Skip to content

XO, Kitty Podsumowanie premiery: ocena spinoffu Netflixa dla wszystkich chłopców

19 de maj de 2023
xo kitty recap 3

Poszukiwanie miłości przez najmłodszą Song Covey zaczyna się gwałtownie w premierze serialu Netfliksa XO, Kitty.

Anna Cathcart ponownie ją wciela Do wszystkich chłopców rolę młodszej siostry Lary Jean, Kitty, która ma teraz 16 lat i ma chłopaka na odległość w Seulu. Przez lata ona i Dae (w tej roli Minyeong Choi) starali się wywiązać ze złego odbioru Facetimes, ale Kitty tęskni za tym, by jej osoba była u jej boku, jak jej przyjaciele. Kiedy więc natyka się na rzeczy swojej zmarłej matki, w tym składankę, która sugeruje, że był ktoś przed ojcem Kitty i mundurek jej matki z KISS (Korean Independent School of Seoul), bierze to za znak. Kitty ubiega się o to samo stypendium, które miała jej matka, kiedy studiowała za granicą w pierwszej klasie liceum i dostaje się do programu, w którym Dae jest również uczniem.

Kitty odgrywa swoje pragnienie poznania swojej mamy, a po początkowych wahaniach jej tata (Seks w wielkim mieścieJohn Corbett) zgadza się pozwolić jej uczestniczyć w KISS. „Czy właśnie pozwoliłam mojej najmłodszej córce pojechać do Korei, żeby uprawiała seks ze swoim chłopakiem?” zastanawia się. Tak, proszę pana, całkiem możliwe, że tak.

Podsumowanie XO KittyKiedy Kitty przybywa do Korei Południowej, tęskni za swoim wahadłowcem i musi poruszać się środkami transportu publicznego obcego miasta, taszcząc ze sobą walizkę. Jej koreański nie jest dobry, a ludzie, których zatrzymuje się, by zapytać o drogę po angielsku, nie pomagają. To, jak ona wciąż ma uśmiech na twarzy, jest poza mną. Na domiar złego zostaje potrącona przez samochód należący do Yuri (Gia Kim), bogatego ucznia KISS i córki dyrektora Jiny (ZaginionyYunjin Kim), który podwozi Kitty do kampusu.

Mama Kitty, Eve, przyjaźniła się z Jiną w KISS, ale kiedy Kitty podchodzi do Jiny ze starym zdjęciem, Jina udaje, że nie wie, kim jest Eve Song. Więc na pewno jest tam jakaś historia. Mówiąc o tajemnicach, Yuri najwyraźniej ukrywa jedną przed matką, która konfrontuje się z Yuri o chwili, której gospodyni jej przyjaciółki Juliany była świadkiem między dwiema dziewczynami. Yuri odgrywa to i mówi, że latem spotykała się z kimś, kogo jej rodzice by nie zaakceptowali, a Juliana (Regan Aliyah) po prostu ją kryła. To wydaje się uspokajać Jinę, która chce wiedzieć, kto jest nowym tajemniczym chłopcem jej córki.

Podsumowanie XO KittyTymczasem Kitty jeszcze nie widziała Dae ani nawet nie powiedziała mu, że przeniosła szkołę. Zamiast tego postanawia zrobić mu niespodziankę na powitalnym tańcu (zły pomysł, dziewczyno!), gdzie spotyka przyjaciół Dae, słodkiego Q (Kochana, WiktorzeAnthony Keyvan) i Min Ho (Sang Heon Lee), elegancki student, który dosłownie uderzył Kitty swoją torbą na lotnisku.

Na początku Dae jest zachwycony, widząc Kitty, obejmującą ją w podekscytowanym uścisku. To jest moment, na który Kitty czekała: ich Pierwszy pocałuj po cztery lata na odległość! Ale jest coś, co Dae musi jej powiedzieć. Właśnie wtedy Yuri kładzie rękę na Dae i przedstawia go jako jej chłopak. Po tej bombie zdruzgotana Kitty ucieka, a Yuri powstrzymuje Dae przed podążaniem za nią.

Co sądzisz o XO, Kitty premiera? Oceń to poniżej, a następnie kliknij komentarze!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?