Skip to content

Zapowiedź filmu Anime Psycho-Pass Providence (z datą premiery)

14 de sierpień de 2022
PPP 1

The Psycho-Pass Projekt 10th Anniversary odbył się 13 sierpnia 2022 roku w Japonii i chociaż z pewnością spodziewaliśmy się pewnych wiadomości, producenci po raz kolejny ucieszyli fandom, ogłaszając, że nowy Psycho-Pass film anime, zatytułowany Opatrzność PSYCHO-PASS, jest w trakcie prac w Production IG, a weteran serialu Naoyoshi Shiotani powraca do reżyserii po raz kolejny. Obchody 10-lecia rozpoczynają się w październiku 2022 roku i powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzących Psycho-Pass projektowanie.

Opatrzność PSYCHO-PASS została oficjalnie potwierdzona w sierpniu 2022 jako następna rata w Psycho-Pass franczyzowa. Data premiery nie została oficjalnie potwierdzona, ale wiemy, że 10th Anniversary Project rozpoczyna się w październiku 2022 roku i potrwa co najmniej kilka miesięcy. Naoyoshi Shiotani powraca, aby reżyserować film, a oryginalna obsada również ma powrócić.

Pozostała część tego artykułu dostarczy Ci wszystkich znanych i nieznanych informacji związanych z nadchodzącym Opatrzność PSYCHO-PASS film, kolejna odsłona tej cyberpunkowej serii. Dowiesz się o potencjalnej dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym może być historia i wiele więcej o tej wspaniałej serii anime.

Psycho-Pass DOWOLNOŚĆ data premiery i fabuła

Po dwóch latach zespół odpowiedzialny za genialny cyberpunkowy projekt anime Psycho-Pass w końcu dał nam aktualizację nowego projektu. Teraz z Pierwszy Inspektor kończąc na klifie, przyszły projekt był prawie pewny, ale wraz z pandemią COVID-19 i absolutnie brakiem wiadomości, fani zaczęli się martwić. Akane obiecała opowiedzieć Shindo i Ignatovowi, co wydarzyło się dwa lata wcześniej, a my mieliśmy nadzieję (albo wiedzieliśmy, że to kwestia perspektywy), że producenci nie opuszczą nas bez opowieści o tym, jak Akane trafiła do aresztu.

Specjalne wydarzenie z okazji 10-lecia odbyło się w Japonii w sierpniu 2022 roku i podczas tego wydarzenia ogłoszono, że Psycho-Pass Projekt anime doczeka się kolejnej odsłony w postaci filmu anime zatytułowanego Psycho-Pass DOWOLNOŚĆ. Ujawniono również plakat:

Wiemy, że film jest obecnie w trakcie prac w Production IG z reżyserem Naoyoshi Shiotanim, który po raz kolejny powraca do ukochanej serii. Teraz nie znamy wielu innych szczegółów, w tym daty premiery, ale opublikowano również zwiastun, planujący rozpoczęcie Rocznicowego Projektu na październik 2022 r. Oto zwiastun:

Jeśli chodzi o potencjalną fabułę, tak naprawdę nie wiemy nic oficjalnego, ale na podstawie zakończenia Pierwszy Inspektor i plakat, mamy kilka pomysłów na to, co może być głównym punktem fabuły nadchodzącego filmu. Mianowicie na scenie po napisach Psycho-PassAkane, po zwolnieniu, mówi Shindo i Ignatowowi, że w końcu ujawni powody swojego uwięzienia, czyli to, co wydarzyło się „dwa lata temu”.

To dość znaczące, że Akane powiedziała to Shindo, ponieważ ojciec Shindo był byłym inspektorem, który popełnił samobójstwo – dwa lata temu! Bazując na plakacie, na którym widać ojca Shindo (lewy górny róg) i starych bohaterów w centrum uwagi – Shindo i Ignatova w znacznym stopniu brakuje na plakacie – podejrzewamy, że film skupi się na wydarzeniach sprzed dwóch lat i wyjaśni zarówno przyczyny samobójstwa Atsushi Shindo i wylądowania Akane w zakładzie, a także ujawnienie więcej szczegółów na temat Bifrost.

To oczywiście czysta spekulacja, ale ze wskazówek, jakie mamy, wydaje się prawdopodobne, że film będzie koncentrował się na tych wydarzeniach. Poza tym nie byłoby to dziwne dla Psycho-Pass film, aby cofnąć się w czasie, a nie po prostu rozwijać fabułę, więc na pewno nie możemy się doczekać więcej informacji w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Co to jest Psycho-Pass Wszystko o projekcie z okazji 10-lecia?

Teraz, zanim to zamkniemy, pozwól, że przedstawimy kilka dodatkowych szczegółów na temat czasu twórczego za tym Psycho-Pass projekt zaplanowany na nadchodzący projekt Anniversary. Projekt z okazji 10-lecia koncentruje się wokół tematu „wdzięczności” dla fanów. Aktor głosowy Tomokazu Seki, który gra Enforcera i byłego inspektora Shinyę Kōgami, będzie głównym ambasadorem projektu.

ZWIĄZANE Z:

15 najlepszych anime, takich jak Psycho-Pass, które musisz obejrzeć

Jedną z największych zapowiedzi był powrót pierwszego sezonu Psycho-Pass Radio program, który powraca w Internetowej Stacji Radiowej Onsen oraz Spotify w drugi piątek każdego miesiąca, począwszy od września. Kenji Nojima, aktor podkładający głos za byłego inspektora i egzekutora Nobuchiki Ginozy, będzie gospodarzem tego programu.

Oprócz tego Noitamina Shop & Cafe Theatre będzie prowadził całoroczną kampanię z towarami, która będzie zawierać ekskluzywne ilustracje oraz wspólne menu kulinarne dla fanów serialu od 3 września 2022 do 31 sierpnia 2023 W kawiarni odbędzie się również projekcja pierwszego sezonu Psycho-Pass anime ponownie rozpocznie się w październiku 2022 roku, a także będzie świętować urodziny trzynastu kluczowych postaci z serii, zaczynając od Kōgamiego 16 sierpnia.

Zapowiedź filmu Anime Psycho-Pass Providence (z datą premiery)

Innym aspektem projektu jest kampania „Psycho-Tour in Loft”, która trafi do sklepów Loft, począwszy od Loft Nagoya w Aichi 2 listopada, a następnie udać się do Kioto, Fukuoki, Sendai, Osaki, Tokio i Jokohamy jako miejsca docelowego. . Kampania będzie również zawierać różnorodne towary, wykorzystujące główny grafik na 10. rocznicę, który pokazaliśmy powyżej, a także różne towary z ekskluzywnymi ilustracjami autorstwa głównego projektanta postaci, Naoyukiego Ondy.

The Psycho-Pass -Wystawa online- to także wielka rzecz i będzie miała łagodne otwarcie od 2 do 12 grudnia, przed uroczystym otwarciem 19 grudnia i potrwa do 28 lutego. Wystawa pokaże kilka kluczowych scen ze wszystkich trzech sezonów Psycho-Pass anime, a także sprzedawać towary będą ekskluzywnymi ilustracjami, co wydaje się być powracającym motywem projektu.

Kolejną wiadomością jest to, że oficjalny fanklub anime Psycho-Box otworzy specjalną stronę z okazji 10-lecia, która będzie oferować różne ekskluzywne treści i sprzedawać towary z ekskluzywnymi ilustracjami Ginozy jako głównej postaci.

Czy ten post był pomocny?