Skip to content

Z jakich natur czakr może korzystać Boruto?

18 de marzec de 2023
BorutoChakra

Historia świata shinobi Masashiego Kishimoto od Naruto jest obecnie kontynuowany w Borutaktóry skupia się na tytułowym synu Naruto. Boruta to inna historia o innym pokoleniu. Mimo to, chociaż ma swoją specyfikę i nowości, zachowuje również wiele starych (er) koncepcji z oryginału Naruto franczyzowa. W tym artykule omówimy Boruto i jego umiejętności, ponieważ powiemy ci, ile i jakich Transformacji Natury Boruto Uzumaki jest w stanie użyć w serii.

W chwili pisania tego tekstu Boruto może używać Uwolnienia Błyskawicy, do którego ma powinowactwo, Uwolnienia Wiatru i Uwolnienia Wody, tj. trzech z pięciu głównych Transformacji Natury widocznych w serii. Nie wiadomo, czy Kishimoto planuje to rozszerzyć, ale ze względu na jego przypuszczalny potencjał nie byłoby zaskoczeniem, gdyby liczba Transformacji wzrosła później.

W tym artykule powiemy ci więcej o Boruto i jego Transformacjach Natury, tj. wyjaśnimy bardziej szczegółowo jego moce i zdolności, dzięki czemu zrozumiesz, jak i dlaczego był w stanie użyć swoich trzech rodzajów Transformacji Natury. Omówimy jego moce i zdolności, ujawniając i wyjaśniając, jak potężny jest. Odpowiemy też na kilka dodatkowych pytań związanych z jego mocami i zdolnościami.

Jakich Transformacji Natury może użyć Boruto?

Boruto jest uważany za cudowne dziecko, posiadające wielką zręczność i zdolność uczenia się, będąc najwybitniejszym wśród swoich rówieśników, nawet bez poświęcania się poważnemu treningowi. Boruto odziedziczył geniusz swojego dziadka ze strony ojca i nieprzewidywalność ojca, zauważając, że do czasu egzaminów ukończenia geninów miał poziom zdolności chūnina, będąc znacznie lepszym od reszty swojej klasy i wyróżniającym się we wszystkich obszarach walki. Jako genin jest opisywany jako elitarny shinobi, który wyróżnia się na wszystkich polach bitew.

Boruto ma powinowactwo do Uwolnienia Światła i może wykorzystywać wiele natur czakr. Jako członek Akademii, Boruto mógł jednocześnie korzystać z Boruto Stream i Lighting Release. Natura czakry nagle aktywuje się podczas wystrzelenia techniki, czyniąc ją niewidzialną i skłaniając przeciwnika do opuszczenia gardy, aby zadać wystarczająco dużo obrażeń poprzez kontakt z celem.

W anime Boruto nauczył się, jak używać cienistego klona, ​​aby wykonać Uwolnienie Wiatru: Rasengan po otrzymaniu instrukcji od Kakashiego, chociaż mógł rzucać nim tylko jako pociskiem. Jednak, jak zauważył Kakashi, jego Uwolnienie Wiatru: Rasengan jest niewystarczający i nie jest w stanie zadać znacznie większych obrażeń niż standardowy Rasengan.

POWIĄZANY:

Oto dlaczego Rasengan Boruto jest żółty!

Co do tego ostatniego, nie wiadomo, kiedy i jak nauczył się używać Uwolnienia Wiatru. Jest dobrze znanym faktem, że shinobi mogą nauczyć się wszystkich Transformacji Natury, ale zwykle dziedziczą pewne pokrewieństwa. Jeśli chodzi o Boruto, jako syn Naruto, urodził się z powinowactwem do Uwolnienia Wiatru i prawdopodobnie dlatego mógł opanować je od najmłodszych lat, ponieważ nie miał problemów z używaniem technik Uwolnienia Wiatru, chociaż nie są one jego ulubionymi . Wiemy tylko, że Boruto mógł jednocześnie wykonywać techniki Uwolnienia Wiatru i Błyskawicy jako uczeń Akademii Shinobi, jak powiedzieliśmy, ale kiedy je opanował, nie wiadomo.

To samo, co powiedzieliśmy o Uwolnieniu Wiatru, można tutaj powtórzyć. Boruto faktycznie urodził się z powinowactwem do Uwolnienia Błyskawicy, chociaż był równie skuteczny w używaniu Uwolnienia Wiatru, ponieważ jest to powinowactwo jego ojca. Jego upodobanie do Uwolnienia Błyskawicy prawdopodobnie odziedziczył po matce, ponieważ Hinata opanował Uwolnienie Błyskawicy i Uwolnienie Ognia. Jednak nie wiadomo, czy miała powinowactwo do Uwolnienia Błyskawicy. Ale, jak powiedzieliśmy, nie podano konkretnego momentu i mógł użyć Uwolnienia Błyskawicy jako student Akademii Shinobi, co jest bardzo wczesne.

