Skip to content

Zamówienie zegarka Jujutsu Kaisen: w tym film 0

22 de wrzesień de 2022
jujutsukaiseeeeeeeeeeeeen

Jujutsu Kaisen jest shōnen manga Gege Akutami, opublikowana w Cotygodniowy skok Shonen magazyn w marcu 2018. Adaptacja serialu animowanego wyprodukowana przez studio MAPPA emitowana od października 2020 do marca 2021. Prequelowa manga Jujutsu Kaisen 0 otrzymał również adaptację w postaci filmu anime, który został wyemitowany w grudniu 2021 roku.

W tym artykule przedstawimy Ci kompletny Jujutsu Kaisen obejrzyj przewodnik po zamówieniach, w tym wszystkie odcinki anime i film anime Jujutsu Kaisen 0 który został wyemitowany w grudniu 2021 roku.

Ile pór roku i odcinków ma? Jujutsu Kaisen Posiadać?

Jujutsu Kaisen to stosunkowo nowa seria anime. Jak dotąd serial ma tylko jeden właściwy sezon anime, składający się z 24 odcinków. Seria jest uzupełniona filmem prequelowym, ale nie wyprodukowano jeszcze sequela anime. Nadal, Jujutsu Kaien prawie na pewno zostanie odnowione, więc liczby te będą w przyszłości wzrastać.

Jujutsu Kaisen Oglądaj zamówienie

Przejdźmy do kolejności oglądania Jujutsu Kaisen i zobaczmy, jaki jest najlepszy sposób na oglądanie anime. Jak widać, jego pierwszy film, Jujutsu Kaisen 0, który pojawił się po pierwszym sezonie, jest również pierwszym w kolejności oglądania. Sprawdźmy to poniżej.

Jujutsu Kaisen 0

Data wydania: 24 grudnia 2021
Czas trwania: 105 minut

Uczeń liceum Yuuta Okkosu chce zostać stracony, ponieważ cierpi z powodu działań Riki Orimoto, złośliwego ducha, który ją opętał. Tymczasem Satoru Gojou, nauczycielka, która uczy egzorcyzmowania „klątw”, przenosi Yuutę do Wyższej Szkoły Technicznej Jujutsu w Tokio. Preludium do serii Jujutsu Kaisen zaczyna się w tym filmie, opartym na prequelu mangi o tym samym tytule.

Jujutsu Kaisen (Sezon 1)

Jujutsu Kaisen Sezon 2: data premiery, zwiastun, fabuła, obsada i więcej

Oryginalne wydanie: 3 października 2020 – 27 marca 2021
Liczba odcinków: 24

W mandze wszystkie żywe istoty emanują tak zwaną złą energią, która powstaje z negatywnych emocji, które naturalnie przepływają przez ciało. Normalni ludzie nie mogą kontrolować tego przepływu w swoich ciałach i dlatego nieustannie tracą złą energię, co skutkuje narodzinami klątw. Czarownicy to ludzie, którzy kontrolują przepływ złej energii w swoich ciałach, pozwalając im używać jej tak, jak im się podoba, a także ograniczać jej uwalnianie.

Wysocy rangą czarownicy i klątwy mogą udoskonalić tę energię i wykorzystać ją do wykonywania przeklętych technik, które zwykle są unikalne dla użytkownika lub jego rodziny. Zaawansowaną formą przeklętej techniki jest ekspansja domenowa, dzięki której użytkownik może wykorzystać swoją złą energię do zbudowania kieszonkowego wymiaru pokrywającego otaczający obszar, w ramach którego nie tylko zwiększy swoją sprawność fizyczną, ale gwarantuje większą moc osobliwym zdolnościom czarnoksiężnika.

Złośliwa energia może być zastosowana do fizycznych ataków, aby zwiększyć ich niszczycielską moc, a także może być użyta defensywnie do wzmocnienia ciała użytkownika. Siła czarownika jest ogólnie oceniana na podstawie jego poziomu złej energii. Czarna Błyskawica to częściowe zniekształcenie powstałe, gdy czarownik uwalnia złą energię w ciągu 0,000001 sekundy od fizycznego uderzenia. Zjawisko to powoduje, że energia miga na czarno, której strzał będzie miał moc równą oryginałowi podniesionej do 2,5.

Instytuty szkolenia czarowników opracowały system klasyfikacji czarowników i przekleństw, począwszy od czwartego stopnia do najwyższego w historii stopnia specjalnego.

***

Yuji Itadori jest gorszym fizycznie uczniem liceum, który mieszka ze swoim dziadkiem w Sendai. Pomimo wrodzonego talentu do sportu, regularnie unika drużyny lekkoatletycznej. Zamiast tego dołącza do Klubu Okultystycznego, ponieważ jest wolny, aby codziennie odwiedzać umierającego dziadka w szpitalu.

