Skip to content

Zwiastun filmu Super Mario Bros.: Fani przegrywają w DK z ognistym kwiatem

10 de marzec de 2023
l intro 1678420062

Donkey Kong na arenie

Prawdopodobnie jednym z najczęściej komentowanych filmów animowanych w 2023 roku jest „The Super Mario Bros. Movie” reżyserów Aarona Horvatha i Michaela Jelenica. Ludzie są nie tylko podekscytowani filmem skupionym na Mario i Luigim, który jest wierny materiałowi źródłowemu, i ciekawi, jak Chris Pratt radzi sobie z podkładaniem głosu kultowemu hydraulikowi, ale chętnie zobaczą wiele ukłonów w stronę historii Nintendo. Podczas gdy materiały promocyjne drażniły kultowe lokalizacje i obiekty, ludzie są najbardziej zachwyceni listą postaci.

„The Super Mario Bros. Movie” jest pełen ikon Nintendo, od Bowsera (Jack Black) po Toada (Keegan Michael-Key). Chociaż ostatnio udało się wyróżnić z tłumu: Donkey Kong, grany przez nikogo innego jak Setha Rogena. Ku uciesze fanów, noszący krawat goryl pojawił się we wcześniejszych zwiastunach filmu „Super Mario Bros. Movie”, a nawet zdobył swój własny plakat z postacią. Jednak jego pojawienie się w najnowszym zwiastunie wprawiło ludzi w Internecie w szał zaskoczenia.

W „The Super Mario Bros. Movie” pojawi się Donkey Kong nasycony mocą Ognistego Kwiatu, a fani to pokochają.

Fani DK uwielbiają jego pełen energii wygląd

W sekcji komentarzy do najnowszego zwiastuna filmu „Super Mario Bros. Movie”, który pojawił się na YouTube 9 marca 2023 r., tłumnie zgromadzili się fani, by wyrazić swoją miłość do ulepszonej wersji gry Donkey Kong Fire Flower.

„Nigdy nie myślałem, że Donkey Kong z ognistym kwiatem będzie czymś, czego kiedykolwiek będę potrzebował w życiu” – napisał Toni Flores, a CaptainFyre dodał: „Dlaczego Donkey Kong z ognistym kwiatem jest naprawdę najfajniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem”. Użytkownik YouTube, MadMax, również pokochał wygląd DK z jego ognistym wzmocnieniem, wyrażając przekonanie, że każdy nowy zwiastun skutecznie buduje szum wokół filmu, a potem trochę — sentyment, którego inni nie mogli powstrzymać się od echa w swoich komentarzach . Jeśli chodzi o markdpane, ich przemyślenia na temat nowego wyglądu DK były zwięzłe, ale dokładne: „Fire DK, całkiem fajnie!”

Podsumowując, to był wielki tydzień dla Setha Rogena na froncie animacji. Oprócz robienia zamieszania w „Mario Bros.” fandom jako Fire Flower Donkey Kong, inny film animowany, w który był mocno zaangażowany, również znalazł się w centrum uwagi. 6 marca inauguracyjny zwiastun filmu „Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem” pojawił się w sieci z wielkim rozgłosem. Rogen jest producentem filmu, jednocześnie wyrażając głos potężnego, zmutowanego guźca Bebopa, który z pewnością da TMNT szansę na zdobycie pieniędzy wraz ze swoim partnerem w zbrodni, Rocksteady (John Cena).

„The Super Mario Bros. Movie” wskoczy na srebrny ekran 5 kwietnia 2023 r., więc musimy trochę poczekać, zanim będziemy mogli zobaczyć, ile czasu ekranowego dostanie Donkey Kong w swojej formie Fire Flower.

Czy ten post był pomocny?