siostry zamordowanego Rdza operator złożył wniosek w Los Angeles.

Uznając horror strzelaniny z października 2021 r. i fakt, że „utrata córki i siostry jest bez wątpienia bolesna w każdych okolicznościach”, zespół obrony Baldwina Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan z dwubrzeżnego wybrzeża twierdzi również, że mieszkająca na Ukrainie Olga Solovey, Anatoli Androsvych i Svetlana Zemko „była zdystansowana fizycznie, finansowo i emocjonalnie od Hałyny na lata przed jej śmiercią” i „nie ma żadnego realnego powodu do wszczęcia postępowania przeciwko oskarżonym” (przeczytaj tutaj).

Złożone 13 kwietnia sprzeciw przez niezależną gwiazdę westernu / EP i El Dorado Picture przechodzi do stanu skargi cywilnej dotyczącej zaniedbania i pobicia z 9 lutego, złożonej przez rodziców i siostrę Hutchinsa:

To działanie jest szczególnie błędne. Rezydencja stron i kompensacyjny charakter utraty roszczenia konsorcjalnego przemawiają za zastosowaniem prawa stanu Kalifornia. A w Kalifornii małżeństwo między powodem a spadkodawcą jest niezbędnym elementem utraty konsorcjum. Żaden z Powodów nie może powoływać się ani udowadniać takiego związku z Halyną Hutchins. I nawet gdyby miało zastosowanie prawo stanu Nowy Meksyk, powództwo Powodów nadal byłoby nieskuteczne, ponieważ skarga Powodów zawiera jedynie jedno końcowe stwierdzenie, że bez względu na to, jak często jest powtarzane, nie może wspierać wystarczająco bliskiego związku w świetle prawa , zgodnie z wymogami prawa stanu Nowy Meksyk, aby zgłosić roszczenia z tytułu utraty konsorcjum.

Baldwin i jego zespół, już postawiony w stan oskarżenia w Krainie Zaklęć, mogący skazać go za kratki na 18 miesięcy, starają się o przesłuchanie DTLA 13 lipca na ich wniosek przed sędzią Sądu Najwyższego Los Angeles, Michaelem E. Walkerem.

Wraz z Baldwinem różne Rdza producenci, płatnerz Hannah Gutierrez-Reed i 1ul Asystent reżysera David Halls jest jednym z oskarżonych w sprawie Kalifornii przez Glorię Allred reprezentowaną przez Soloveya, Androsvycha i Zemko. Znany Allred jest również wśród reprezentujących prawników Rdza kierownik scenariusza Maime Mitchell w jej pozwie o zaniedbanie złożonym w listopadzie 2021 r. przeciwko Baldwinowi, Rdza producentów i innych.

Dzisiaj Allred chirurgicznie odrzuciła ostatnią prośbę Baldwina.

„Nie jesteśmy zaskoczeni, że Alec Baldwin po raz kolejny próbuje uniknąć odpowiedzialności za to, co zrobił” – powiedział prawnik w rozmowie z Wszykina. Zgodnie z prawem stanu Nowy Meksyk, które zostanie zastosowane w sądzie w Kalifornii, jest całkowicie jasne, że jest on odpowiedzialny za wszystkie krzywdy, jakie wyrządził całej rodzinie Halyny Hutchins. Jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za swoje czyny”.

Dzięki dwutygodniowemu badaniu wstępnemu, czyli mini-procesowi, który rozpocznie się w Santa Fe 3 maja, Baldwin może już wiedzieć do połowy lipca w Los Angeles, czy niespokojna sprawa w Nowym Meksyku przeciwko niemu i Reedowi w ogóle trafi na rozprawę. W obliczu listy świadków wdowca Hutchinsa, reżysera Rust Joela Souzy, różnych gliniarzy i nie tylko, zarówno Baldwin, jak i Reed nie przyznają się do winy. Mając do czynienia z wieloma prawnymi sztuczkami, Santa Fe DA Mary Carmack-Altwies wycofała się ze sprawy 29 marca i wyznaczyła prawników z Nowego Meksyku, Kari Morrissey i Jasona Lewisa, jako prokuratorów specjalnych.

To był tylko ostatni z serii błędów, które charakteryzowały ściganie tragedii od początku roku.

W wirze mediów, ponad rok po zabiciu Hutchinsa 21 października 2021 r. Rdza ustawiony, prokurator okręgowy w końcu wniósł oskarżenie o nieumyślne spowodowanie śmierci Baldwina i Reeda 31 stycznia.

Mimo wszystkich pozwów cywilnych przeciwko Baldwinowi w Nowym Meksyku i innych jurysdykcjach, zdecydowane stanowisko prokuratora okręgowego nie trwało długo.

20 lutego Carmack-Altwies wyrzucił ulepszenie broni palnej, które wiązało się z pięcioletnim pobytem w więzieniu, po tym, jak obrońcy stwierdzili, że jest to „niekonstytucyjne”. Następnie, wraz z procami i strzałami porwania kampanii i większej niekonstytucyjności, nastąpiła 14 marca rezygnacja oblężonego poprzedniego prokuratora specjalnego i obecnego ustawodawcy stanu Nowy Meksyk GOP, Andrei Reeba. To, plus wczesna utrata słuchu przed sędzią Mary Marlow Sommer, zmieniało biuro prokuratora okręgowego w Keystone Cops.

Kiedy miniproces w Santa Fe zbliża się wielkimi krokami, a nowy duet prokuratorów specjalnych przyzwyczaja się do swoich ról, Baldwin 10 kwietnia otrzymał od sędziego Sommera zwolnienie z obowiązku stawienia się na rozprawie wstępnej. Po tym, jak Morrissey i Lewis przedstawią dowody w tej sprawie, sędzia Sommer określi, czy jest ich wystarczająco dużo, aby rozpocząć proces jeszcze w tym roku – duże jeśli w tym momencie.

Nie żeby Santa Fe nie była już zajęta.

W przyszłym tygodniu odbędzie się przesłuchanie mające na celu przypieczętowanie ugody w sprawie bezprawnej śmierci Matthew Hutchinsa z producentami Baldwin i Rust. W większości poufne porozumienie zostało po raz pierwszy ogłoszone w październiku 2022 r., a przesłuchanie 17 kwietnia wydaje się koncentrować głównie na ochronie prywatności młodego syna Hutchinsa, Androsa.

Aby jeszcze bardziej zmącić mętne wody Rdzy, zmartwychwstała wersja niskobudżetowego filmu podobno nadal będzie kręcona w Montanie 20 kwietnia, jak poinformował wyłącznie Wszykina 16 marca. Wraz z osobnym dokumentem o życiu i karierze Halyny Hutcins, To Rdza 2.0 wystąpi Baldwin, ponownie wyreżyseruje go Souza, który został kontuzjowany podczas strzelaniny w 2021 roku, a Matthew Hutchins będzie producentem wykonawczym.

Pomimo raportu FBI upublicznionego zeszłego lata i ostatniego słowa szeryfa Santa Fe w listopadzie 2022 r. W sprawie śledztwa w sprawie tego, co wydarzyło się na ranczu Bonanza Creek w październiku 2021 r., Baldwin nadal upiera się, że nie pociągnął za spust rekwizytu z lat 80. zabił Hutchinsa i zranił Souzę podczas a Rdza próba.

Czy ten post był pomocny?