Skip to content

Zwiastun drugiego sezonu „Delhi Crime”: Madam Sir stoi przed trudnymi wyborami w zamian za thriller Antologia Netflix

8 de sierpień de 2022
delhi crime 2

Netflix opublikował pierwszy zwiastun powracającego indyjskiego serialu antologicznego Zbrodnia Delhi. Światowa premiera drugiego sezonu dramatu odbędzie się 26 sierpnia. Sprawdźcie to powyżej.

Pierwszy sezon policyjnego thrillera proceduralnego pierwotnie trafił do streamera w 2019 roku, zdobywając międzynarodową nagrodę Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego.

Shefali Shah występuje w roli DCP Vartika Chaturvedi, znanej również jako „Madam Sir”, która powraca ze swoim zaufanym zespołem, ponieważ seria okropnych morderstw w Delhi trzyma ich w napięciu. Wraz z narastającym publicznym strachem i mediami domagającymi się odpowiedzi, Pani Sir jest zmuszona do dokonania trudnych wyborów. Czy policja w Delhi zdoła na czas wytropić tych bezwzględnych przestępców?

W serialu występują również Rasika Dugal, Rajesh Tailang, Adil Hussain, Anurag Arora, Yashaswini Dayama, Sidharth Bhardwaj, Gopal Dutt, Denzil Smith, Tillotama Shome, Jatin Goswami, Vyom Yadav i Ankit Sharma.

Stworzony przez Richiego Mehtę i wyprodukowany przez SK Global Entertainment, Golden Karavan i Film Karavan, Zbrodnia Delhi Sezon 2 jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami i wyreżyserowany przez showrunnera Tanuj Chopra. Pisarzami są Mayank Tewari, Shubhra Swarup, Vidit Tripathi, Ensia Mirza, Sanyuktha Chawla Shaikh i Virat Basoya.

Chopra mówi: „W tym sezonie bada kodeks moralny policji w Delhi. DCP Vartika Chaturvedi i zespół ewoluowali od poprzedniego sezonu. Zobaczymy, jak ważą wiele trudnych wyborów… czy to proceduralnych, czy emocjonalnych”.

Shah dodaje: „Uwielbiam każdą postać, którą grałem, ale DCP Vartika Chaturvedi zawsze będzie wyjątkowa. I jestem taki dumny z tej roli i Zbrodnia Delhi jako pokaz. To mój ulubiony. I ona też. Jako aktor, odgrywanie takich ról jest satysfakcjonujące. W tym sezonie publiczność zobaczy ludzką i wrażliwą stronę tych doświadczonych policjantów. Z dumą mogę to powiedzieć, Zbrodnia Delhi jest odzwierciedleniem naszej pasji do opowiadania historii i rzemiosła i nie możemy się doczekać, aż publiczność to obejrzy.”

Oto nowy plakat:

Czy ten post był pomocny?