Skip to content

Ujawniono datę premiery ostatniego sezonu Derry Girls — plus, zobacz nowe zdjęcia

31 de sierpień de 2022
Derry Girls Final Season

Wkrótce pożegnamy się z Dziewczyny z Derry.

Netflix ogłoszony W środę, że półgodzinna komedia wyda swój trzeci i ostatni sezon w piątek, 7 października. Przygotuj się odpowiednio.

Streamer opublikował również nowe zdjęcia z nadchodzącego ostatniego sezonu, które możecie sprawdzić poniżej.

Zgodnie z oficjalnym streszczeniem, komedia, której akcja rozgrywa się podczas konfliktu politycznego w Irlandii Północnej pod koniec lat 90., skupia się na pięciu uczniach szkół katolickich, którzy mierzą się z „uniwersalnymi wyzwaniami bycia nastolatkiem”. W skład grupy wchodzą Saoirse-Monica Jackson jako Erin, Louisa Harland jako Orla, Nicola Coughlan jako Clare, Jamie-Lee O’Donnell jako Michelle i Dylan Llewellyn jako James.

W trzecim sezonie, który składa się z siedmiu odcinków, zespół spotka się po raz ostatni, aby poznać znajome hijinky. Podczas gdy Irlandia Północna dorasta, „ta banda ejitów z pewnością nie nadejdzie w najbliższym czasie – w powietrzu jest nadzieja, że ​​Kłopoty mogą się wreszcie skończyć”.

Twórca serialu Lisa McGee potwierdziła w zeszłym roku, że długo opóźniony trzeci sezon serialu będzie ostatnim.

„Zawsze planowaliśmy pożegnać się po trzeciej [seasons]”, powiedział McGee w oświadczeniu. “Dziewczyny z Derry to opowieść o dojrzewaniu, opowiadająca o pięciu śmiesznych nastolatkach, którzy powoli… bardzo powoli… zaczynają stawać się dorosłymi, podczas gdy wokół nich miejsce, które nazywają domem, również zaczyna się zmieniać, a Irlandia Północna wkracza w nową, bardziej pełną nadziei fazę – która była niewielka , magiczne okno czasu.

Dziewczyny z Derry to list miłosny do miejsca, z którego pochodzę i ludzi, którzy mnie ukształtowali” – kontynuowała. „To był zaszczyt napisać to i zawsze będę dumny ze wszystkiego, co udało się osiągnąć”.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z ostatniego sezonu:

Derry Girls Sezon 3

Derry Girls Sezon 3

Derry Girls Sezon 3

Derry Girls Sezon 3

Jak się czujemy Dziewczyny z Derry dobiega końca?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?