Skip to content
TV

9-1-1: Samotna gwiazda na pewno wraca do pracy w trzecim sezonie, ale co się dzieje z premierą?

26 de wrzesień de 2021
d138493e5da4724307cedc60b0548d12b1eb33fb

Wielki jesienny tydzień premiery Foxa 2021 był wypełniony nowymi i powracającymi programami. Jednak dla wszystkich, którzy zostali zaprezentowani, co najmniej jeden popularny dramat w primetime był nieobecny w jesiennym składzie, z pierwszą serią odpowiedzi Ryana Murphy’ego 9-1-1: Samotna gwiazda nigdzie nie można znaleźć. Sezon 3 wciąż jednak trwa, a obsada jest obecnie w trakcie kręcenia pierwszej partii odcinków. więc co się dzieje?

Gwiazda serialu Ronen Rubinstein, który gra sanitariusza TK Stranda w hicie Foxa, zabrał się na Instagram, by drażnić się z tytułem premiery trzeciego sezonu. Z uruchomioną kopią zapasową produkcji 9-1-1: Samotna gwiazda na początku tego miesiąca Rubinstein szybko podzielił się z fanami, co Austin i 126 przetrwają, gdy seria powróci, i wygląda na to, że początek sezonu 3 będzie w dużym stopniu odzwierciedlał to, co Lone Star State przetrwało na początku tego roku:

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ronena Rubinsteina ??????????? (@ronenrubinstein)

Z serią nadrzędną 9-1-1 powraca już w sezonie 5, fani bez wątpienia chcieli również zobaczyć spinoff prowadzony przez Roba Lowe’a. Więc kiedy dostaniemy? Samotna gwiazda wracasz na swoją chłodną premierę? Cóż, o tej porze roku, kiedy odcinki pokryte szronem będą mile widziane, jak 9-1-1: Samotna gwiazda zajął tylne siedzenie w sezonie jesiennym, aby zbudować oczekiwanie na powrót w połowie sezonu w styczniu. Ale nawet jeśli 126 powraca w połowie roku, nie oznacza to, że fani będą mieli mniej odcinków, ponieważ Fox już potwierdził oba 9-1-1 oraz 9-1-1: Samotna gwiazda będzie miał standardowe 18 odcinków.

Ciekawie będzie zobaczyć, co czeka 126 w sezonie 3. Po niespodziewanej zimowej burzy, która zamroziła południe na początku 2021 roku, Samotna gwiazda nie wychodzi z lewego pola, włączając tę ​​katastrofalną próbę do premiery sezonu. Chociaż oś czasu jest nieco odsunięta, możliwe, że fikcyjna narracja nie będzie tak dokładna, jak to, przez co przeszedł Teksas, ale i tak będzie to niezapomniana premiera. Tymczasem 126 strażaków nadal będzie rozdzielonych po tym klifie w finale drugiego sezonu, więc miejmy nadzieję, że wszyscy wrócą razem, aby się ogrzać, gdy Austin zostanie pokryty śniegiem i lodem.

Nie jest to idealne rozwiązanie dla 9-1-1: Samotna gwiazda do połowy sezonu, biorąc pod uwagę, że mniej ludzi zaczyna wtedy oglądać programy sieciowe (z wyjątkiem tych, które mają premierę po Super Bowl). I nie jest do końca jasne, dlaczego Fox do tej pory unikał łączenia spinoffu ze swoim poprzednikiem, aby rozpocząć sezon jesienny, poza faktem, że jesienny harmonogram Foxa był wypełniony większą ilością programów sportowych w ostatnich latach, a także większą Zamaskowany piosenkarz-inspirowane treści. Nie licz jednak na zwrotnicę dla dwóch serii, ponieważ 9-1-1 oraz Samotna gwiazda są ustawione na ponowne sparowanie się ze sobą, gdy 9-1-1 wraca z zimowej przerwy gdzieś w marcu 2022 roku, więc fani, miejmy nadzieję, ponownie zobaczą zespół między 118 a 126.

9-1-1: Samotna gwiazda Sezon 3 będzie miał premierę zimą 2022 roku na Fox. W międzyczasie sprawdź nasz jesienny program telewizyjny 2021, aby zobaczyć, na jakie inne programy, nowe i powracające, widzowie mogą się spodziewać!

Czy ten post był pomocny?