Skip to content

Zwolennik „Crazy Rich Asians” wśród producentów dramatu muzycznego Under-The-Radar Justina Chona „Jamojaya” z raperem Rich Brianem w debiucie filmowym

12 de październik de 2021
Justin Chon Rich Brian

EKSKLUZYWNY: Pojawiają się szczegóły dotyczące Justina Chona (Niebieski Bayou) dramat muzyczny pod radarem Jamojaya, z udziałem rapera Richa Briana. Niedawno na Hawajach w zespole producenckim filmu znajduje się Peter Luo (Szaleni bogaci Azjaci) i były szef Columbia/TriStar Chris Lee.

Chon napisał, wyreżyserował i wyprodukował anglojęzyczny film, w którym jako aktor debiutuje wschodzący indonezyjski raper Brian.

Chon, którego Niebieski Bayou niedawno zadebiutował w Cannes, wcześniej mówił, że projekt to „historia rozstania” ojca i syna. Film przedstawia konsekwencje po tym, jak syn, którego kariera rapera ma się rozpocząć, zatrudnia amerykańskiego menedżera i wytwórnię, aby przejął jego karierę od ojca, który do tej pory nią kierował.

Projekt sfinansował i współprodukuje Stars Collective z siedzibą w Los Angeles, którego producentem, oprócz Chona, jest Alan Pao (Pod Srebrnym Jeziorem) i producentem wykonawczym Chris Lee (Superman powraca), Piotr Luo (Szaleni bogaci Azjaci), Jennifer J. Pritzker i Shaun Sanghani (Opad).

Brian niedawno napisał pięć piosenek na Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni soundtrackiem i został pierwszym indonezyjskim raperem, który pokonał dziesięć milionów słuchaczy na Spotify.

Film jest pierwszym z trzech projektów, które Stars Collective ma wyprodukować w tym roku, i jedynym wyreżyserowanym, wyprodukowanym przez producenta wykonawczego, w którym występują azjatyckie i azjatycko-amerykańskie talenty.

„Ten projekt jest prawdziwym podsumowaniem tego, o co chodzi w Stars Collective – wspieranie niesamowitych filmowców i talentów oraz umożliwienie im dzielenia się historiami ze światem przez kinowy obiektyw. Kiedy możesz współpracować z podobnie myślącymi partnerami, takimi jak 88rising, projekt staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i satysfakcjonujący” – powiedział finansista Luo. „Wyjątkowa wizja i talent Justina jako filmowca, w połączeniu z powiązaniem Richa z fabułą, bez wątpienia stworzy film, który pokochają widzowie”.

Prezentacja Chona z 2021 r. Niebieski Bayou, w którym występuje u boku Alicii Vikander, zadebiutował w Cannes i został wybrany przez Focus Features. Jego drugi film Gook, który również napisał, wyreżyserował i zagrał w filmie, zadebiutował na Sundance, podobnie jak jego debiut fabularny, Pani Fioletowa. Jako aktor, Chon jest znany z roli Erica Yorkiego we wszystkich pięciu odcinkach Zmierzch franczyzowa.

Chon jest reprezentowany przez APA, McKuin Frankel Whitehead i 42West.

Czy ten post był pomocny?