Skip to content

„Wiedźmin” wznowiony w trzecim sezonie przez Netflix, seria rozszerza się o kolejny film anime i serial familijny

25 de wrzesień de 2021
MM SS HC 268 RT e1629328680407

Netflix podarował wczesne odnowienie popularnej serii Wiedźmin, zielone światło Sezon 3 miesiące przed sezonem 2 spada w grudniu.

Streamer odsłonił mnóstwo Wiedźmin wieści z jego wirtualnego wydarzenia kibica Tudum w sobotę. Wiedźmin, który był jednym z najpopularniejszych programów Netflix w 2019 roku, gra Henry’ego Cavilla jako ponurego Geralta z Rivii, zmory nadprzyrodzonych bestii, w opowieści o splecionych losach trzech postaci w rozległym świecie kontynentu, gdzie ludzie, elfy , wiedźmini, gnomy i potwory walczą o przetrwanie i rozwój, a dobro i zło nie są łatwe do zidentyfikowania.

Zadebiutuje 17 grudnia, Wiedźmin Drugi sezon będzie następował po Geralcie z Rivii Henry’ego Cavilla, który przekonany, że Yennefer (Anya Chalotra) zginęła w makabrycznej bitwie pod Sodden, stara się sprowadzić księżniczkę Cirillę (Freya Allan) do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, jego rodzinnego domu w Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony kontynentu dążą do dominacji poza jego murami, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą posiada wewnątrz.

Wiedźmin jest i jest producentem wykonawczym przez Schmidta Hissricha. Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub i Jarosław Sawko są również producentami wykonawczymi.

Oprócz odsłonięcia odnowienia 3 sezonu serialu, Tudum firmy Netflx udostępnił klipy dla Wiedźmin Sezon 2. Obejrzyj je poniżej.


Ponadto Netflix zagłębi się jeszcze głębiej w świat Wiedźmin, rozszerzając serię o serial dla dzieci i rodzin oraz drugi film fabularny anime.

Nadchodzący film anime, który pozostaje bez tytułu, jest drugim filmem anime w Wiedźmin franczyza w Netflix. Na początku tego roku Netflix spadł Wiedźmin: Koszmar Wilka, który nastąpił po wyczynach mentora i poprzednika Geralta Vessemira.

Wiedźmin dobroć kontynuowana w Tudum jako kreatywny zespół Wiedźmin: Pochodzenie krwi przyniósł także materiały zza kulis wirtualnego wydarzenia.

Osadzony w elfim świecie 1200 lat przed światem Wiedźmin: Pochodzenie krwi nakreśli powstanie pierwszego prototypu Wiedźmina i wydarzenia, które prowadzą do kluczowej „Koniunkcji Sfer”, kiedy światy potworów, ludzi i elfów połączyły się w jedno.

W serialu występują Laurence O’Fuarain, Michelle Yeoh, Sophia Brown, Lenny Henry, Mirren Mack, Nathaniel Curtis, Dylan Moran. Jacob Collins Levy, Lizzie Annis, Huw Novelli, Francesca Mills, Amy Murry i Zach Wyatt również dopełniają obsadę.

Declan de Barra będzie producentem wykonawczym i showrunnerem. Lauren Schmidt Hissrich i Matt O’Toole są producentami wykonawczymi. Konsultantem kreatywnym będzie Andrzej Sapkowski. Jason Brown i Sean Daniel z Hivemind oraz Tomek Bagiński i Jarek Sawko z Platige Films będą producentami wykonawczymi.

Zobacz materiał z BTS poniżej.

Czy ten post był pomocny?