Skip to content

Zwiastun 2. sezonu Sweet Tooth: Gus zostaje liderem, gdy trwa walka ludzkości o przetrwanie — obejrzyj

17 de kwiecień de 2023
Zwiastun 2 sezonu Sweet Tooth Gus zostaje liderem gdy trwa

Czy hybrydowe dziecko Gus w końcu połączy się z mamą Birdie? Tak wygląda nowy zwiastun Netflixa Słodkie zęby dokucza z góry. Ale żeby to się skończyło, będzie musiał najpierw przeżyć ucieczkę z więzienia.

W sezonie 2 (który udostępnia wszystkie osiem odcinków w serwisie Netflix w czwartek, 27 kwietnia) „nadchodzi śmiertelna nowa fala chorych, gdy Gus (Christian Convery) i grupa innych hybryd zostają uwięzieni przez generała Abbota (Neil Sandilands) i Ostatnich”, zgodnie z oficjalnym opisem. „Chcąc skonsolidować władzę poprzez znalezienie lekarstwa, Abbot wykorzystuje dzieci jako paszę do eksperymentów przetrzymywanego w niewoli doktora Adityi Singha (Adeel Akhtar), który ściga się, by uratować swoją zakażoną żonę Rani (Aliza Vellani). Aby chronić swoich przyjaciół, Gus zgadza się pomóc doktorowi Singhowi, rozpoczynając mroczną podróż do swoich początków i roli jego matki Birdie (Amy Seimetz) w wydarzeniach poprzedzających The Great Crumble.

W nowym klipie umieszczonym powyżej generał Abbot mówi nam: „walczymy z wyginięciem i przegrywamy”, kontynuując budowanie swojej armii do wojny z dziećmi-hybrydami. Ale Jepperd i Aimee są na tropie, gdy Big Man obiecuje swojemu nowemu partnerowi, że odzyskają wszystkie dzieci bez szwanku. Ale zegar tyka, a im dłużej dzieci czekają w niewoli, tym większa szansa, że ​​zostaną wybrane jeden po drugim do eksperymentów. Czy Gus, hybryda, która jest „naszą jedyną nadzieją”, utrzyma swoich przyjaciół przy życiu i poprowadzi ich w bezpieczne miejsce?

Obsadę drugiego sezonu uzupełniają Nonso Anozie jako Tommy Jepperd, Dania Ramirez jako Aimee Eden, Stefania LaVie Owen jako Bear, Aliza Vellani jako Rani Singh, Naledi Murray jako Wendy, Marlon Williams jako Johnny Abbot, Christopher Sean Cooper Jr. jako Teddy i Yonas Kibreab jako Finn. Narratorem jest James Brolin.

Słodkie zęby jest oparty na serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire’a, a producentami wykonawczymi są Jim Mickle, Susan Downey, Robert Downey Jr., Amanda Burrell i Linda Moran.

Obejrzyj nowy zwiastun, naciskając przycisk PLAY powyżej (oraz kilka nowych zdjęć poniżej), a następnie powiedz nam: Czy nie możesz się doczekać drugiej części wielkiej bitwy Gusa? Upuść komentarz poniżej.

Zwiastun 2. sezonu Sweet Tooth

Zwiastun 2. sezonu Sweet Tooth

Zwiastun 2. sezonu Sweet Tooth

Zwiastun 2. sezonu Sweet Tooth

Zwiastun 2. sezonu Sweet Tooth

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?