W czerwcu 2018 r. jego dziadek zaszczepił na łożu śmierci Yuji dwa potężne przesłanie: „Zawsze pomagaj ludziom” i „Umieraj w otoczeniu ludzi”. Po śmierci dziadka Yuji interpretuje te wiadomości jako stwierdzenie: Każdy zasługuje na „prawdziwą śmierć”. Następnie zostaje skonfrontowany z Megumi Fushiguro, wiedźmą, która może kontrolować uciekające zwierzęta zwane „Shikigami”, która informuje go o wysokiej jakości przeklętym talizmanach w swojej szkole.

ZWIĄZANE Z:

Gdzie oglądać Jujutsu Kaisen? (Czy Jujutsu Kaisen na Netflix, Hulu, Crunchyroll, Funimation, Disney+, HBO lub Amazon)

Jego przyjaciele z klubu okultystycznego odpieczętowali talizman, który w rzeczywistości jest zgniłym palcem, który w szkole przyciągał klątwy, stworzenia wywołane negatywnymi emocjami i wzmocnione konsumpcją magicznych mocy obecnych w czarodziejach lub podobnych zaklęciach. Połykając palec, by chronić Megumi i jej przyjaciół, Yuji staje się gospodarzem Ryomen Sukuna, potężnej klątwy, która ostatecznie staje się głównym antagonistą serialu, wraz z innymi demonami.

Ze względu na złą naturę Sukuny, wszyscy czarodzieje muszą go natychmiast egzorcyzmować (a tym samym Yuji). Mimo że jest opętany, Yuji może w większości zachować kontrolę nad swoim ciałem. Widząc to, Satoru Gojo, nauczyciel Megumi, postanawia zabrać go do Liceum Jujutsu w prefekturze Tokio, aby wymyślić plan dla jego przełożonych: odłożyć wyrok śmierci na Yuji’ego, dopóki nie skonsumuje wszystkich palców Sukuny, aby Sukuna mogła być raz i wszyscy mogą zabić.

Podczas swoich wczesnych lat jako student pierwszego roku jujutsu, Yuji szybko zaprzyjaźnił się z Megumi i Nobarą Kugisaki, odważnym i utalentowanym aspirującym magiem jujutsu z Morioki. Podczas misji w areszcie, który został uderzony przez „przeklęty brzuch”, Megumi spotyka Sukunę, która przetrzymuje Yuji jako zakładnika, wyrywając mu serce.

Nie mogąc nic zrobić, patrzy, jak Yuji umiera z powodu utraty krwi. Znany tylko Gojo i kilku innym, Yuji wciąż żyje i kontynuuje trening Przeklętych Technik bezpośrednio pod przewodnictwem Gojo. W tym samym czasie grupa przeklętych duchów planuje wieloaspektowy atak na magiczny świat jujutsu, w tym przeklętego ducha Mahito, którego „nieaktywna transmutacja” może przemienić każdą ludzką duszę, oraz Suguru Geto, niezadowolonego z jujutsu czarodzieja.

Gojo zostaje napadnięty przez jednego z tych przeklętych duchów, Jogo, ale łatwo go pokonuje. Mahito zwraca się o pomoc do Junpei, chłopca, który był zastraszany i chce użyć swojej mocy, by walczyć. Yuji spotyka czarodzieja od 9 do 5 i byłego pracownika Kento Nanami, który bada ofiary nieaktywnej metamorfozy Mahito.

Yuji przypadkowo spotyka Junpei i szybko się z nim zaprzyjaźnia. Jednak zderzają się, gdy zgorzknienie Junpei rośnie po tym, jak jej matka zostaje zabita przez przeklęte duchy; Mahito przybywa i zabija Junpei. Zdesperowani Yuji i Nanami walczą z Mahito i ledwo wygrywają, gdy Sukuna zmusza Mahito do ucieczki. Yuji przysięga, że ​​nigdy więcej nie przegra.

Czy musisz oglądać Jujutsu Kaisen w porządku?

Jeśli chcesz śledzić fabułę, powinieneś obejrzeć film przed obejrzeniem serialu anime. Problem polega na tym, że film wymaga pewnej wiedzy na temat tradycji franczyzy, co utrudnia śledzenie, jeśli nie wiesz nic o Jujutsu Kaisen.

Tak więc, jeśli znasz serię, powinieneś najpierw obejrzeć film, ale jeśli jesteś nowy w serii, zalecamy najpierw przejrzenie serii anime.

Czy będzie więcej anime Jujutsu Kaisen?

Jeśli chodzi o nowe treści, Jujutsu Kaisen na pewno wróci po filmie. Sam program cieszy się ogromną popularnością, a do adaptacji jest jeszcze sporo materiału z mangi, więc nie mamy co do tego żadnych wątpliwości Jujutsu Kaisen wróci. Kiedy dokładnie? Tego nie wiemy, ale zakładamy, że nie będzie to zbyt długie czekanie.

  • Zamówienie zegarka Jujutsu Kaisen: w tym film 0

    Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?