Skip to content

Zwolniony meteorolog z Nowego Jorku Erick Adame Fielding oferuje, nie spodziewa się powrotu do pracy w Spectrum po skandalu seksualnym, mówi przedstawiciel

21 de wrzesień de 2022
Erick Adame 2

Meteorolog Spectrum NY1 z różowym poślizgiem, Erick Adame, nie spodziewa się powrotu do swojej starej pracy po tym, jak został zwolniony z powodu pojawienia się strony internetowej z kamerami dla dorosłych, ale uważa, że ​​wkrótce może znowu pracować.

„Myślę, że tam jest inne pokolenie” – powiedział we wtorek przedstawiciel Adame ds. zarządzania kryzysowego Howard Bragman. „Myślę, że młodsi ludzie po prostu nie przejmują się tego rodzaju rzeczami; to nie jest problem. Myślę, że kiedy mówisz o osobach poniżej 40 roku życia, wirtualny seks i nagie zdjęcia są prawie częścią życia”.

Adame, doświadczony reporter pogodowy, przeprosił w poniedziałek po tym, jak powiedział, że został zwolniony po tym, jak jego tajne występy na stronie z kamerami zostały ujawnione opinii publicznej. Ale Bragman powiedział, że Adame miał już co najmniej jedną ofertę pracy i prawdopodobnie wróci do telewizji.

„Muszę powiedzieć, że reakcja publiczna była zdecydowanie wspierająca Ericka” – dodał weteran PR. „Otrzymał od ludzi zachętę do ubiegania się o pracę w innych stacjach i co najmniej jedna inna stacja, o której wiem, zaoferowała mu pracę”.

Bragman zauważył, że Adame odrzucił tę ofertę pracy.

Jeśli chodzi o to, czy Adame mógłby wrócić do swojego 15-letniego domu telewizyjnego w Nowym Jorku1, Bragman przyznaje, że pomimo jego nadziei, zmartwychwstanie wydaje się w tym momencie mało prawdopodobne.

„Nasi ludzie rozmawiali ze swoimi ludźmi” – powiedział przedstawiciel. „Określiłabym je jako bardzo serdeczne rozmowy. Jednak ostatecznie nie sądzę, że zostanie zaproszony z powrotem na tę imprezę.

Według źródeł zaznajomionych z sytuacją korporacyjną, sprawy między Adame i NY1 są bardziej „skomplikowane”, niż publicznie oskarżył meteorolog. Słyszymy, że Spectrum rozmawiał z meteorologiem przez kilka tygodni na temat jego aktywności przed kamerą internetową.

Spectrum nie skomentowało sytuacji, gdy skontaktowało się z Wszykina.

Adame, który był meteorologiem w Nowym Jorku od 2007 roku, podjął kroki prawne w Sądzie Najwyższym Nowego Jorku przeciwko firmie macierzystej ds. kamer internetowych, Unit 4 Media Ltd. Poszukuje tożsamości anonimowej osoby, która „niesłusznie przekazała zdjęcia pracodawcy i matce składającego petycję”. , z zamiarem nękania, denerwowania lub zaniepokojenia składającego petycję i bezprawnego zakłócania stosunku pracy składającego petycję.”

Petycja (przeczytaj ją tutaj) złożona w poniedziałek dla Adame przez adwokata Jeremy’ego Klausnera dodaje: „Pozwany wskazał składającemu petycję, że przechowuje informacje, które mogą identyfikować anonimowe, w tym informacje dostarczone przez użytkownika i adresy IP. Pozwany wskazał ponadto składającemu petycję, że w celu ujawnienia posiadanych przez Pozwanego informacji konieczne jest wezwanie do sądu.”

Czy ten post był pomocny?