Skip to content

Zabawny sposób, w jaki fani zjawisk nadprzyrodzonych chcą zobaczyć Cas na żywo

16 de czerwiec de 2022
l intro 1655358925
Pomimo niezaprzeczalnej braterskiej miłości Sama (Jared Padalecki) i Deana Winchestera (Jensen Ackles), Castiel (Misha Collins) jest prawdopodobnie prawdziwym MVP „Supernatural”. Po raz pierwszy wprowadzony w sezonie 4 jako anioł, który wyciąga Deana z zatracenia, Cas z zastraszającego wojownika Boga staje się przezabawnym dodatkiem do Drużyny Wolnej Woli. Jego niezdolność do zrozumienia podstawowych ludzkich pojęć, takich jak etykieta telefoniczna i jego partnerstwo z Deanem, zapewniły, że pozostanie w pobliżu przez długi czas.

Jednak nie każdy dostaje szczęśliwe zakończenie. Po 15 sezonach i po 300 odcinkach kadencja Cas w serialu dobiegła końca po tym znaczącym wyznaniu miłosnym Deanowi. Statek znany jako Destiel stał się kanonikiem, ale był zauważalnie jednostronny i ostatecznie krótkotrwały. Cas zostaje wysłany do Pustego bez żadnego prawdziwego katharsis dla nikogo. Pomimo rozczarowującego końca „Supernatural” spuścizna wciąż żyje dla wielu fanów. Miłość do Cas nigdy nie umiera, a niektórzy fani mają pomysł, jak najlepiej uhonorować swojego ulubionego anioła.

Niezapomniany głos Cas powinien zostać przywrócony do nawigacji

Po tym, jak Dean zostaje uwolniony od piekła w sezonie 4, zdaje sobie sprawę, że nie został uratowany przez przypadek. Wszędzie podąża za nim dewastacja rozbitego szkła i trzęsienie się pomieszczeń. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że Cas próbował się z nim porozumieć po wskrzeszeniu go. Od tego czasu głęboki głos Cas zmieszany z dziwnym humorem stał się podstawą tej postaci. A teraz, gdy „Supernatural” się skończyło, fani mają doskonały pomysł, jak przywrócić Casowi: za pomocą nawigacji głosowej.

W jednym wątku Redditor opublikował mema z nieznanego źródła, które stwierdziło: „Zapłaciłbym dobre pieniądze za nawigację głosowaną przez Cas”. Inni odwrócili się od tego pomysłu, sugerując rodzaje rzeczy, które Cas byłby poproszony o powiedzenie: „N-nie rozumiem. Dlaczego nie odwróciłeś się, kiedy ci kazałem?” Wielu zgodziło się, że pomysł jest inspirowany. Nieznajomość Cas z czymkolwiek nowoczesnym jest powtarzającym się żartem w „Supernatural” i zapewniłaby humorystyczny element podróżowania, gdyby został zaimplementowany.

Byli też tacy, jak Redditor u/NightVelvet, którzy wierzą, że głos Casa może również współpracować z innymi współczesnymi aplikacjami technicznymi. „Kupiłbym to w 100%” – napisali. „Jeszcze lepiej, do diabła z Alexą, chcę Mishę”.

Waze to jedna aplikacja nawigacyjna, która pozwala wybrać głos celebryty, który poprowadzi Cię przez cały dzień jazdy. Do aplikacji dodano wiele pożądanych głosów, w tym pocieszający rytm Morgana Freemana (przez Player One). To tylko krótki skok, by mieć nadzieję, że pewnego dnia fani mogą zostać obdarowani zdezorientowanymi reakcjami Cas na styl jazdy.

Głos Cas był wyborem

Misha Collins trzymająca mikrofon

Pochodzenie rozpoznawalnego głosu Cas sięga aż do jego pierwszego występu w serialu. Kiedy Misha Collins po raz pierwszy wszedł w przestrzeń „Nadprzyrodzoną”, nikt nie myślał, że przetrwa tak długo, a już najmniej on. Jego oryginalny casting dotyczył tylko kilku odcinków, które później zostały zwiększone, jak powiedział Entertainment Tonight. Każdy fan rozpozna mroczną i chrapliwą intonację, która jest obecna w serialu od tak dawna. Ale na PaleyFest w 2011 roku Collins przyznał, że żałuje, że użył głosu anioła.

„Ja, nietrzymająca moczu gwiazda, którą jestem, pomyślałem: 'Och, zrobię ten naprawdę chrapliwy, zapierający dech w piersiach głos wybijający szyby’” – wspomina Collins, cytowany przez The Hollywood Reporter. „I może mam problemy zdrowotne. Mój głos był brutalny. Więc tak, żałuję tego”. Jednak bez względu na to, jak bardzo chciałby cofnąć się w czasie, serial byłby zupełnie inny bez tego dodatku. Cas stał się ulubieńcem i nie ma lepszego dowodu niż fani błagający go o powrót w jakiś sposób. Chociaż seria się zakończyła, kto wie? Zawsze jest szansa, że ​​któregoś dnia Cas poda ci błędne wskazówki do następnego celu.

Czy ten post był pomocny?