Skip to content

Wil Wheaton wypowiedział więcej postaci z Naruto, niż prawdopodobnie myślisz

9 de październik de 2022
l intro 1665288675

Czy Wheaton uśmiecha się?

Trekkies od dawna jest oczyszczającą zabawą, drwić z odważnego, frustrująco wygadanego Wesleya Crushera (Wil Wheaton), młodzieńca Picarda (Patrick Stewart) lubi w „Star Trek: Następne pokolenie”. Ale nastoletniemu Wheatonowi trudno było poradzić sobie z ówczesną reakcją. Aktor powiedział oficjalnej stronie Star Trek: „Wtedy chodzenie na konwenty i skłanianie ludzi do krytykowania mnie i atakowania mnie osobiście, zamiast może mówić o pisaniu, było bolesne”.

Jednak Wheaton odbił się od przyjęcia Crushera, stając się przez lata znanym wykonawcą, aktorem głosowym i osobowością w kulturze nerdów. Ostatnio ponownie wcielił się w rolę Wesleya Crushera w odcinku 2 sezonu „Star Trek: Picard”, użyczył swoich wokalnych talentów w programach takich jak „Teen Titans Go!” i był gospodarzem programu „The Ready Room” na Facebook Live.

Wheaton użyczył również głosu postaciom w wielu serialach anime, w tym w „Redakai”. Ale czy wiesz, że on też jest w „Naruto”?

Był Menmą na Naruto

W angielskiej dubbingowanej wersji „Naruto” Wil Wheaton użyczył głosu Menmie, poczciwego chłopca i byłego członka klanu bandytów. Po tym, jak grupa atakuje wioskę, Menma opuszcza ich, wymazując własną pamięć ze wstydu z powodu tego, co się stało. Następnie zostaje uratowany przez Naruto (Maile Flanagan) i używa ninjutsu, aby powstrzymać bandytów.

Kiedy wraca do zdrowia po swojej przeszłości, Menma postanawia wysadzić kopalnię, aby złodzieje nie mogli zrealizować planu zalania wioski. Były bandyta poświęca się w tym procesie i ratuje mieszkańców miasta, chociaż Naruto żałuje swojej straty. Nawet jeśli ma realny wpływ na głównego bohatera, Menma pojawia się w serialu tylko przez trzy odcinki. Jednak Wheaton nadal uwielbiał być częścią serii anime. Aktor napisał na swoim blogu w 2008 roku, że chociaż nie był hardkorowym fanem, „Byłem strasznie podekscytowany za każdym razem, gdy robiłem wszystkie tradycyjne dźwięki anime”, takie jak „różne westchnienia”, wskazujące na gatunek.

Jednak praca Wheatona w uniwersum „Naruto” nie została ukończona. Aktor powrócił, by głosić inną postać, Taruho, lojalnego ochroniarza Shion, również w „Naruto Shippuden: The Movie”. To jego ostatnia rola w tej serii.

Czy ten post był pomocny?