Skip to content

XO, Kitty Stars Talk Exploring [Spoiler]Seksualność: „To piękna część tego, kim jest” — plus, finał klasy

20 de maj de 2023
xo kitty season 1 finale 3

Ostrzeżenie: Poniższe informacje zawierają spoilery XO, Kittyfinał sezonu. Kontynuuj na własne ryzyko!

Netflixa XO, Kitty ma wiele reprezentacji LGBTQ w przyjaciołach tytułowych bohaterów, Yuri i Qale Do wszystkich chłopców spinoff serii znajduje również swoją główną dziewczynę badającą swoją seksualność.

Kitty mogła przyjechać do Seulu dla swojego chłopaka Dae, ale w trakcie sezonu nieoczekiwanie rozwija uczucia do swojego homoseksualnego kolegi z klasy, Yuri (w tej roli Gia Kim). Biorąc pod uwagę, że jest również zakochana w Dae, nowo odkryta sympatia Kitty wprawia ją w zrozumiały zakłopotanie. Podczas rozmowy z jej cudownie tolerującym tatą (John Corbett, powtórzenie jego Do wszystkich chłopców rolę), Kitty zastanawia się, czy jest biseksualna, panseksualna czy płynna.

„Byłam bardzo podekscytowana, że ​​będziemy badać seksualność Kitty”, mówi TVLine, odtwórczyni jej roli, Anna Cathcart. „Byłem też bardzo dumny ze sposobu, w jaki to przedstawiliśmy, i to niesamowite widzieć wiele różnych queerowych postaci. To w pewnym sensie podkreśla fakt, że nie każda queerowa osoba ma takie same doświadczenia i te same uczucia, kiedy przez to przechodzi”.

Podczas gdy Kitty jest w stanie być bardziej szczera wobec siebie i swojego taty na temat swojej seksualności, postać Yuri reprezentuje inny rodzaj historii ujawniania się. Nie mogąc zobaczyć się z odesłaną dziewczyną Julianą, Yuri walczy z akceptacją i ukrywa przed rodzicami fakt, że jest gejem.

Finał pierwszego sezonu XO Kitty

„Pochodzi z bardzo konserwatywnej koreańskiej rodziny, która również [have] mają dużo reputacji do utrzymania, a posiadanie córki geja nie byłoby dla nich w porządku ze względu na konserwatyzm tego wszystkiego” – mówi Kim. „Na papierze ma wszystko. Ona jest dziewczyną It. Ale potem jakby gnije w środku, ponieważ nie może być sobą, a jedyną osobą, którą kocha najbardziej, poza rodziną, jest ktoś, z kim nie wolno jej być.

W międzyczasie Kitty kieruje swoimi uczuciami do Yuri i Dae z pewnego rodzaju swobodą.

„Naprawdę fajnie jest widzieć, jak Kitty daje sobie przestrzeń, by to rozgryźć i być szczerą w swoich uczuciach oraz szczerością w stosunku do ludzi w jej życiu, których kocha” — zachwyca się Cathcart. „Nigdy nie przeprasza za to, jak się czuje i przez co przechodzi, co jest naprawdę fajne, nawet gdy jest naprawdę przytłoczona i na pewno może być przerażająca. Wciąż za to nie przeprasza i odkrywa, że ​​to część tego, kim jest i piękna część tego, kim jest”.

Finał pierwszego sezonu XO KittyDodaje Cathcart: „Uwielbiam tę historię i naprawdę mam nadzieję, że fani znajdą w niej pocieszenie i poczują się widziani lub słyszani… A Q i inne postacie z serialu, które ją w tym wspierają i akceptują, to taka piękna rzecz zobacz też”.

Yuri też w końcu znajduje wsparcie, wychodząc do swojej mamy i przyjaciół, gdy sezon dobiega końca. Potem Kitty prawie wyznaje Yuri, że coś do niej czuje. Jednak ten moment zostaje przerwany przez ponowne spotkanie Yuri i jej dziewczyny Juliany, przez co widzowie zastanawiają się, czy Yuri darzy Kitty jakimś romantycznym uczuciem.

„Myślę, że ona uwielbia Kitty i szczerze mówiąc, jestem otwarty na wszystko, co się wydarzy” — mówi Kim. „Myślę też, że to naprawdę zabawne doświadczenie, ponieważ nienawidzili się, a potem zostali przyjaciółmi, a teraz zastanawiam się, co będzie dalej? To wszystko jest naprawdę ekscytujące”.

XO, Kitty widzowie, co sądzicie o programie? Oceń to poniżej, a następnie kliknij komentarze!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?