Skip to content

Zwiastun BEEF: Incydent z wściekłością na drodze wywołuje dziką wojnę między Alim Wongiem a Stevenem Yeunem — obejrzyj

15 de marzec de 2023
beef featured image

Zemsta to danie, które najlepiej smakuje na surowoprzynajmniej według nowo wydanego zwiastuna Netflixa WOŁOWINA.

Nadchodzący mroczny dramat (który wyemituje wszystkie 10 odcinków w czwartek, 6 kwietnia) jest następstwem incydentu z wściekłością na drodze, który na zawsze zmienia życie dwojga nieznajomych. Według oficjalnego opisu: „Danny Cho (Chodzące trupySteven Yeun), upadający wykonawca z uszczerbkiem na ramieniu, idzie łeb w łeb z Amy Lau (Zawsze bądź moim MożeAli Wong), samozwańczy przedsiębiorca z malowniczym życiem. Rosnąca stawka ich waśni rujnuje ich życie i związki w tej mrocznej komedii i głęboko poruszającym serialu”.

W zwiastunie umieszczonym powyżej po raz pierwszy widzimy nieszczęśliwego Danny’ego i całkowicie zestresowaną Amy, gdy wydarzenie, o którym mowa, wkrótce przejmuje kontrolę nad ich życiem i wszystkim wokół nich. Nic dziwnego, że żaden z nich nie ma wystarczających środków, by zostawić go w spokoju. Amy ma obsesję na punkcie odbierania tego, co Danny ma w życiu, podczas gdy Danny nie waha się drwić z niej faktem, że może naprawdę nienawidzić życia, które tak starannie dla siebie zbudowała.

Oprócz Wonga i Yeuna, WOŁOWINA występuje także Joseph Lee (Star Trek: Picard), Młody Mazino (Ości), Dawid Choe (Gwałtowny niebieski) i Patti Yasutake (Star Trek: następna generacja). Marii Bello (NCIS) i parku Ashleya (Emilii w Paryżu) pojawiają się w powtarzających się rolach.

Obejrzyj klip, naciskając PLAY powyżej i zobacz kilka nowych zdjęć poniżej. Następnie daj nam znać, jeśli będziesz oglądać, zostawiając komentarz.

Wołowina Ali Wong

Wołowina Parkowa Ali Wong Ashley

Odlew z WOŁOWINY

WOŁOWINA Maria Bello

Wołowina Steven Yeun

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?