Skip to content

Zarzuty Chrisa Notha: Aktorka „Prawo i porządek” Zoe Lister-Jones mówi, że nikt nie był „nieodpowiedni seksualnie” w stosunku do niej i „pił na planie”

17 de grudzień de 2021
AP20010159231426

Prawo i porządek Aktorka Zoe Lister-Jones oskarżyła Chrisa Notha o niewłaściwe zachowanie seksualne zaledwie kilka godzin po tym, jak dwie kobiety twierdziły, że dokonał na nich napaści seksualnej.

Lister-Jones opublikowała późną noc na Instagramie historię, w której powiedziała, że ​​Noth „zbliżył się do mnie, powąchał moją szyję i wyszeptał „ładnie pachniesz”” pomiędzy ujęciami na planie Prawo i porządek wiele lat temu, oskarżając go o „konsekwentną niestosowność seksualną z koleżanką promotorką” w nocnym klubie, którego był współwłaścicielem.

Oskarżyła również Seks w wielkim mieście oraz I tak po prostu gwiazda upijania się na planie „22 uncji piwa pod stołem, które pił między ujęciami”.

Noth osiągnął światową sławę grając Mr Big na Seks w wielkim mieście i został zabity w pierwszym odcinku ponownego uruchomienia HBO Max I tak po prostu.

„W zeszłym tygodniu mój przyjaciel zapytał mnie, jak się czuję w związku ze śmiercią pana Biga, i szczerze powiedziałem, że poczułem ulgę” – napisał Lister-Jones, który również wystąpił w CBS Życie w kawałkach oraz Nowa dziewczyna.

„Zapytał dlaczego, a ja powiedziałem mu, że nie mogę oddzielić aktora od mężczyzny, a mężczyzna jest seksualnym drapieżnikiem. Mój przyjaciel był zaniepokojony moim doborem słów i szczerze mówiąc, ja też. Nie myślałem o tym człowieku od wielu lat, a jednak w moim języku była męskość, która pochodziła skądś głęboko i głęboko”.

Lister Jones powiedziała, że ​​jej „doświadczenia są niewielkie w porównaniu z relacjami o napaściach, którymi tak dzielnie podzielono się dzisiaj, ale poruszanie się po drapieżnictwie na dowolnym poziomie jest ciężarem, który muszą znieść wszystkie kobiety”.

Jej oskarżenia pojawiły się kilka godzin po Hollywoodzki reporter artykuł, który zawierał zarzuty o napaść na tle seksualnym dziesięć lat z wyjątkiem dwóch kobiet przeciwko Noth, z których obie pozostały anonimowe i skontaktowały się z magazynem osobno, zgodnie z THR.

Jedna kobieta powiedziała, że ​​Noth ją zgwałcił, a druga oskarżyła go o włożenie jej penisa do ust.

Od wczorajszego popołudnia policja w Los Angeles powiedziała, że ​​nie zajmuje się aktywnie tymi zarzutami.

Noth, reprezentowany przez agencję artystyczną A3, zaprzeczył obu zarzutom, stwierdzając: „Oskarżenia przeciwko mnie wysuwane przez osoby, które spotkałem lata, a nawet dekady temu, są kategorycznie fałszywe. Te historie mogły pochodzić sprzed 30 lat lub 30 dni – nie zawsze znaczy nie – to jest granica, której nie przekroczyłem.

„Spotkania były zgodne. Trudno nie kwestionować czasu ukazania się tych historii. Nie wiem na pewno, dlaczego teraz wychodzą na powierzchnię, ale wiem jedno: nie zaatakowałem tych kobiet”.

Ostateczny termin dotarł do przedstawicieli Notha w sprawie konkretnych zarzutów Listera Jonesa.

Czy ten post był pomocny?