Skip to content

Zakonserwowany wąż, który kosztował amerykańskich zbieraczy setki dolarów

3 de listopad de 2021
l intro 1635952672

Gwiazdy „American Pickers” z History są znane z tego, że od czasu do czasu robią wszystko, aby kupić eklektyczne i dziwaczne przedmioty do przechowywania lub odsprzedaży w swoim sklepie. W ciągu ponad 20 sezonów programu, które były emitowane od 2010 roku, oryginalne gwiazdy Mike Wolfe i Frank Fritz byli znani z tego, że upuszczali znaczną sumę pieniędzy, aby zaspokoić swoje zapotrzebowanie na wyjątkowy przedmiot.

W sezonie 20, odcinek 19, Mike i Frank jadą swoją furgonetką do Everglades na Florydzie w poszukiwaniu skarbu, jaki mogą znaleźć w jednym z wielu stert śmieci. Podczas pobytu w Sunshine State Mike i Frank dzwonią do kierownika biura Antique Archeology, Danielle Colby, aby się zameldować. Szybko informuje ich, że ma w pobliżu nowe miejsce do zbierania, które jej zdaniem spodoba się.

Danielle wyjaśnia, że ​​mężczyzna o imieniu Jim próbował wcześniej otworzyć muzeum poświęcone karnawałom. Muzeum nosiło nazwę „Rozrywki Jimbo: Muzeum Osobliwości”, ale niestety zostało zmuszone do zamknięcia swoich drzwi. Pozostawiony ze skarbnicą antyków i innych nowości, Jim pracuje nad tym, aby wszystko trafiło do dobrego domu, a Frank znajduje jeden szczególny przedmiot, który bardzo go interesuje.

Frank Fritz wydał 350 dolarów na węża

Po wejściu do nieistniejącego już muzeum Jima Mike Wolfe i Frank Fritz szybko zdają sobie sprawę, że są otoczeni ogromnym zapasem pamiątek związanych z cyrkiem do sortowania, w tym jednym zwierzęciem, które przyciąga wzrok Franka.

To zwierzę to samica zachodniego grzechotnika diamentowego. W przeciwieństwie do wielu innych drobiazgów marnujących się w muzeum, wąż jest dobrze zachowany w pleksi. Dodatkowo Frank komentuje, że wąż został również dobrze wypchany, ponieważ jest podparty tak, że wąż wydaje się być tylko kilka sekund od uderzenia w jakąś pechową ofiarę.

Frank i Mike składają początkową ofertę 300 dolarów, ale Jim nie jest przekonany, że taka cena jest wystarczająco wysoka, aby sprzedać nagrodę duetowi. Więc Jim odpowiada z kontrofertą w wysokości 375 dolarów. Jak zwykle w przypadku „American Pickers”, Frank i Jim w końcu spotykają się gdzieś pośrodku. Jim z radością zgadza się sprzedać ten kawałek za 350 dolarów, cenę, którą Frank jest gotów zapłacić za coś, co określa jako „prawdziwie zgrabny kawałek”.

Czy ten post był pomocny?