Skip to content

Sweet Tooth: Gus i hybrydy już się ukrywają w zwiastunie nowego sezonu 2

21 de marzec de 2023
sweet tooth season 2 trailer gus

Uroczy Gus z rogami jelenia powraca i tym razem jest gotowy do walki.

W sezonie 2 Słodkie zęby (który ukaże się we wszystkich ośmiu odcinkach w serwisie Netflix w czwartek, 27 kwietnia), „nowa śmiertelna fala chorych spada, gdy Gus (Christian Convery) i grupa innych hybryd zostają uwięzieni przez generała Abbota (Neil Sandilands) i Last Men”, zgodnie z oficjalnym opisem. „Chcąc skonsolidować władzę poprzez znalezienie lekarstwa, Abbot wykorzystuje dzieci jako paszę do eksperymentów przetrzymywanego w niewoli doktora Adityi Singha (Adeel Akhtar), który ściga się, by uratować swoją zakażoną żonę Rani (Aliza Vellani). Aby chronić swoich przyjaciół, Gus zgadza się pomóc doktorowi Singhowi, rozpoczynając mroczną podróż do swoich początków i roli jego matki Birdie (Amy Seimetz) w wydarzeniach poprzedzających The Great Crumble.

W nowym zwiastunie osadzonym powyżej widzimy hordy hybryd uciekających przed schwytaniem, ponieważ powiedziano nam, że pół-zwierzęta-pół-ludzie są „kluczem do lekarstwa”. Ale poza Rezerwatem Tommy Jepperd (Nonso Anozie) i Aimee Eden (Dania Ramirez) łączą siły, aby uwolnić hybrydy, gdy mnóstwo tajemnic Jepperda w końcu wychodzi na jaw. Gdy „Big Man” i Aimee ruszają na ratunek dzieciom, Gus i jego nowa rodzina znajdują się na kursie kolizyjnym z Abbottem i tymi, którzy chcą ich unicestwić na dobre.

Obsadę uzupełniają Stefania LaVie Owen jako Bear, Aliza Vellani jako Rani Singh, Naledi Murray jako Wendy, Marlon Williams jako Johnny Abbot, Christopher Sean Cooper Jr. jako Teddy i Yonas Kibreab jako Finn. Narratorem jest James Brolin.

Słodkie zęby jest oparty na serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire’a, a producentami wykonawczymi są Jim Mickle, Susan Downey, Robert Downey Jr., Amanda Burrell i Linda Moran.

Obejrzyj nowy klip, naciskając PLAY powyżej, a następnie powiedz nam: Czy nie możesz się doczekać drugiej części walki Gusa o przetrwanie? Upuść komentarz poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?