Skip to content

Znakomity film Lacey Chabert Winter In Vail ma komiczny związek ze wrednymi dziewczynami

29 de kwiecień de 2023
l intro 1682473596

Filmy Romans

Chelsea i Owen patrzą w niebo

Jeśli chodzi o przyjęcie sezonu świątecznego, nikt nie robi tego tak jak Hallmark Channel. Jednym z przykładów może być ich seria filmów „Winterfest” z 2020 r., która dała fanom to ciepłe i rozmyte uczucie, wypuszczając jeden oryginalny sezonowy film po drugim, w sumie pięć. Filmem, który zapoczątkował tę serię, była „Winter in Vail”, w której zagrali Lacy Chabert i Tyler Hynes. I chociaż Chabert może być teraz synonimem produkcji Hallmark Channel, była jedna część „Winter in Vail”, która była subtelnym ukłonem w stronę najbardziej znanego dzieła w jej karierze: komedii z 2004 roku „Wredne dziewczyny”.

Kiedy Chabert promowała „Winter in Vail” w wywiadzie opublikowanym na stronie Hallmark Channel na YouTube, wyjaśniła zabawny związek jednej konkretnej akcji jej bohaterki, Chelsea, z klasycznym filmem komediowym. „W ramach wysiłków Chelsea, by ocalić miasto, postanawia zorganizować” Strudel Fest ”i przywrócić słynny strudel jej wujka”. Fani „Wrednych dziewczyn” pamiętają, że postać Chabert w komedii, Gretchen Wieners, jest obrzydliwie bogata dzięki ojcu, który wynalazł Toaster Strudel. To, co czyni ten link do „Winter in Vail” jeszcze bardziej humorystycznym, to fakt, że Chabert nie zdawał sobie sprawy z tego związku aż do czasu kręcenia. – Nawet mi to nie przyszło do głowy – przyznała. Tak było, dopóki jeden z członków ekipy nie powiedział jej, że jeśli ktoś ma robić strudel w tym filmie Hallmark Channel, to powinna to być ona.

Wystarczyło jedno ciastko, by połączyć filmy, które dzieli 16 lat

W „Winter in Vail” Lacy Chabert gra Chelsea Whitmore, organizatorkę imprez, która postanawia rzucić pracę i przenieść się do uroczego miasteczka Vail w Kolorado. Chcąc wnieść swój wkład w nowe otoczenie, Chelsea organizuje „Strudel Fest”, który okazał się ukłonem w stronę kultowego klasycznego filmu „Wredne dziewczyny”.

W „Wrednych dziewczynach” wielokrotnie pojawia się w filmie fakt, że ojciec Gretchen Weiners jest wynalazcą Toaster Strudel. Ten fragment jest tak niezapomniany i nieodłączny dla postaci Gretchen, że Chabert powiedział kiedyś Entertainment Weekly w 2014 roku, że jej zdaniem „Gretchen prawdopodobnie kieruje imperium Toaster Strudel”, gdy zapytano ją, gdzie będzie Plastics 10 lat po premierze filmu.

I kto wiedział, że prawie 16 lat później Chabert ponownie będzie miała do czynienia ze strudelem ze swojej roli w „Winter in Vail”. Jednak biorąc pod uwagę, że Chabert zagrała w ponad 30 filmach Hallmark Channel i wciąż rośnie, jej status gwiazdy w ich świątecznym kinowym uniwersum prawdopodobnie przyćmiewa jej karierę jako spadkobierczyni Toaster Strudel.

Czy ten post był pomocny?