Skip to content

Zamów zegarek Oshi no Ko

3 de kwiecień de 2023
oshi no ko 2023 debut watch order

Oshi no ko jest seinen manga napisana przez Aka Akasaka i narysowana przez Mengo Yokoyari. Ukazuje się od 23 kwietnia 2020 r. w czasopiśmie Cotygodniowy Młody Skok, następnie opublikowane w oprawionych tomach przez japońskiego wydawcę Shūeisha. Od kwietnia 2020 roku ukazało się dziesięć tomów. Zapowiedziano adaptację anime wyprodukowaną przez studio Doga Kobo. Pierwszy odcinek tzw Oshi no Ko serial anime miał światową premierę 12 kwietnia 2023 r. Podczas gdy czekamy na więcej odcinków i sezonów anime, postanowiliśmy przedstawić Ci pełną i szczegółową kolejność oglądania serialu, abyś wiedział, jak się po nim poruszać i abyś mógł właściwie wiedzieć, czego się spodziewać po serialu, gdy zdecydujesz się go obejrzeć.

Uwaga redaktora: Ten post jest regularnie aktualizowany, aby zawierał najnowsze odcinki i odzwierciedlał wszystkie zmiany wprowadzone w oficjalnej kolejności oglądania

Ile Oshi no ko są sezony i odcinki?

W momencie pisania tego artykułu jest tylko jeden odcinek i jeden sezon Oshi no koktórego premiera odbyła się 12 kwietnia 2023 roku. Obecnie potwierdzono tylko jeden sezon i nie znamy całkowitej liczby odcinków.

Oshi no ko kolejność oglądania według daty premiery

W tej sekcji przedstawimy przegląd Oshi no ko działa we właściwej kolejności wydania:

  1. Oshi no koSezon 1 (anime, 2023-)

W kolejnej części tego artykułu podpowiemy, jak chronologicznie oglądać serial.

POWIĄZANY:

Co to jest anime Seinen? Sprawdź 10 najlepszych

W jakiej kolejności oglądać Oshi no ko?

Oshi no ko fani będą musieli zacząć od pierwszego sezonu Oshi no ko aby rozpocząć historię, przechodząc przez numeryczny postęp odcinka aż do zakończenia sezonu. Ponieważ jak dotąd jest tylko jeden sezon, powinieneś po prostu oglądać odcinki, ponieważ są one wydawane co tydzień, dopóki więcej treści nie będzie dostępnych w przyszłości.

Oshi no ko chronologiczna kolejność oglądania:

1. Oshi no ko Sezon 1 (?? odcinki)

W czasie pisania, Oshi no ko Sezon 1 nadal trwa, premiera 12 kwietnia 2023 r. Poniżej znajduje się lista wszystkich odcinków w Oshi no ko Sezon 1 w porządku chronologicznym:

NIE. Tytuł odcinka Oryginalna data emisji
1 „do ustalenia”
Transkrypcja: „TBD” (japoński: TBD)
12 kwietnia 2023 r
2 „do ustalenia”
Transkrypcja: „TBD” (japoński: TBD)
19 kwietnia 2023 (do potwierdzenia)
3 „do ustalenia”
Transkrypcja: „TBD” (japoński: TBD)
do potwierdzenia
4 „do ustalenia”
Transkrypcja: „TBD” (japoński: TBD)
do potwierdzenia
5 „do ustalenia”
Transkrypcja: „TBD” (japoński: TBD)
do potwierdzenia

To tyle dla kompletu Oshi no ko obejrzyj kolejność do tej pory, a sprawy dopiero zaczynają się nagrzewać dla postaci w Oshi no ko wszechświat. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci być na bieżąco ze wszystkimi dostępnymi odcinkami, więc jesteś gotowy na wszystko Oshi no ko twórcy mają w zanadrzu!

  • Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?