Skip to content

Więcej występów w Los Angeles „Opowieść wigilijną” z Bradleyem Whitfordem w roli głównej odwołane z powodu przypadków Covid; Program zostanie wznowiony po Bożym Narodzeniu – aktualizacja

18 de grudzień de 2021
gallery 2

ZAKTUALIZOWANO: Występy nagrodzonej nagrodą Tony produkcji Kolęda w Ahmanson Theatre zostały anulowane do 26 grudnia dzisiaj po wykryciu kolejnych przełomowych przypadków Covid w firmie, ogłosiła Center Theatre Group.

Spektakle mają zostać wznowione 28 grudnia, według Jasona Martina, szefa reklamy w Centre Theatre Group.

Aktor Scrooge, Bradley Whitford, zabrał dziś wieczorem na Twittera i napisał: „Jesteśmy załamani. Uwielbiam tę produkcję i wszystkich w niej. Wdzięczni wrócimy na ostatni tydzień. Nasze serca będą pełne.”

Mamy złamane serce. Kocham tę produkcję i wszystkich w niej. Wdzięczni wrócimy na ostatni tydzień. Nasze serca będą pełne. https://t.co/dXemMiROJQ

— Bradley Whitford (@BradleyWhitford) 18 grudnia 2021

Zaplanowany na czwartek występ został również odwołany „dla dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa naszych gości, obsady i ekipy”, wraz z występami zaplanowanymi na piątkowe i sobotnie popołudnie, powiedział Martin.

Wkrótce skontaktujemy się z posiadaczami biletów w sprawie opcji zmiany rezerwacji lub zwrotu pieniędzy i powinni skontaktować się z pierwotnym punktem zakupu w przypadku pytań.

pic.twitter.com/zTItCe7i4y

— Centrum Teatralne (@CTGLA) 18 grudnia 2021

WCZEŚNIEJ 16 grudnia: Występy nagrodzonej nagrodą Tony produkcji Kolęda z udziałem Bradleya Whitforda w Los Angeles Ahmanson Theatre zostały odwołane dziś wieczorem, w piątek i na sobotni poranek po wykryciu przełomowych przypadków Covid w firmie produkcyjnej, poinformowała dziś grupa Center Theatre Group.

Oświadczenie zamieszczone w Internecie przez Grupę Teatralną Centrum brzmi następująco:

Pomimo podjęcia solidnych środków, przełomowe przypadki COVID-19 wykryto w towarzystwie Opowieści wigilijnej w czwartek 16 grudnia. Dla dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa naszych gości, obsady i załogi występ 16 grudnia w Ahmanson został odwołany . Spektakl w piątek 17 grudnia o godzinie 20:00 oraz spektakl w sobotę 18 grudnia o godzinie 14:00 również zostały odwołane. Szczerze przepraszamy za wszelkie rozczarowania lub niedogodności, jakie mogło to spowodować. Skontaktowano się z posiadaczami biletów w sprawie możliwości zmiany rezerwacji lub zwrotu pieniędzy.

Wersja oświadczenia została udostępniona na Twitterze.

Spektakle „Opowieści wigilijnej” są odwołane do wieczora 18.12. z powodu wykrycia COVID-19 w firmie. Dowiedz się więcej na https://t.co/Zcl0OZTjMw. pic.twitter.com/DvuEhDR463

— Centrum Teatralne (@CTGLA) 17 grudnia 2021

Nie było jasne, którzy członkowie firmy zostali zainfekowani, ale Whitford przesłał wiadomość ponownie wcześniej, prosząc publiczność, aby nie obwiniała aktorów za odwołanie programów.

NIE OBWINIAJ AKTORÓW ZA ODWOŁANIE ICH WYSTAW! TO NIE JEST KWESTIA NIEODPOWIEDZIALNEGO ZACHOWANIA. JEŚLI TWOJE MIEJSCE PRACY BYŁO REGULARNIE TESTOWANE JAK POKAZY BROADWAY, TWOJE GÓWNO TEŻ ZAMKNIĘŁO.

— Jason SweetTooth (@jasonsweettooth) 16 grudnia 2021

Broadway został dotknięty wieloma odwołaniami związanymi z Covid w tym tygodniu, w tym z Moulin Rouge! dzisiejszego wieczoru, na które publiczność już siedziała. Inne niedawne anulowania obejmują Jagged Little Pill, Pani Doubtfire, MJ, Tina – The Tina Turner Musical, Harry Potter i Przeklęte Dziecko, Nie jest zbyt dumny oraz Freestyle Love Supreme.

Fala odwołań – a nie zamknięć – od zeszłego tygodnia jest zdecydowanie największym wzrostem liczby spraw dotyczących Broadway Covid i straconych wyników od czasu ponownego otwarcia branży w sierpniu po 18-miesięcznym zamknięciu pandemii.

Czy ten post był pomocny?