Skip to content

Zwiastun Mutant Mayhem zapowiada tragedię TMNT – a ludzie panikują

2 de czerwiec de 2023
l intro 1685744643

Filmy animowane

Donatello, Leonardo i Raphael martwią się

Żywa animacja i wyraźne poczucie humoru sprawiają, że film „Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem” reżysera Jeffa Rowe’a wygląda jak zabawny zegarek odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. Jednocześnie prawdopodobnie nie będzie to tylko zabawa i żarty. Opierając się na materiałach promocyjnych, które fani otrzymali do tej pory przed debiutem kinowym, niektórzy uważają, że na kinomanów czeka prawdziwa tragedia. W szczególności odnosi się to do długoletniej tradycji franczyzowej „TMNT”, w której uczestniczy jeden z największych ludzkich sprzymierzeńców opancerzonych bohaterów, wywołująca internetowe debaty April O’Neil (Ayo Edebiri).

Na zrzucie ekranu opublikowanym przez @booyakabungaIa na Twitterze widzimy, że żółwie będą poobijane, wyczerpane i otoczone wrakami. Ta rzeź może być pozostałością mieszkania April, które zostało zniszczone w wyniku walk żółwi z ich wrogami w różnych mediach o żółwiach – od filmu fabularnego z 1990 roku po serial animowany z 2003 roku. Jakby tego było mało, aby fani wpadli w zbiorowy szał, jest jeszcze fakt, że są otoczeni przez uzbrojonych żołnierzy z wycelowaną w nich bronią.

Biorąc pod uwagę straszny charakter tego zrzutu ekranu, fani „TMNT” nie cofnęli się przed wyrażeniem swojej paniki.

Wygląda na to, że TMNT ma poważne kłopoty

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania w „Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem” jest to, że w tym momencie ich życia zmutowani bojownicy nie byli zbyt często widziani w oczach opinii publicznej. Dlatego, ponieważ wszelkiego rodzaju prawdziwie nikczemne i niebezpieczne mutanty szaleją w całym Nowym Jorku, łatwo można ich pomylić z niektórymi z tych złych, gdy próbują robić dobre uczynki. Nie wygląda to więc najlepiej, jeśli potencjalny personel wojskowy znajduje ich na miejscu zniszczenia budynku mieszkalnego.

Fani na Twitterze zebrali się, aby podzielić się obawami, że szczególnie w tej scenie żółwie mogą zostać zabrane i boleśnie oznaczone jako „potwory” przez porywaczy pomimo ich bohaterstwa. „Przysięgam na Boga, że ​​jeśli użyją karty” potworów ”, całkowicie ją tracę” – napisał na Twitterze @lux_y05z @RizzmTism32346 komentując: „O Boże, oni zostaną zranieni” wraz z dwoma płaczącymi emotikonami. Jeśli chodzi o @doniessokularyw pełni spodziewają się, że będzie to przełomowy moment w filmie, jeśli młodzi bohaterowie zostaną schwytani.

Można mieć tylko nadzieję, że jeśli mieszkanie April zostanie zniszczone, a żółwie trafią do aresztu, wszyscy odbiją się silniejsi niż kiedykolwiek, chętni do pokonania złoczyńców, którzy naprawdę terroryzują ich rodzinne miasto. Przekonamy się na pewno 2 sierpnia, kiedy „Wojownicze Żółwie Ninja: Mutant Mayhem” trafi do kin.

Czy ten post był pomocny?