Skip to content

XO, Kitty Stars: „Nieoczekiwana” deklaracja Min Ho otwiera oczy Kitty na „całą inną możliwość”

23 de maj de 2023
xo kitty season 1 finale

Ostrzeżenie: Poniższe informacje zawierają spoilery XO, Kittyfinał sezonu. Kontynuuj na własne ryzyko!

Dobrze, jest to zapowiada się ciekawy lot.

Netflixa XO, Kitty zrobił wielką niespodziankę swojej tytułowej postaci w finale sezonu 1, kiedy Kitty wsiadła do samolotu lecącego do domu i znalazła Min Ho, który leciał do Los Angeles, na sąsiednim siedzeniu. Właściwie dostał miejsce w Coach (dech zapierać ze zdziwienia!), ponieważ pomyślał, że Kitty może potrzebować przyjaciela, biorąc pod uwagę, że grozi jej wydalenie i rozstanie.

Ale Min Ho nie czuł się całkowicie platonicznie. W śmiałym posunięciu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ta dwójka miała utknąć ze sobą przez wiele lat, wiele godzin w samolocie, Min Ho złożył Kitty ważną deklarację: „Myślę, że się w tobie zakochałem. Troszkę. Albo dużo.

Uczucia Min Ho do Kitty rosną, odkąd miał nieoczekiwany sen o ich całowaniu. Po tym podświadomym objawieniu „był jak:” Czekaj, czy ja coś do niej czuję? To jest dziwne.’ A potem dalej zaprzeczał temu faktowi”, mówi TVLine jego grający Sang Heon Lee. Kiedy ta dwójka ewoluowała od wrogów do swego rodzaju przyjaciół — Chuseok (znany również jako „Koreańskie Święto Dziękczynienia”) naprawdę łączy wszystkich — „zdaje sobie sprawę, że Kitty nie jest dokładnie osobą, która próbuje zakłócić staw, ale raczej próbuje stać się jedną z nas.”

Jednak dla Kitty wyznanie miłości Min Ho jest „zdecydowanie nieoczekiwane” — mówi Anna Cathcart, która gra Kitty. „Byłem zaskoczony i podekscytowany [while] czytając ostatni odcinek. Pomyślałem: „Nie ma mowy! To takie ekscytujące zakończenie”.

Jeśli chodzi o to, jak czuje się Kitty po usłyszeniu, jak Min Ho opuszcza słowo na L: „Myślę, że jest trochę odrzucona” — opisuje Cathcart — „a jej oczy otworzą się na zupełnie inną możliwość i zupełnie nowe drzwi”.

Przez cały sezon Kitty poruszała się po swoim związku z chłopakiem Dae i własnymi nieoczekiwanymi uczuciami do swojej przyjaciółki Yuri. Jeśli chodzi o Min Ho, „ona mówi:” Czekaj, nawet o tym nie pomyślałam ”. Więc zdecydowanie nie chodziło o to Kitty” — mówi Cathcart. „Nie sądzę, żeby Min Ho była kimś, w kim zakochała się w tym sezonie, ale nigdy nie wiadomo. Jest taka możliwość, oczywiście.

Dodaje Cathcart: „Uwielbiam tę ostatnią scenę. Myślę, że to takie słodkie, co się dzieje, i uwielbiam gest, który deklaruje Min Ho [his love]. Kto wie, co wydarzy się w przyszłości, ale myślę, że to naprawdę słodkie.”

XO, Kitty fani, wysyłacie Min Ho i Kitty? Podziel się w komentarzach swoimi przemyśleniami na temat wielkiej deklaracji!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?