Skip to content

„Zobacz”: Jason Momoa w serialu dramatycznym Jason Momoa zakończy się w trzecim sezonie

29 de czerwiec de 2022
See 307 08242F

Baba Voss z Jasona Momoa stoczył swoją ostatnią bitwę po tym, jak Apple TV+ ujawniło, że trzeci sezon Widzieć będzie jego ostatnim.

Postapokaliptyczna seria dramatów powróci w trzecim i ostatnim dniu 26 sierpnia i będzie wydawana co tydzień.

Widzieć toczy się w brutalnej i prymitywnej przyszłości, setki lat po tym, jak ludzkość utraciła zdolność widzenia. W trzecim sezonie minął prawie rok, odkąd Baba Voss (Momoa) pokonał swojego brata-nemezis Edo, granego przez Dave’a Bautistę, i pożegnał się z rodziną, by żyć na odległość w lesie. Ale kiedy naukowiec z Trivanti opracowuje nową, niszczycielską formę broni widzącej, która zagraża przyszłości ludzkości, Baba wraca do Paya, aby ponownie chronić swoje plemię.

Nie jest wielką niespodzianką, że serial kończy się wraz z trzecim sezonem (możesz zobaczyć złośliwiec poniżej). Showrunner i producent wykonawczy Jonathan Tropper opublikował emocjonalną wiadomość w mediach społecznościowych w listopadzie po zakończeniu produkcji dwóch sezonów serialu jeden po drugim. „Podróż, jak zawsze, dotyczy ludzi, których poznajesz i kochasz po drodze” – napisał na Instagramie.

W trzecim sezonie wystąpią także Sylvia Hoeks, Hera Hilmar, Christian Camargo, Archie Madekwe, Nesta Cooper, Tom Mison, Olivia Cheng, Eden Epstein, Michael Raymond-James, David Hewlett i Trieste Kelly Dunn.

Producentami serialu są Chernin Entertainment i Endeavour Content, a producentami wykonawczymi Steven Knight, Francis Lawrence, Peter Chernin, Jenno Topping, Jim Rowe, Jennifer Yale, Anders Engström i Tropper.

We wrześniu gigant technologiczny powiedział, że drugi sezon Widzieć stał się najczęściej oglądanym powracającym serialem dramatycznym w ciągu pierwszych dwóch tygodni po premierze. Firma nie ujawniła jednak oczywiście żadnych rzeczywistych danych w tej proklamacji.

Serial przedstawia obsadę i ekipę, która jest niewidoma lub niedowidząca i została uhonorowana za reprezentację osób niedowidzących, zdobywając Pieczęć Autentycznej Reprezentacji Fundacji Rodziny Ruderman w 2020 roku.

„Cieszymy się, że możemy podzielić się tym epickim, ostatnim rozdziałem „Zobacz”, który zawiera wszystkie intensywne dramaty, porywającą akcję i szczere emocje, których oczekują fani, a także to, co naszym zdaniem jest głęboko satysfakcjonującym zakończeniem naszej historii”. powiedział Jonathan Tropper, który odnowił swoją ogólną umowę ze streamerem na początku tego roku. „Budowanie świata bez wzroku było szczególnie wyjątkowym i ciągłym wyzwaniem, któremu udało się sprostać dzięki pełnej pasji i przemyślanej współpracy fenomenalnie utalentowanego i zróżnicowanego zespołu, zarówno przed, jak i za kamerą. Spektakl był monumentalną pracą z miłości dla wszystkich zaangażowanych i jesteśmy dozgonnie wdzięczni za drogę Widzieć została przyjęta przez widzów na całym świecie”.

Czy ten post był pomocny?