Skip to content

Ginny i Georgia (wreszcie!) otrzymują datę premiery sezonu 2 — zobacz zdjęcia

3 de grudzień de 2022
ginny and georgia season 2

Ginny i Georgiaw końcu powracają, prawie dwa lata po debiucie sezonu 1 w lutym 2021 roku. Sezon 2 komediodramatu Netflix zostanie wydany w czwartek, 5 stycznia 2023 r., ogłoszono w czwartek.

Dodatkowo streamer zaprezentował siedem nowych zdjęć z drugiego sezonu, które można znaleźć poniżej, a także zajawkę nowej sceny (obejrzyj tutaj).

Nadchodzące 10 odcinków zada pytanie: „Jak żyjesz ze świadomością, że twoja matka jest morderczynią? Tego Ginny będzie musiała się dowiedzieć” – czytamy w oficjalnym streszczeniu. „Obarczona nowym zrozumieniem, że Kenny – jej ojczym – nie umarł z przyczyn naturalnych, teraz Ginny musi pogodzić się z faktem, że Georgia nie tylko zabiła, ale zabiła, by chronić Ginny. Z drugiej strony Georgia wolałaby, aby przeszłość pozostała w przeszłości, w końcu ma ślub do zaplanowania! Ale zabawne w przeszłości Georgii jest to, że nigdy nie pozostaje ona pogrzebana na długo…”

Ginny i Georgia śledzi skomplikowaną dynamikę trzydziestokilkuletniej samotnej matki Georgii (w tej roli BatwomanBrianne Howey) i jej nastoletnią córkę Ginny (Wychowywanie DionaAntonia Gentry) po przeprowadzce do malowniczego miasteczka Wellsbury w Nowej Anglii. Kiedy próbują zacząć od nowa, mroczna przeszłość i sekrety Georgii podążają za nimi do ich nowego domu. W finale pierwszego sezonu Ginny dowiedziała się, że jej mama otruła ojczyma po tym, jak była świadkiem, jak sugestywnie kładzie ręce na Ginny. Znając prawdę o niebezpiecznych działaniach Georgii, Ginny zrobiła to, czego nauczyła ją mama: uciekła ze swoim młodszym bratem.

Gdzie indziej pod koniec sezonu, właściciel kawiarni Joe (Degrassi: następna generacjaRaymond Ablack) miał właśnie powiedzieć Georgii, że coś do niej czuje, kiedy odkrył, że jest zaręczona z miejscowym burmistrzem Paulem (Hart z DixieScotta Portera). Tymczasem związek Ginny z jej chłopakiem Hunterem (Mason Temple) dobiegł końca po tym, jak dowiedział się, że spała z ich kolegą z klasy, Marcusem (Locke & KeyFelixa Mallarda). Aby uzyskać wgląd w te romantyczne relacje i zwroty akcji w finale, obejrzyj wywiady pośmiertne TVLine z czołowymi damami Howey i Gentry.

Zobacz pierwszy sezon 2 poniżej, a następnie podziel się swoimi reakcjami w komentarzach!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?