Skip to content

Z kim skończy Aki w Chainsaw Man?

21 de grudzień de 2022
aki

Aki Hayakawa jest jedną z najpopularniejszych postaci Człowieka piły mechanicznej, ponieważ w rzeczywistości jest jedną z niewielu postaci, które mają cel do walki. Oczywiście, oprócz dobrego wyglądu, jego historia i rozwój postaci są również niezwykle intrygujące. Ale jedyną rzeczą, która podekscytowała fanów Akim, jest możliwość posiadania przez niego romantycznego partnera w pewnym momencie w przyszłości Chainsaw Man. Więc z kim skończy Aki w Chainsaw Man?

Niestety, Aki nie kończy z nikim w Chainsaw Man. Przez cały czas spędzony w Bezpieczeństwie Publicznym podkochiwał się w Makimie, podobnie jak prawie wszystkie inne postacie w fabule. Jednak nigdy nie odwzajemniła jego uczuć. Aki skończyło się śmiercią pod koniec łuku Gun Devil w mandze.

Fakt, że Aki zmarł przed zakończeniem fabuły oznacza, że ​​jego historia nie skończyła się dobrze. Nigdy nawet z nikim nie był, chociaż nigdy nie było to jego celem od chwili, gdy jego rodzina zginęła z rąk Gun Devila. Niemniej jednak Aki nawiązał dobre relacje z większością ludzi, z którymi pracował w dziale Bezpieczeństwa Publicznego. To powiedziawszy, dowiedzmy się więcej o związkach Aki w Chainsaw Man.

Z kim skończy Aki w Chainsaw Man?

Jedną z rzeczy, które wiemy o Chainsaw Man, jest to, że istnieje wiele różnych postaci, które mają swoje własne powody do walki. Oczywiście Denji jest wyjątkiem, ponieważ jego powody, dla których chce zabijać diabły i walczyć po stronie Bezpieczeństwa Publicznego, są dość proste. Ale jedyną osobą, która zawsze dbała o to, aby wszyscy wiedzieli, że ma bardzo dobry powód, by znaleźć się w Służbie Bezpieczeństwa Publicznego, był Aki Hayakawa.

Przedstawiony jako rodzaj stoickiej i poważnej postaci, głównym celem Aki zawsze było znalezienie więcej wskazówek na temat Gun Devil, aby mógł zemścić się za śmierć swojej rodziny. Kiedyś w przeszłości ujawniono, że stracił brata i rodziców na rzecz Gun Devila, ponieważ jako jedyny pozostał przy życiu po tym ataku. W związku z tym dołączył do Bezpieczeństwa Publicznego, aby znaleźć Gun Devila i zemścić się za to, co stało się z jego rodziną.

Ale jedną rzeczą, którą wiemy również o Akim, jest to, że jest jednym z ulubieńców fanów ze względu na jego dobry wygląd i intrygującą fabułę. Podczas gdy Denji jest głównym bohaterem, Aki jest jedną z postaci, którym fani kibicują, aby odnieść sukces w życiu, pokonać Gun Devila i miejmy nadzieję ustatkować się. Więc, w związku z tym, z kim skończy Aki w Chainsaw Man?

ZWIĄZANE Z:

Jak silny jest Bombowy Diabeł w Chainsaw Man? W porównaniu z innymi diabłami

Chociaż jest wielu fanów, którzy faktycznie wysłali Aki z kilkoma postaciami z serii, nie skończył z nikim. To dlatego, że Aki wiedział, że nie zostało mu dużo życia, i to zostało nam objawione w 11 odcinku Człowieka piły mechanicznej, kiedy dowiedział się, że jego naturalne życie zostało tylko dwa lata z powodu działania Przeklętego Diabła. Od Diabła Przyszłości dowiedział się również, że wkrótce umrze interesującą śmiercią.

Pod tym względem głównym celem Aki było upewnienie się, że zamierza zabić Gun Devila, biorąc pod uwagę, że nie zostało mu zbyt długo życia. Tworzył wiele różnych relacji z otaczającymi go ludźmi. Ale wszystkie te relacje miały charakter platoniczny, ponieważ był kimś, kto faktycznie traktował swoich kolegów jak przyjaciół.

