Skip to content

Zapowiedziano 6 sezonu My Hero Academia: data premiery, zwiastun, fabuła, obsada

26 de wrzesień de 2021
my hero academia season 6 still

Mimo że piąty sezon My Hero Academia właśnie się zakończył, TOHO Animation właśnie ogłosiło sezon 6 Boku no Hīrō Akademia i ujawniło jego możliwą fabułę (łuk fabularny).

Pod koniec ostatniego odcinka piątego sezonu główny bohater Izuku Midoriya ostrzega przed „poważnym incydentem, który wstrząśnie nadludzkim społeczeństwem”.

Czytelnicy mangi My Hero Academia będą wiedzieć, że to ostrzeżenie jest związane z łukiem „Wojna o wyzwolenie paranormalne” z oryginalnej mangi.

W mandze wciąż są reperkusje tego łuku, takie jak wojna na dużą skalę między bohaterami i złoczyńcami świata. Ten wątek służy również jako zakończenie większej sagi „Rise of Villains” w mandze.

Sezon 5 My Hero Academia miał 25 odcinków i tego samego oczekujemy od sezonu 6, mimo że nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Zwiastun sezonu 6 My Hero Academia

W ramach tego sezonu na oficjalnym kanale TOHO na YouTube pojawił się zwiastun i Strona Twittera My Hero Academia, drażniąc bitwę, która odbędzie się w następnej kolejności.

Fabuła 6 sezonu My Hero Academia

Jak wspomniano powyżej, sezon 6 dostosowuje łuk „Wojna o wyzwolenie paranormalne”. Paranormal Liberation War Arc My Hero Academia to osiemnasty wątek fabularny. Ten wątek jest również dziewiątym w sadze Rise of Villains i kończy go.

Z pomocą Hawks i nowego źródła informacji w Tartarus, Bohaterowie mają wszystkie informacje potrzebne do pokonania Paranormalnego Frontu Wyzwolenia.

Obsada 6 sezonu My Hero Academia

Mimo że nadal nie mamy oficjalnego potwierdzenia, uważamy, że obsada pozostanie mniej więcej taka sama jak w sezonie 5. Nie będzie zbyt wielu zmian postaci, co oznacza, że ​​Daiki Yamashita wraca do roli Deku, Okamoto Nobuhiko i Kaji Yuki z pewnością powrócą do swoich ról jako Bakugo i Shoto, Sakura Ayane powróci jako Uraraka, a Uchiyama Touki powróci jako Shigaraki Tomura!

Data premiery sezonu 6 My Hero Academia

Wciąż nie ma daty premiery 6 sezonu My Hero Academia, ale jak tylko TOHO Animation to ujawni, damy Ci znać.

Czy ten post był pomocny?