Skip to content

Zwiastun serialu Power Rangers Reunion Netflixa poświęcony śmierci Trini — obejrzyj

23 de marzec de 2023
power rangers netflix trailer

To słodko-gorzkie spotkanie, gdy Mighty Morphin Power Rangers ponownie zbierają się, by pokonać znajomego wroga w nowym zwiastunie specjalnego programu Netflix z okazji 30. rocznicy.

Premiera w środę 19 kwietnia o godz. Mighty Morphin Power Rangers: Raz i na zawsze oznacza powrót niektórych z najwcześniejszych członków obsady serii — David Yost jako Blue Ranger Billy Cranston, Walter Jones jako Black Ranger Zack Taylor, Catherine Sutherland jako Pink Ranger Kat Hillard, Steve Cardenas jako Red Ranger Rocky DeSantos, Richard Steven Horvitz jako Alpha 5 i Barbara Goodson jako Rita Odraza. Karan Ashley i Johnny Yong Bosch pojawią się także odpowiednio jako Aisha Campbell i Adam Park.

Ale to jedna z nowych postaci wprowadzonych w zwiastunie, o której prawdopodobnie każdy fan będzie mówił: Charlie Kersh jako Minh Kwan, czyli córka oryginalnego Yellow Ranger Trini Kwan. Odtwórca Trini, Thuy Trang, zmarł w 2001 roku, a film zdecydował się również opisać śmierć Trini, która wydaje się mieć miejsce z ręki Rity Odrazy. Czy Minh przejmie tytuł swojej matki i dołączy do walki, gdy Rita ponownie im grozi?

Nie jest również jasne, w jaki sposób film może oddać hołd Jasonowi Davidowi Frankowi, oryginalnemu zielono-białemu strażnikowi, który zmarł w listopadzie 2022 roku.

W międzyczasie Amy Jo Johnson – która grała oryginalną Różową Strażniczkę Kimberly Hart – udała się na Twittera, aby wyjaśnić, dlaczego nie pojawi się w specjalnym zjeździe: „Dla przypomnienia, nigdy nie powiedziałam nie”, napisała na Twitterze na początku tego roku. „Po prostu nie zgodziłem się na to, co mi zaoferowano. Ale inne fajne rzeczy są w sklepie! Nie mogę się doczekać, aż moi przyjaciele skopią tyłki!”

Seria Power Rangers pojawiła się w Stanach Zjednoczonych w 1993 roku, stając się z dnia na dzień fenomenem. Jego 30. część telewizyjna, Kosmiczna furia Power Rangersma mieć premierę w serwisie Netflix pod koniec 2023 roku.

Naciśnij PLAY na filmie powyżej, aby obejrzeć go po raz pierwszy Mighty Morphin Power Rangers: Raz i na zawszeNastępnie upuść komentarz ze swoimi przemyśleniami poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?