Na przykład Himeno była pierwszą osobą, z którą Aki nawiązał przyjazne stosunki, ponieważ to ona wzięła go pod swoje skrzydła, kiedy po raz pierwszy dołączył do Bezpieczeństwa Publicznego. Znali się od jakiegoś czasu i było jasne, że Himeno podkochiwała się w Aki, ponieważ poprosiła Denjiego, aby pomógł jej sprawić, by Aki również ją polubił. Himeno również naprawdę troszczyła się o Aki, ponieważ uniemożliwiła mu użycie mocy Przeklętego Diabła (która skróciła jego żywotność) i wielokrotnie próbowała zmusić go do opuszczenia Bezpieczeństwa Publicznego. Niestety, Himeno zmarła we wczesnej części łuku Człowieka Katana, kiedy poświęciła całe swoje ciało Duchowi Diabłu, aby spróbować pokonać Człowieka Katana i uniemożliwić Aki użycie większej ilości mocy Przeklętego Diabła.

Aki, mimo że nigdy nie odwzajemniał uczuć Himeno, uważał ją za bliską przyjaciółkę. To dlatego, że była pierwszą prawdziwą przyjaciółką, jaką kiedykolwiek miał w Bezpieczeństwie Publicznym. A kiedy dowiedział się, że Himeno zmarła, zapłakał, wspominając wszystkie wspomnienia, które miał z nią.

Wiemy również, że Aki rzeczywiście stworzył dobre relacje z Aniołem Diabłem, ponieważ fani zaczęli wysyłać ich jako parę. Ale ich związek przypominał bromans, ponieważ w rzeczywistości opiekowali się sobą nawzajem jako bliscy przyjaciele. Oczywiście, pomimo swojego kobiecego wyglądu, Anioł Diabeł jest prostym męskim Diabłem, który nawet zakochał się w kobiecie, zanim dołączył do Bezpieczeństwa Publicznego.

ZWIĄZANE Z:

Czy Beam umiera w Człowieku z piłą łańcuchową? Oto, co się z nim dzieje!

W związku z tym, podczas gdy niektórzy fani wysyłali Aki z wieloma różnymi postaciami w Chainsaw Man, on nigdy nie patrzył na nich w romantyczny sposób. Skończył też umierając, zanim mógł znaleźć kogoś, z kim mógłby spędzić resztę życia.

Kogo lubi Aki w Chainsaw Man?

Pomimo faktu, że Aki zawsze był poważną postacią, która była zmotywowana do zabicia Gun Devila, nadal jest zwykłą osobą, która może romantycznie przywiązać się do innych ludzi. Dlatego na początku fabuły było jasne, że podkochuje się w Makimie, podobnie jak wiele różnych męskich postaci Człowieka z piłą mechaniczną.

1671625020 875 Z kim skonczy Aki w Chainsaw Man

Oczywiście Himeno nie podobało się, że Aki lubiła Makimę, ponieważ tak naprawdę nigdy nie rozumiała, dlaczego większość mężczyzn tak naprawdę ją lubi. Ale Makima nigdy nie postrzegała Aki jako czegoś więcej niż narzędzia, którego mogłaby użyć, ponieważ w ten sposób postrzegała wszystkich ludzi wokół siebie podczas jej pracy w Bezpieczeństwie Publicznym.

Istnieje również fakt, że Makima jest w rzeczywistości Diabłem Kontrolującym, a to oznacza, że ​​ma zdolność kontrolowania ludzi. W związku z tym zasugerowano, że Aki podkochiwała się w Makimie z powodu jej mocy. W mandze Anioł Diabeł zapytał Aki, dlaczego lubi Makimę, a Aki nie potrafił nawet udzielić prostej odpowiedzi. Sugeruje to, że Aki lubiła tylko Makimę i była do niej bardzo przywiązana ze względu na jej moc kontrolowania.

  • Ysmael Delicana

    Ysmael Delicana

    Ysmael Delicana

    Ysmael jest samozwańczym maniakiem, który kocha wszystko, co jest związane z fantasy, science fiction, grami wideo i anime. Wolny czas spędza na oglądaniu filmów, programów telewizyjnych i graniu w gry.

Czy ten post był pomocny?