Skip to content

Ginny i Georgia: Eskalacja napięcia między matką a córką w zwiastunie sezonu 2 — Obejrzyj wideo

14 de grudzień de 2022
ginny and georgia season 2

Przepaść pomiędzy Ginny i Georgia rozszerza się w nowym zwiastunie sezonu 2, którego premiera obejmuje wszystkie 10 odcinków w czwartek, 5 stycznia 2023 r. (prawie dwa lata po premierze sezonu 1).

„Cała moja rodzina jest załamana” – oświadcza Ginny w powyższym filmie, podczas gdy jej ukochany Marcus nie może zignorować tego, że coś się dzieje z Ginny. A skoro detektyw ostrzega ją, że jej mama Georgia jest niebezpieczna, czy możesz winić Ginny za to, że jest nieobecna?

Nadchodzący sezon stawia pytanie: „Jak żyć ze świadomością, że twoja matka jest morderczynią? Tego Ginny będzie musiała się dowiedzieć” – czytamy w oficjalnym streszczeniu. „Obarczona nowym zrozumieniem, że Kenny – jej ojczym – nie umarł z przyczyn naturalnych, teraz Ginny musi pogodzić się z faktem, że Georgia nie tylko zabiła, ale zabiła, by chronić Ginny. Z drugiej strony Georgia wolałaby, aby przeszłość pozostała w przeszłości, w końcu ma ślub do zaplanowania! Ale zabawne w przeszłości Georgii jest to, że nigdy nie pozostaje ona pogrzebana na długo…”

Podczas gdy matka i córka rozpoczynają zwiastun od wyzwisk i rzucania sobie nawzajem oskarżeń, pod koniec Georgia dziwi się, że ktoś taki jak Ginny pochodzi od kogoś takiego jak ona. W pewnym momencie nawet żartobliwie pyta córkę: „Chcesz, żebym go zabił?”

Gdzie indziej Ginny i Marcus wydają się coraz bardziej do siebie zbliżać, trzymając się za ręce w szkole, a on deklaruje: „Masz dla mnie sens. Jestem uszkodzony i boję się, że to schrzanię”.

Naciśnij PLAY powyżej, aby obejrzeć zapowiedź, a następnie napisz w komentarzach swoje nadzieje na sezon 2!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?