Opanował używanie Uwolnienia Wody jako genina do ruchów takich jak Suiton – Himatsudan. Nieumyślnie włączył czakrę Uwolnienia Błyskawicy (Uwolnienie Wiatru w powieści) do Rasengana, kiedy się jej po raz pierwszy nauczył, dokonując wyczynu, którego nie udało się nawet najpotężniejszym shinobi. Boruto nie urodził się ze skłonnością do Uwolnienia Wody, ale jako genin nauczył się tego, co zostało potwierdzone w Rozdziale 1 Boruta. Żadne dalsze szczegóły nie zostały podane w odniesieniu do jego nauki Uwolnienia Wody, ale użył go w tym momencie.

Jakie są inne moce i umiejętności Boruto?

Pochodzący z obu jego potężnych rodów, Boruto Uzumaki jest cudownym dzieckiem, uważanym za zdolnego do osiągnięcia wszystkiego, czego zapragnie w niezwykle krótkim czasie. Odziedziczywszy geniusz dziadka ze strony ojca i nieprzewidywalność ojca, osiągnął najwyższą ocenę w swojej klasie na egzaminach geninów i jest uważany za znacznie lepszego od reszty swojego pokolenia. Jako genin, Boruto jest uważany za elitę, która wyróżnia się we wszystkich obszarach walki. Jego waleczność okazała się kluczowa w pokonaniu potężnych przeciwników, w tym Momoshiki, Urashiki i członków Kary. Jego potencjał jest również postrzegany jako zagrożenie dla klanu Ōtsutsuki.

Pomimo wchłonięcia dużej części swojej czakry, Boruto, który odziedziczył ogromne rezerwy czakry po swoim ojcu, może wyprodukować cztery cieniste klony. Wraz z posiadaniem znacznej ilości mocy Otsutsuki, ma również krew użytkownika Byakugana, która pozwala mu rozmawiać z duchem zmarłego Momoshiki Otsutsuki. Potrzebował tylko kilku dni treningu, aby móc używać Rasengana i wykonywać mudry jedną ręką, zanim instynktownie udoskonali i udoskonali ten ruch. To pokazuje, jak zaawansowana jest jego kontrola czakry.

Ze względu na swoją wyjątkową szybkość Boruto może przemykać obok swoich przeciwników, nie będąc widzianym. Demonstracja waleczności taijutsu Boruto zademonstrowała jego zdolność do przeprowadzania ciągłych ataków poprzez ostrożną synchronizację uderzeń wszystkimi czterema kończynami. Opanował podstawy używania Juken jako członek klanu Hyuga, ale nie mógł celować w tenketsu przeciwnika bez Byakugana. Ponadto jest na tyle silny, że atakuje cele ciosami mogącymi rozbić ziemię.

Boruto miał moc tworzenia wielu cienistych klonów i koordynowania z nimi ataków, aby udaremnić chûnina, a nawet jônina przed zapisaniem się do Akademii. Początkowo klony Boruto mogły działać tylko wtedy, gdy znajdowały się w jego bezpośredniej linii wzroku. Jego ojciec również pokazał mu kilka seksownych technik. Boruto początkowo nie udało mu się opanować Rasengana, ale z pomocą Konohamaru mógł zbudować miniaturową wersję między dwiema rękami, a następnie rozwinąć ją do pełnego rozmiaru za pomocą tylko jednej ręki.

POWIĄZANY:

Oczy Naruto: 5 najsilniejszych i 5 najsłabszych

Z pomocą proroczego snu Toneri Otsutsuki i pojawienia się Nue, Boruto zaczął nieumyślnie aktywować Jogana w prawym oku, gdy miał osiem lat. Oko początkowo instynktownie otwierało się tylko wtedy, gdy istniało poważne zagrożenie, ponieważ było nieaktywne przez długi czas przed spotkaniem z Momoshiki Otsutsuki. W końcu aktywował go z własnej woli, gdy miał 16 lat. Potrafi wyczuć rzeczy, które często są niewidoczne dla ludzkiego oka dzięki temu dojutsu. W wyniku swojej zdolności do wyczuwania przepływu czakry, Boruto może śledzić cel przez czakrę i obserwować zmiany we własnej czakrze. Dodatkowo widzi poza niewidzialnymi ścianami, które oddzielają wymiary i centralne punkty systemu czakr krążenia.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?